صفحه 60 از 63 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Listening: 8.5
    Reading:8
    Writing: 7.5
    Speaking: 8.5
    overall: 8
    Vocab for IELTS, 504, Check Vocab for IELTS, IELTS Cambridge, Testbuilder1,2, New insight into IELTS
    New insight into IELTS پیشنهاد میشه، خیلی کمکتون میکنه. و البته برای چند ماهی که برگشته بودم ایران امتحان دادم و بودن در محیطی ک انگلیسی زبان هم هست بی تأثیر نبوده.

سپاس
    ویرایش توسط mash2m : July 2nd, 2018 در ساعت 02:57 PM
    Don't Give up

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطال

سلام خانم ها و آقایون
    مرکز: آیلتس تهران
    تاریخ: 7 جولای
    نوع: آکادمیک

ریدینگ: 8، لیسنینگ: 7.5، رایتینگ: 6، اسپیکینگ: 6.5، اورآل: 7

من تا به حال کلاس های آیلتس نرفتم و کتاب هاش رو هم نخوندم اما در اوان جوانی فیلم و موسیقی انگلیسی خیلی زیاد گوش می دادم و به شکل وسواسی فقط با زیرنویس انگلیسی. الان در اواخر جوانی بدلایل شغلی و تحصیلی، با منابع انگلیسی معمولا در کلنجارم.

دو هفته قبل از امتحان اصلی یه امتحان آزمایشی (ماک) تو همون مرکز دادم و درخواست نمره با بیان اشکالات رو دادم که 138 تومن بود کلش.
    برای من این تجربه فوق العاده ای بود و به فهمیدن ایراداتم خیلی کمک کرد.
    نمرات ماک
    ریدینگ 6 (پسیج سوم کاملا وقت کم آوردم)، لیسنینگ 6، رایتینگ 5.5، اسپیکینگ 6.5، اورآل: 6

گرفتن نتایج ماک 9 روز طول کشید
    من در چهار پنج روز باقی مانده تا امتحان بر اساس توصیه های فروم آیلتس همین اپلای ابرود، همه فیلم های سایمون رو به غیر از بخش اسپیکینگ دیدم. فقط همین!
    این مرد عالی توضیح میده و خیلی به شناخت بهتر از این آزمون بهم کمک کرد.

تو بخش ریدینگ خیلی توصیه هاش رو استفاده کردم.
    تو بخش لیستنینگ هم تجربه امتحان ماک خیلی بهم کمک کرد.
    تو رایتینگ امتحان اصلی من با آمادگی کامل رفتم ولی وسواس روی نوشتن متن اول زمانم رو گرفت و فقط تو بیست و پنج دقیقه دومی رو هول هولکی نوشتم که نمره من رو پایین کشید.
    تو اسپیکینگ هم کم تجربگی من بود که نذاشت نمره بهتری بگیرم. ای کاش برای اون هم راهنمایی های سایمون رو دیده بودم.

به همه اونایی که می خوان بدون مطالعه منابع و تماشای فیلم برن امتحان بدن میگم اصلا از نتیجه راضی نخواهید بود.
    حتما تمرین کنین و چه بهتر که اگه امکان مالی و زمانیش رو دارین زیر نظر استادی با تجربه باشه.

موفق باشین
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bio medical eng

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

19th July
    L:7.5 R:7.5 S:7 W:6.5
    overall:7
    Irsafam

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanshojam31 نمایش پست ها
    19th July
    L:7.5 R:7.5 S:7 W:6.5
    overall:7
    Irsafam
    سلام وقت بخیر

تبرریک میگم نمره تون خیلی خوب شده
    آزمون آیلس ایرسافام میتونم ازتون بیرسم سزح امتحان به نظرتون چطور بود یکی از دوستان من نمره ش اومده و تمام اسکیلهارو نیم بند کمتر شده در اوج ناباوری
    آیا شما در کل چندتا درست زدین برای لیستنینگ و ریدینگ البته هر چند اکتسابی نیست این عدد

ممنون میشم یه توضیحی در مورد آزمون بدید
    و پیشنهادتون برای افزایش نمره چی هست

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bio medical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

تبرریک میگم نمره تون خیلی خوب شده
    آزمون آیلس ایرسافام میتونم ازتون بیرسم سزح امتحان به نظرتون چطور بود یکی از دوستان من نمره ش اومده و تمام اسکیلهارو نیم بند کمتر شده در اوج ناباوری
    آیا شما در کل چندتا درست زدین برای لیستنینگ و ریدینگ البته هر چند اکتسابی نیست این عدد

ممنون میشم یه توضیحی در مورد آزمون بدید
    و پیشنهادتون برای افزایش نمره چی هست

سپاس
    سلام
    ممنونم، من هم در ابتدا مرکز آزمون رو با شک و تردید انتخاب کردم. اما برای لیستنینگ و ریدینگ معمولا در امتحانای که خودم میگرفتم، بین 7.5 و 8 می شدم. انتظار اورآل بند 7.5 داشتم اما خب اسپیکینگم هم 7 شد که به نظرم مطلوبه.
    محیط امتحان خیلی خوب بود، یک مقداری بیش از حد حساس بودند اما در مجموع برگزاری خوب بود.
    من درست یک ماه به صورت جدی کار کردم، چون 19 خرداد هم امتحان ب1 آلمانی رو دادم. پیشنهادم اینه که روی رایتینگ زمان بزارید و خیلی زیاد کار کنید. نمونه کتاب ها هم در همین فروم پیدا میشن مثل رایتینگ رایت .
    در مورد ریدینگ هم به نظرم با تمرین به نمره ی دلبخواه میرسین.
    اسپیکینگ هم دو روز قبل از امتحان با دوستی که زبانش خوبه تمرین کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

August 2nd
    Academic
    Overall:8
    L:8.5 , R:8.5 , R:6.5 , S:7.5
    Irsafam
    Cambridge books 1-9

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    July 28th
    Academic
    IELTS Tehran
    Listening 9.0

Reading 8.5
    Writing 7.0
    Speaking 7.5
    Overall 8.0
    منابع جهت استفاده دوستان
    Active 3, 4; Cambridge 10-11-12; IELTS Speaking Dr. Iravani; Paragraph development; Test your Listening; Grammar in use intermediate; TOEFL Vocabulary items; Super crack Academic task 1; BARRON’S Writing for the IELTS; IELTS introduction; Exam essentials practice tests 1 & 2; IELTS practice plus 2 & 3; IELTS masterclass; IELTS reading tests Mc carter &Ash; Vocabulary for IELTS advanced; IELTS PREMIRE KAPLAN

Junior Member

سلام
    August 18th
    Academic
    IRSAFAM
    Listening : 9.0
    Reading : 9.0
    Writing : 6.5
    Speaking : 7.5
    Overall : 8
    به نظرم در مورد نمره رایتینگ یکم بی مهری کردن. البته ایراداتی داشتم و بعضی جاها هم بیش از حد پیچیده نویسی کرده بودم، اما انتظار 7 داشتم. در هر حال از نمره کلیم راضی هستم و پروسه امتحانی مرکز هم بسیار عالی و سروقت بود.
    منابع مورد استفاده :
    سایت Ieltsliz
    تمرینات موجود در خود سایت IDP
    Cambridge 12-13
    IELTS Masterclass

25 آگوست 2018
    ایرسافام
    L 6.5
    R 7
    S 6.5
    W 5.5
    برای امتحان دو هقته روزی 3-6 ساعت وقت گذاشتم. کتبای کمبریح 12 و مخصوصا 13 و سیمون رو مطالعه کردم. لسنینگ به نظرم از کتابا سطحش پایین تر بود، و من احتمال نمره کامل میدادم، ریدینگ سطحش خیلی بالاتر از کتابا بود. رایتینگ و اسپینگینگم ک مثل سوالاییی ک بچه ها تو فروم میزننه و سوالای رایتینیگ کتاب.

نمره کل ک 6.5 شد برام کافی بود.
    این نمره به هیچ وجه نمره ی من نیست!
    من بخش ریدینگ یک ریدینگ رو نرسیدم بزنم و فقط 7 تا سولشو زدم! میگفتم بهم 5.5 میدن!
    لسنینگ کمبریج نمرم رویه 8 یا 7.5 بود معمولا. انتظار نمره کامل 9 رو داشتم!
    اسپیکینگ هم خیلی بد نمره دادن! حداقل 7 باید میداد! خانم تینا صمدیان فکرکنم، در ایرسافام بودش.
    رایتینگ هم شوخیه! اگر ک شما نمونه های تصحیح شده در اخرای کتابای کمبریج رو ببینید میفهمید، باید از لحاظ انگلیسی در حد المنتری بنویسید تا 5 بگیرید. حالا بماند ک ما برای رایت اول رو 400 تا
    و دومی رو 600 کلمه رو رد کردیم. در ساختارها، پسیو استفاده کردم زیاد، چون یه حالت جدول داشتیم. برای رایت دومی، هرکدوم از پاراگرافهام خودش یه متن میشد! از کلمات 500 پیشرفته ممنتهن GRE و 1100 اسفاده میکردم. ساختار رو هم مثل رایت سیمون میبردم جلو. 5.5 یعنی مونگول در انگلیسی (با توجه به کمبریجها و نمونه پاسخهاش!)

من قبلا تافل 95 داشتم. دوسال پیش، چندین ماهم خارج بودم قبل از آزمون.
    زمان ثبت نام تافل 2.5 و ایلتس 1.2 ملیون بود، گفتیم دوبار ایتلس بدیم بازم به تافل نمیرسه،
    روز اسپیکینگ گفتن 1.650 باید دوباره بدی، و ماهم تو عمل انجام شده و ....

در مجموع نمره ی ک سفارت گیر داده بود اکسپایر شده رو گرفتیم. همین.

Junior Member

8 سپتامبر 2018
    دانشگاه آزاد
    listening : 7.5 reading : 7 writing : 6.5 speaking : 7 overall : 7
    اول از همه، این موضوع که هرکسی بیشتر انگلیسی کارکنه میتونه نمره بهتری بگیره، کاملا بدیهی است یعنی خوندن بیشتر یک شرط کافی برای گرفتن نمره
    بهتر در آیلتس هست ولی شرط لازم نیست، یعنی یک سری دوپینگ هایی وجود داره که با استفاده از آنها میشه نمره بالای 6.5 گرفت که در ادامه توضیح می دم. (روی سخنم با اونایی که مثلا بیشتر از 3 ماه وقت برای آیلتس خوندن ندارن و سطح زبانشون در حد متوسط است) :
    listening: اصلا وقت خودتون را با گوش دادن به BBC و امثالهم تلف نکنید، یک کتاب هست به اسم A collection of 95 IELTS LISTENING PRACTICE TEST انتشارات اصفهان که توش حدود 4500 تا سوال listening داره، اون کتابو بخرین و تستهاشو از اول شروع کنین بزنین، بعد از هرتست جواب هارو چک کنید و بخشهایی را که شانسی زدین (چه درست و چه اشتباه) و همچنین سوالهایی را که غلط زدین دوباره گوش بدین و سعی کنید جواب صحیح را بفهمید. چند تا تست آخر کتاب، لیستنینگ های کمبریج هست که اونها رو نزنید و چون سوالهاش حیفه که به این روش بسوزونید و بزارید برای مرحله آخر که توضیح میدم.
    reading: اینهم مثل لیستنینگ نیازی نیست وقت خودتون را با خوندن مجلات علمی و ... تلف کنید، یک کتاب هست به اسم Crack IELTS in a flash انتشارات ایده درخشان، جدود 40 تا تست داره، روزی یک دونه تست شامل 3 متن هست، تستهاشو بزنید. 20 تست اول بدون توجه به زمان ، و از تست بیستم به بعد با در نظر گرفتن زمان یک ساعت برای 3تا passage ، بعد جوابها رو چک کنید، اگر جای جوابهارو پیدا نکردید توی سایت mini-ielts.com بعضی از ریدینگها هست ولی نه همشون، کلمات سخت مهم و نه همه کلمات تو یک دفترچه کوچیک یادداشت کنید(برای هرمتن 10 کلمه کافیه). یک سایت ایرانی به اسم
    http://www.ieltsfamily.com هست که یکی از دوستان تو همین سایت پیشنهاد داده بود که توصیه های خوبی برای reading و انواع سوالاتش داره و نحوه برخورد با اونها، همچین توصیه هاش راجع به Writing هم خوبه.
    writing: تسک 1 : کلان به سه نوع تقسیم میشن. دسته اول سوالات عددی شامل نمودار های خطی، میله ای، دایره ای و جداول، که ازتون می خواد اعداد و داده ها رو تشریح کنید. دسته دوم map هستش که یه نقشه می ده میگه توضیح بدین هر چیزی کجاس، یا دوتا نقشه می ده اولی قبل از تغییر و دومی بعد از تغییر، میگه تغییرات را تشریح کنید و دسته سوم فرآیند هست و راجع به روش تولید و یا تکامل یک چیزی هست، برای هر دسته حدود 5 تا سمپل خوب از تو اینترنت در بیارید همونها رو رونویسی کنید، و کلمات و اصطلاحات به درد بخورش را حفظ کنید.
    writing: تسک 2 : کتاب Crack the IELTS (essay را ار تو اینترنت دانلود کنید، حدود 30 تا متن اول را بخونید رو نویسی کنید و کلمات و اصطلاحات خوبشو یه جا یادداشت کنید ( برای هر متن 10 کلمه کاربردی و 5 عبارت پرمصرف) ،خوبیش اینه که همه ساختار مشابه دارند و دستتون میاد از همون ساختار استفاده کنید.
    speaking : تو سه ماه سخته ولی شدنیه، یک پارتنر تو همین سایت پیدا کنید و اگه نتونستید از سایت www.speaking24.com استفاده کنید، اونجا پر از آدمهایی مثل ماست از کشور های مختلف که میخوان مکالمه تمرین کنن، اسکایپتون را اونجا تایپ می کنید، بقیه میتونن باهاتون تماس بگیرن و همچنین شما به اسکایپ بقیه دسترسی دارید میتونید باهاشون تماس بگیرید،( روش مودبانه اینه که قبل از تماس براشون massege بفرستید که آیا می خواین با هم حرف بزنید) ، روزی نیم ساعت اگه بتونید آنلاین حرف بزنید عالیه در کنارش کتاب معمار زاده را سوالاش بخونید و جواب بدید، اگه خودتون جواب داشتید که بهتر، اگه نداشتید یکی از جوابهای که تو کتاب اومده را سعی کنید بازگو کنید و جوابتون را رکورد کنید.
    مرجله آخر یک ماه مونده به امتحان کتابهای کمبریج از 7 شروع کنید روزی یک تست بزنید بر اساس زمانبندی آیلتس ( من خودم فقط listening و reading زدم ولی اگه شما وقت و حوصله داشتید می تونید speaking , writing هم یه نگاه بندازید) کلمات به درد بخور ریدینگ ها هم یه جا بنویسید همون 10 کلمه برای هر متن کافیه. حتما از پاسخنامه های آیلتس استفاده کنید که بهش عادت کنید.
    موفق باشید.