صفحه 59 از 63 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Yerevan-Armenia-British Council--Sep 2017-- Academic

Listening:
    7--Reading: 7--Writing: 6--Speaking: 7

Overall: 7.0

در مورد بک گراند زبانم حدود 12 سالی میشه کلاس نرفتم، اما با زبان (مخصوصا ریدینگ و لیسنینگ) در تماس بودم.قبل آزمون هم یه دوره آمادگی آزمون رفتم.
    منابع مورد استفادم هم فقط کتاب کمبریج 8-12 رو زدم. یه تعدادی هم ویدیو آموزش دیدم که تو ریدینگ خیل مفید بود.
    رایتینگ هم کلاس خصوصی رفتم 4-5 جلسه. استادم برای هر حالت چندتا استراکچر معرفی کرد.در مورد نمره هم رایتینگای به مراتب بهتری توی ماک های ایران نوشتم ولی نهایتن همین 6 رو دادن. روز آزمون نمیدونم چرا (شاید چون کلا رایتینگ خیلی کم تمرین کرده بودم) با مشکل زمان مواجه شدم و فک نمیکردم بیستر از 5.5 بهم بدن. اما خیلی خوب نمره داده بودن. لیسنینگ و ریدینگ هم همین 7-7.5 حدس میزدم. اسپیکینگ هم موضوعش ناجور بود (کشاورزی!) ولی خوب در اومد.
    بهترین کار برای اسپیکینگ تمرین نمونه سوالای اخیره.

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

نمره من برام اس ام اس شده و با اینکه یه روز مونده تا 13 روزش تموم شه ولی خب من فرض رو بر این میذارم که این نمره رسمیه با اینکه زیر پیامشون نوشته ن که نیست:دی

لیسنینگ 8.5
    ریدینگ 8
    اسپیکینگ 7
    رایتینگ 6.5
    من یه ماه خوندم کلا و بیشتر به خاطر زمینه قوی نمره م نسبتا خوب شده؛ تا آخر سطح آپر اینترمدیت سفیر رو رفته بودم دو سال پیش. ولی با این حال روش هامو میگم شاید کمک کنه به کسی.

اول از همه و خیلی مهم اینکه چیزی که خیلی کمکم کرد کتاب vocabulary for ielts بود. من ترک های درس هاشو ریخته بودم رو تلگرامم و تو راه رفت و برگشت هرروزم گوش می دادم. کلمه هاش خیلی تو ریدینگ استفاده شده بود و تو لیسنینگ هم کمکم کرد گوشم به لهجه هاشون عادت کنه.
    دیگه, پادکست های bbc learning english رو سر کار گوش می دادم, هم لغت در میاوردم هم برا گرامر چیزای جالبی که میگفت یادداشت می کردم. کلا هرروز در همه حال هدفون تو گوشم بود یه چیز انگلیسی گوش می دادم. اپلیکیشن رادیوی انگلستان رو هم داشتم حتی, موقع ظرف شستن و درس خوندن و وب گردی تو گوشم بود :دی
    به طور کلی من خودمو با پارتی که خیلی دوست داشتم-لیسنینگ-خفه کردم و تقریبا نرسیدم رو بقیه کار کنم. خسته می شدم:دی

برای ریدینگ, تقریبا هر روز یه داستان شرلوک هولمز می خوندم, و با توجه به رشته م که مهندسی کامپیوتره طی دوران تحصیلم همه ش با رفرنس های انگلیسی ترجمه نشده سر و کار داشتم و بنابراین روونی و سرعتم تو خوندن متنای انگلیسی نسبتا بالا بود از قبل. این سرعته خیلی کمکم کرد چون آخر سر ده دقیقه وقت زیاد آوردم که برگردم جوابامو چک کنم. تو ماک خیلی بیشتر می شدم و هشت و نیم بدترین نمره م بوده, هرگز هشت نگرفته م, ولی تو امتحان اصلی سوالاشون خیلی مزخرف بود و سه تا t f ng داشت که من طبق قاعده "هر کدوم از گزینه ها لااقل یه بار جوابه" قطعا از دوتاش نمره نیاوردم چون یه جا false نداشتم یه جا not given )

برای اسپیکینگ صادقانه هیچ وقتی نذاشتم. فقط سه تا از کیو کارت هایی که گروه تلگرام آفرینش میذاره خوندم براشون فرستادم نمره بدن و دادن هفت منم گفتم خب خوبه ایشالا همینو تو امتحان اصلی میاری:-/

برای رایتینگ, که نمره م اصلا هم درخشان نیست و شاید اینایی که میگم رو باید یادداشت کنید که اینطوری نخونید:دی
    یه فایلی هست, ایده هایی برای موضوعات مختلف آیلتس؛موافق,مخالف, مزیت,عیب, مثلا برای موضوع تبلیغات فهرست کرده چرا خوبه,چرا بده,چه مزایایی چه معایبی و الخ. این رو من نگاه انداختم و ایده های کلیش رو تو ذهنم داشتم برا برین استورم. مثلا برا مخالفت رو اینا مانور بده: وقت نیست, پول نیست یا گرونه, علم و دانشش رو نداریم, آسیب به محیط زیست, عملی نیست چون اثبات نشده. برای موافقت, برعکس همینا. :دی
    فایله خیلی جزیی تر و دقیق تره ولی من حوصله نداشتم همه شونو حفظ کنم و کلیت ماجرا رو گرفتم.
    شبی یه مثال از سایت لیز, آیلتس منتور یا سایمون می خوندم.
    دو شب در میون هم یه رایتینگ تو زمان می نوشتم. کسی نبود تصحیح کنه ولی, بنابراین به نظرم کار پوچی بود.

امیدوارم به درد کسی بخوره.
    و اینکه این پست تجربه آزمون منه اگه دوست دارید بدونید اون نمره تو چه شرایطی کسب شده :دی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2487991

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

5.Listening:
    8--Reading: 7.5--Writing: 6.5--Speaking: 7

Overall: 7.5

من ایرسافام مشهد امتحان دادم، کتاب های کمبریج و کامل به صورت آزمون از خودم گرفتم و اشتباهاتم و بررسی کردم و فکر کردم بهشون. دو ماه هم کلاس فشرده رفتم.

دوستان من یکبار 9 سپتامبر امتحان دادم که ریدینگ سخت بود و اونو 5 شدم. رایتینگ 6 ، لیسنینگ 7.5 ، اسپیکیننگ 6 و در مجموع 6
    دوباره 2 نوامبر امتحان دادم و امروز نمرات من اومد که اینجور شده:
    Overall

6.5

Listening

6.5

Reading
    6.0

Writing
    5.5

Speaking
    7.0
    میخواستم منو راهنمایی بفرمایید مطمینم این نمره رایتینگ من نیست... در مورد نمره ی ریدینگ هم مطمینم که اشتباه شده زیر 7 نبااااید میشدم... دیگه حالم داره از آزمون آیلتس و این نمرات مسخره ای که میدن بهم میخوره. حدود یک ماه هست استاد استرالیام منتظره من نمره رو واسش بفرستم. الان اسکالرشیپی که بردم به طور کلی روی هواست. الان من اعتراض بزنم کی میاد جوابش حدودا؟
    ویرایش توسط EyeOpening : November 15th, 2017 در ساعت 11:17 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

February 10 , 2018 - General
    Listening Speaking Reading Writing Overal
    8.5 7 9 6 7.5

Member
    رشته و دانشگاه
    Rice University - Business Administration

در تکمیل پست بالا باید بگم که در عصر دین و دانش امتحان دادم و حدود 2 هفته آمادگی داشتم اینبار. پنج سال پیش تافل رو 119 از 120 شده بودم ولی رایتینگ آیلتس شوک آور بود برام. چطور ممکنه که بین ریدینگ و رایتینگ من 3 نمره و بین لیسنینگ و رایتینگ من 2.5 نمره تفاوت فاحش وجود داشته باشه؟؟ اسپیکینگ هم نا امید شدم ولی حداقل نمره لازم که 7 باشه رو گرفتم. در اسرع وقت به رایتینگ اعتراض میکنم و بسیار برای این روش نمره دهی متاسفم . اگر سلیقه در ریدینگ و لیسنینگ هم وجود داشت ، با این تنگ نظری که دوستان دارن ، ممکن نبود نمرات 9 و 8.5 به کسی بدن. 5 سال پیش در رایتینگ تافل 29 از 30 شدم و پذیرش UCSD رو گرفتم. حالا بعد از سالها کار و زندگی با زبان انگلیسی ، باید نمره 6 در رایتینگ بگیرم!!

5 سال پیش آزمون بسیار سنگین GRE هم داده بودم و در رایتینگ GRE که به دشواری مشهور هست نمره قابل قبول 4 از 6 رو گرفتم (ریاضی 170 از 170 و آزمون بسیار مشقت بار وربال هم 163 از 170 شدم). ولی حالا باید نمره 6 در رایتینگ آیلتس رو کجای دلم بزارم!!!
    افرادی که GRE دادن به خوبی می فهمن وقتی میگم رایتینگ GRE رو 4 شدم و وربال رو 163 شدم یعنی یه جورایی زبان انگلیسی رو فتح کردم که این نمرات رو گرفتم چون GRE آزمون زبان نیست و در واقع یک نوع کنکور برای ورودی ارشد و دکترای دانشگاه های امریکا هستش
    ویرایش توسط behnam10 : February 22nd, 2018 در ساعت 10:15 PM

Junior Member bhrzl آواتار ها

سلام دوستان
    من کلن 2 ماه برای امتحان خوندم، کلاس هم نرفتم. تنها کاری که کردم ورک شاپ رایتینگ تسک 2 ایمان مافی رو تو ایرسافام رفتم. که واقعن خیلی کمک کرد بهم.
    فقط هم کتابای معتبر رو خوندم با جزوه ای که خودم از این ورک شاپ نوشتم.
    البته من زمینه زبانم تقریبن قوی بود. اصلن استرس نداشته باشید چون دقیقن همون نمره ای رو میگیرید که فکرشو میکنید. البته اگر از فبل کتابای آزمون های آیلتس کمبریج رو بزنید.
    من آزمون اکادمیک 2 دسامبر ایرسافام بودم. همه چی خوب بود. هیچ مشکلی هم نبود

ریدینگ:7.0
    لسنینگ:7.5
    اسپیکینگ:6.5
    رایتینگ:6.0
    اورآل:7.0

Junior Member

Iran Tehran - IDP (Irsafam) - February 24th - Academic
    L=8.5
    R=8.5
    S=7.5
    W=7.0

Overall:8.0

1. چه منابعی رو خوندن ؟
    بعضی کتاب های کمبریج، بیشتر منابع هم از خود اینترنت بود.

2. چقدر خوندن ؟
    چون کلاً با زبان سر و کار داشتم بیشتر از یک هفته برای آیلتس نخوندم. بیشتر هم روی اسپیکینگ تمرکز داشتم.

3. پیشنهاداتی که فکر می کنند مفیده بچه ها بدونن ! .... مخصوصآ برای روز امتحان ! ...

اصلاًٌ استرس نداشته باشین، مخصوصاً هنگام speaking و listening. حتماً مواظب باشید موقع گوش کردن به listening حواستون پرت نشه.
    هنگام نوشتن writing حواستون به زمان باشه. بعد از نوشتن هر پاراگراف هم یک دور بخونیدش و چک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

http://download.library1.org/get/B33...%282002%29.pdf
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhp نمایش پست ها
    27 اکتبر آیلتس تهران

S: 6
    W: 6.5
    L: 7
    R: 7.5
    OVERALL: 7

آقای مدیر خواسته‌اند که منابعی که استفاده کرده‌ایم را هم بنویسیم. چشم!

کتاب‌های 6 تا 8 کمبریج آیلتس، تست بیلدر، تست پلاس 2 و ترینر.
    و البته کتابِ «Check Your Vocabulary for English For The IELTS Examination.pdf»

البته هیچ‌کدوم از این‌ها رو خیلی کامل و دقیق و منظم و ساختارمند نخوندم. دو ترم (30 جلسه) هم کلاس آیلتس رفتم، موسسه‌ی زبان‌های خارجی دانشگاه تهران. معلم‌هام هم آقای دارالشفایی و خانم کیایی بودن که هر دو خیلی خوب بودن و بدونِ کمکِ اونا نمی‌تونستم 7 (یا حتا 6.5) بگیرم. برای رایتینگ اول کتابِ «Paragraph Develpopment» رو خوندم که خیلی خوب بود. من هیچی راجع به نوشتن نمی‌دونستم و این کتاب یادم داد که پاراگراف چیه و چه‌جوری بنویسیمش و اینا. دیگه کتابِ خاصی برای رایتینگ نداشتم و فقط از تکنیک‌هایی که معلم‌هام یادم دادن استفاده کردم. (جواب هم داد. درسته که 6.5 رایتینگ خیلی خوب نیست، اما منم سطح زبانم داغون بود و تمرین زیادی هم نکرده بودم، می‌تونم بگم اون تکنیکا نجاتم داد!) یه سری پادکست هم هست، که شنیدنش بد نیست. از اینجا دانلود کنید:«http://www.eslpod.com/website/index_new.html» به‌طور کلی تمرین کنید دیگه! دیگه چی بگم؟! (علامه‌ی دهر و همه‌چیزدانی که منم!)

آپ‌دیت: لینک دانلود کتاب vocab:

http://www.putlocker.com/file/B6B7AA3580B83984

اینم لینک دانلودِ «paragraph development» منتها کیفیتش جالب نیست، بهتره کتابو بخرید.

http://libgen.info/view.php?id=502489 (دکمه‌ی get رو کلیک کنید.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی- باهنر کرمان

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

Listening:
    8.5--Reading: 7.5--Writing: 6--Speaking: 7

Overall:7.5

زبانم خوب نبود راستش حدود 4.5-5
    یک دوره فشرده 6 ماهه کار کردم
    اینطوری که از 7 صبح تا 12 شب برنامه ریزی داشتم و همه را ثبت می کردم و به استادم تحویل می دادم
    لغت کتاب ادونس کمبریج را با جعبه لایتنر خوندم
    هر مهارتی را استادم نحوه تست زدنشو اموزش می داد بعد با کتاب های کمبریج تمرین می کردم
    منابع آزمونهای کمبریج از 4 تا 12
    تست پلاس 1 تا3
    تست بیلدر 1 و2

تلاش تلاش تلاش تلاش تلاش تلاش سخت