صفحه 50 از 63 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 626

موضوع: پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس (همراه با توضیح در خصوص روش خواندن و منابع مطالعه شده)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علوم فنون مازندران

پیش فرض پاسخ : پایگاه اعلام نمرات آزمون آیلتس

1) نام مؤسسه، تاریخ ، نوع آزمون ( academic or general ) :

1- آیلتس تهران 21Jan جنرال
    2- دانشگاه آزاد 10Jul جنرال

2) نمرات کسب شده در هر Skill و نمره ی کل :
    1- S:6.5 R:8.5 L:7.5 W:6.5
    2- S:6.5 R:7 L:7 W:6! یعنی بعد از 6 ماه مطالعه مجدد پسرفت کردم!

3)منابع مورد مطالعه :
    کمبریج ها
    NEW INSIGHT
    ielts trainer
    جزوه های استادام

4) مدت زمان مورد مطالعه برای آزمون :
    تقریبا 2 سال برای 3 تا امتحان آیلتس
    بطور متوسط روزی 4 ساعت

پيشنهادات مربوطه :
    من تمامی کتابها و جزوه هامو حداقل 3 بار خوندم و به دانش زبان خودم ایمان دارم ولی سر اسپیکینگ یکمی هول میشم. استرس رو از خودتون دور کنید و حتما چند تا MOC EXAM قبلش شرکت کنید.
    دانشگاه آزاد به هیچ وجه امتحان ندید.

اميدوارم همه تون موفق باشيد

Junior Member

نام موسسه : خوارزمی
    تاریخ آزمون : 12 جولای 2014
    نوع آزمون : آکادمیک

نمرات کسب شده در هر اسکیل :

Listening: 8 reading: 6.5 writing: 6.5 speaking: 8 overall: 7.5

منابع مورد مطالعه:
    تمام کتابهای کمبریج
    Test builder
    Ielts plus 2&3
    Ielts trainer
    (حتما بخونید)Maximizer
    کتاب اسپیکینگ ایروانی
    (حتما بخونید)Mat clarkکتابهای اسپیکینک
    جزوه رایتینگ تسک 1ابراهیم تحسنی

مدت زمان مطالعه برای ازمون: از یک سال پیش یادگیری زبان رو شروع کردم.هیچ پیش زمینه ای از زبان نداشتم.چند سال قبل فقط کتابهای زرد وقرمز اینترچنج روخونده بودم.توی این یک سال کلاس هم رفتم.تمام وقتم رو روی خوندن زبان گذاشتم وخداروشکر به نتیجه دلخواه رسیدم

نمره آزمون های گرفته شده توسط خودتان در منزل و مقایسه نمره هر بخش آن با آزمون اصلی : توبخش لیسنینگ قوی بودم چون همیشه زبان گوش میدادم و دوماه قبل امتحان که تستهای کمبریج رو میزدم اول 6.5 میزدم به مرور زمان با برطرف کردن خطاهام توی این مهارت کمتر از 7نمیزدم.بسته به سختی واسونی تست بین 7-8میزدم.
    ردینگ بین 5.5تا7میزدم.نمره هام نوسانی بود وتواین رینج متغیر بود.بستگی به متن ردینگ ونوع سوالات داشت.
    رایتینگم با توجه به نظر استادم در حد 6.5و7بود.واسپیکینگ در حد6.5دو ماه قبل امتحان.توی دوماه قبل امتحان رو این دومهارت مخصوصا اسپیکینگ کارکردم.

پیشنهادات مربوطه:

تاجایی که میتونیدبه فایلهای صوتی انگلیسی گوش بدید(زمانی که تواتوبوس و...هستید).برای تقویت این مهارت کاری که کردم این بود که دو ماه مونده به امتحان متن لسنینگهای کمبریج رومینوشتم.وقتی یک تا دوجمله از فایل رو گوش میدادم صوت روپاز میکردم وسعی میکردم عین همان جملات را یادداشت کنم.این کار روبا نوشتن حدود 5تا6کلمه شروع کردم وکم کم تونستم لغات بیشتری توذهنم نگه دارم در حد 14لغت.این روش خیلی جواب دادوروش خیلی خوبیه برای تمرکز موقع لسنینگ وبرای یک سری تستهاکه اول جواب رو میگه وبعد کلید سوال رو واقعا عالیه.کتاب مکزیمایزرواقعا خوب بود.باخوندن این کتاب کلی ایده برای اسپیکینک ورایتینگ گرفتم وخوندن این کتابرو برای کسائی که میخوان توی اسپیکینگ 6.5-7بشن پیشنهاد میکنم.کتابهای اسپیکینگ مت کلارک هم عالی بودن.با خوندن این کتابها میتونید بیشتر فلوانت باشید.برای پاسخ دادن به سوالات مختلف اسپیکینگ یک سری جملات تیپ وتکنیک یاد میده که میتونید حفظ کنید.واستفاده این جملات توی اسپیکینگ باعث میشه نیتیووفلوانت صحبت کنید.سوالات اسپیکینگ آزمونهای اخیررا از سایت ایلتس بلاگ تمرین کنید.من قبل امتحان 25صفحه از سوالات رو خوندم.سوالای تسک 1اسپیکینگم دقیقااز همون سوالات بود.ولی بقیه سوالات جدیدبود.احتمالش هست که همون تاپیک ها سوال اسپیکینگ شماباشه واگه از قبل تمرین کرده باشید میتونید بااعتمادبنفس بیشتری جواب بدید.موقع مصاحبه ریلکس باشید واصلا استرس نداشته باشید.تجربه من نشان داد که این خیلی اگزمینرروتحت تاثیر قرار میده.تاجایی که میتونیدمتن بخونید وجملاتی که فکرمیکنید ساختار گرامری قشنگی دارن یه جا یادداشت کنید وسعی کنید توی رایتینگ استفاده کنید.خطاهاتون را توی تمام اسکیلها یه جا یادداشت کنید وسعی کنید برطرفشون کنید.کلماتی رو که مشکل املایی دارید یادداشت کنید و هفته قبل امتحان مرور کنید.در کل ازمون ایلتس خیلی سخت نیست.یک سری قواعد واصول داره تو هر اسکیل که اگه رعایت کنید حتما به نتیجه دلخواه میرسید
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار ؛ دکتر شریعتی

مرکز آزمون (بار دوم):آیلتس تهران، جنرال

نمرات: L: 5.5 , R:5! , W:5.5, S:6.5

تاریخ آزمون : 2 August

مرکز آزمون (بار اول): خوارزمی، اکادمیک
    تاریخ آزمون : 18 April

نمرات: L:6 , R:5 , W:6, S:6

کتابها : Cambridge 2-9
    Trainer
    Ready for IELTS
    Vocabulary for IELTS

از ازمون اولم که اکادمیک بود انتظار همچین نمراتی را داشتم چون سر امتحان بخاطر بی نظمی زیادی که تو خوارزمی بود و ایجاد محیط استرس زا، پنج تا از سوالات ریدینگم رو نرسیدم بزنم و دیگه مغزم کار نمی کرد و رایتنگ هم با اینکه سوال خیلی معمولی بود دچار وسواس شده بودم و همش پاک می کردم و دوباره می نوشتم.
    امروز که نتایج آزمون تهران ایلتس رو دیدم شاخ دراوردم، بعد از سه ماه بیشتر خوندن و شرایط اروم امتحان، ریدینگ رو انتقدر وقت زیاد اوردم که یه دوره کردم و تماما جواب سوالها رو پیدا می کردم و بعد از امتحان می دونستم که 7.5 رو شاخشه! رایتینگ هم کمتر از 6 نمی شدم! لیسنینگ ام رو همین نمره می شدم.
    به هر حال فکر می کنم بخاطر اینکه من در پرکردن جواب اینکه آیلتس رو برا کجا می خواهید ، نوشتم کانادا، جوری نمره دادن که نتونم اعتراض هم بکنم!
    به نظر شما اعتراض فایده ای داره؟؟؟ چون من واسه ریدینگم اطمینان کامل دارم که حداقل 36 تاش رو درست زدم

ApplyAbroad Guru

تهران ایلتس - آگوست 2014:
    لیسنینگ6
    ریدینگ 7
    رایتینگ 6.5
    اسپیکینگ 6.5

اورال: 6.5

البته شاید یه اعتراضیم بزنم - که نتیجه شو میگم شاید کمک بشه به باقی دوستان - موفق باشید

Junior Member

تهران ایلتس - 2 آگوست 2014(آکادمیک):
    لیسنینگ8.5
    ریدینگ7.5
    رایتینگ 7
    اسپیکینگ 7

اورال: 7.5

Junior Member

۲اگست ایرسافام
    لیسنینگ ۸ ریدینگ ۸ لسپیکینگ ۷.۵ رایتینگ ۶.۵ که امروز واسه اخری اعتراص زدم

Junior Member

ایرسافام 2 آگوست 2014 - اکادمیک

listening:8
    reading:7.5
    writing:7.5

SPEAKING: 6.5

3)منابع مورد مطالعه :

کمبریج ها
    IELTS Masterclass
    کتاب های معمارزاده

تقریبا 6 7 ماه پیوسته

5) نمره آزمون های گرفته شده توسط خودتان در منزل و مقایسه نمره هر بخش آن با آزمون اصلی (مثلا 8تا کتاب کمبریج را در منزل چند میزدید و در آزمون چند زدید):
    در منزل لیسنینگ و ریدینگ رو همینجوری میزدم

6) پیشنهادات مربوطه :
    حتمن کتاب های معمار زاده رو بخونید.

آرزوی موفقیت رو از صمیم قلب براتون دارم.

Junior Member

ایرسافام 16 آگوست 2014 - اکادمیک

listening:7.5
    reading:6
    writing:7
    SPEAKING: 6.5
    OVERALL:7

3)منابع مورد مطالعه :

کمبریج ها
    کتاب MAXIMIZER معمارزاده

تقریبا 45 روز

5) نمره آزمون های گرفته شده توسط خودتان در منزل و مقایسه نمره هر بخش آن با آزمون اصلی (مثلا 8تا کتاب کمبریج را در منزل چند میزدید و در آزمون چند زدید):
    در منزل لیسنینگ رو در همین حد و ریدینگ رو بهتر مبزدم، اما واقعا متن ریدینگ 16 آگوست واقعاااااا سخت بود.
    6) پیشنهادات مربوطه :
    من اولین تجربه آزمونم بود و در زمان بسیار کمی برای امتحان حاضر شدم،
    کلا ایرسافام رایتینگ رو خوب و اسپیکینگ رو یکم سخت نمره میده،
    در کل پیشنهاد میدم که دوستان خودشون رو درگیر اینکه کجا امتحان بدن نکنن، فقط روی آزمونتون تمرکز کنید تا نتیجه خوبی بگیرید، چون هر موسسه دارای یک سری نقص ها و یک سری مزیت ها هست،
    شما بهتره بر اساس پارامترهایی مثل محل امتحان که راحت قابل دسترسی باشه سنترتون رو انتخاب کنید، نه بر اساس اینکه کجا بهتر نمره میدن، من از تمام سنترها دیدم که همشون هم اورال 6 داشتن و هم 8،
    موفق و موید باشید همه دوستان

ایرسافام 16 آگوست 2014 - اکادمیک

listening:8
    reading:6.5
    writing:6.5 - ( این "" رو بخاطر این گذاشتم که من سطحم 7 بود ولی سر امتحان متاسفانه خراب کردم و 6.5 شدم . نه اینکه اگزمینر در حقم جفا کرده باشه . خودم خراب کردم و نمره واقعیم و دادن بهم )
    SPEAKING: 7.5

overall : 7

3)منابع مورد مطالعه :
    کمبریج ها از 4 تا 9
    برای رایتینگ : فقط و فقط وبسایت سایمون - www.ielts-simon.com
    برای ریدینگ : کمبریج ها + یه سری تست های دیگه مثل کتاب IELTS practice tests
    برای لیسنینگ : کمبریج ها + فیلم دیدن + پادکست مربوط به آیلتس گوش دادن در وقت های آزاد + چند تا از تست های کتاب 95 ( غیر از کمبریج ها )
    برای اسپیکینگ : فیلم دیدن + با خودم انگلیسی صحبت کردن ( من این کتاب هایی که همه میگن رو یه روز خوندم ولی دیدم اصلاً بهم نمیچسبه و فایده نداره . نخوندم دیگه اصلاً و به نظرم کلاً مفید نیست . حداقل برا من )

من قبل امتحانم دو ماه بکوب خوندم ( روزی 7-8 ساعت ) - قبلش هم کلاً یک سال قبل درگیر بودم . یعنی مثلاً پادکست گوش دادن توی وقت آزاد از یک سال پیش امتحان بود . یا وکب خوندن . خیلی جدی نبود ولی وقت گیر میاوردم میشستم باسه خودم زبان میخوندم . ( پس میشه 1 سال قبلش ناپیوسته + دو ماه بکوب برای امتحان )

5) نمره آزمون های گرفته شده توسط خودتان در منزل و مقایسه نمره هر بخش آن با آزمون اصلی (مثلا 8تا کتاب کمبریج را در منزل چند میزدید و در آزمون چند زدید):میانگین : لیسنینگ کمبریج ها : 7.5 ( 29/40 داشتم ، 36/40 هم داشتم ) - البته کمبریج 9 نزدیک بود بیشتر به بالا
    میانگین : ریدینگ کمبریج ها : 7 ( 25/40 داشتم ، 36/40 هم داشتم ) - البته کمبریج 9 نردیک بود بیشتر به بالا

6) پیشنهادات مربوطه :
    خیلی حرف ها میشه زد و واقعاً توی یه پست سخته و حوصله سر بر . سعی میکنم چیزای اساسی رو بگم . ( روی سخنم کسایی هستند که فکر میکنند سخته و نمیشه و کلاً زبانشون خیلی قوی نیست و فقط توی مدرسه زبان خوندن و فکر میکنن باید حتماً کلاس برن و . . . ) وگرنه بقیه که کارشون درسته و نمره ی خیلی خوب میگیرن .
    دوستان به خودتون ظلم نکنین. از امتحان غول نسازین . به خدا اونقدرا سخت نیست . یکی بود به من میگفت عمراً اگه بتونی بدون کلاس رفتن نمره خوب بگیری. شاید بگید نمره هات حالا همچین خوبم نیست ولی باور کنید برای منی که کلاس نرفتم و خودم خوندم و تا سه ماه قبل امتحان وضعیتم داغون بود خوبه . ( من یه سال قبل امتحانم mock دادم شدم 5.5 . هفته قبل امتحانم دادم شدم 6.5 )

1. اگه میخوایید کلاس برید لطفاً قبلش تحقیق کنید که پشیمون نشین . نه فقط بخاطر پولش و وقتش و انرژیش بلکه بخاطر چیز های غلطی که بهتون یاد میدن . متاسفانه خیلی زیاد شده استاد تقلبی آیلتس .
    آرزوی موفقیت رو از صمیم قلب براتون دارم.
    2.هدف دار بخونید . ( یعنی برید ببینین آزمون چطوری هست فرمتش ( که بهترین راه دیدن کمبریج های 3 و 4 و5 هست ) بعد بشینید برای اونا بخونید . آگاهانه بخونین )
    3.با هزار تا منبع مختلف ذهنتون و پریشون نکنین . بهترین رو انتخاب کنین و بچسبین بهش . بخورینش .
    4.با برنامه و اعتماد به نفس پیش برید

- من توی تاپیک های دیگه نظرم رو راجع به سنتری که امتحان دادم و اگزمینر ی که باهاش اسپیکینگ داشتم رو نوشتم .
    - اگه کسی شرایطش مثل من هست و فکر میکنه پیشنهاداتم میتونه براش مفید باشه میتونه بهم پیغام خصوصی بده تا ریز تر تجربیاتم و در اختیارش بزارم و خوشحال میشم بتونم بهش کمک کنم .

قربان شما . مجید .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

سلام دوستان این نتیجه دو آزمون اخیر من در موسسه ایرسافام:

August 21, 2014
    L: 7.0 , R: 7.5 , W:7.0 , S: 7.0 and Overall: 7.0

اما آزمون September 6, 2014:
    L: 8.0 , R: 8.0 , W: 7.5 , S: 7.5 and Overall: 8.0