صفحه 3 از 509 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 5086

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی 2014-2009

Junior Member

پیش فرض پاسخ : pick up ويزا از دبي

I've just been cleared and was wondering if anyone might be traveling to Dubai to pick up their visa (or just sending their passport with someone). If you are in the same boat, please contact me ASAP. Otherwise, I'll probably give my passport to a travel agency tonight to pick up the visa

سلام،
    من تا آخر May وقت دارم برم برای گرفتن ویزا. چون آی 20 من برای ترم پیش بود تقاضای آی 20 جدید کردم. البته با DHL فرستادن هنوز به دستم نرسیده. تو این فرصتی که باقی مونده نمیدونم آی 20 جدید به دستم میرسه یا نه. کسی میدونه برای گرفتن ویزا آی 20 جدید لازم هست یا نه؟

Senior Member emperial آواتار ها

@ Stark
    میتونید به یک نفر که میره برای مصاحبه بدید براتون pick up کنه.

Junior Member

hi

i am in dubai for picking up my visa
    i dropped off my passport sunday morning but when i check the Empost they say me your passport is not received yet and it is in embassy
    today is thursday and it took 5 days,

is it normal? what should i do? i made a call to the embassy but i couldn't talk with somebody (did not answered). what do you think about my case? thank you

سلام،
    برای پیک آپ ویزا باید آی-20 رو هم ببریم سفارت مگه؟ من زنگ زدم پرسیدم، گفتن فقط پاسپورت رو بیارین.

Junior Member

سلام به همه دوستان من ديروز چك كردم ديدم كه كليرنس اومده بايد سريع گذرناممو ببرم دوبي واسه پيكاپ ويزا. از دوستايي كه شرايطشون مثل منه خواهش ميكنم باهام تماس بگيرين يا عزيزاني كه پيام ميدن شماره تلفن خودشونم لطف كنن بنويسن كه ارتباط سريعتر برقرار شه با هم تصميم بگيريم اگه قراره بريم با هم بريم يا يكيمون بره در هر صورت اگه با هم اقدام كنيم بصرفه تره. اين آژانسايي كه پاسپورتو ميگيرن خودشون پيكاپو انجام ميدن قضيه اش چيه؟ كسي خبر داره يا امتحان كرده؟ هزينه اش چقدره؟ قابل اطمينانه؟ منظورم اينه كه آيا مشكلي ممكن نيست پيش بياد اگه پاسپورتمو بدم دست اژانس؟ لطفا لطف كنين نام و آدرس آژانسايي كه سراغ دارين اينكارو مي كنن بگين.
    منتظر جوابتون هستم خيلي ممنون
    شماره تلفن من: 091208094409

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    برای pick-up ویزا اگه کسی هست خبر بده، ممنون
    سلام من هستم لطفا شماره تلفن بدين باهاتون تماس بگيرم يا زنگ بزنين با هم تصميم بگيريم خيلي ممنون. شماره من 09128094409

Junior Member

سلام، من چند تا سوال در مورد پیک آپ داشتم تو دوبی، اگه کسی هست که ویزاش رو پسکاپ کرده و تجربه ای داره ممنون می شم که جواب بده:

1- من 3شنبه صبح پرواز دارم و حدود ساعت 8 می تونم دم در سفارت باشم (قبل از رفتن به هتل)، آیا لازم هستش که شماره اتاف هتل رو هم حتما تو آدرس تحویل پاس بهشون بدیم؟

2- از اونائی که سفارت تا 5شنبه کار می کنه به نظرتون پاس تا 5شنبه می رسه؟

3- موقعی که امپوست پای رو بر می گردونه حتما باید در هتل حضور داشته باشه شخص یه به reception هم تحویل می دن؟

ممنون میشم که دوستانی که تجربه ای دارن جواب بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1362
    سلام، من چند تا سوال در مورد پیک آپ داشتم تو دوبی، اگه کسی هست که ویزاش رو پسکاپ کرده و تجربه ای داره ممنون می شم که جواب بده:

1- من 3شنبه صبح پرواز دارم و حدود ساعت 8 می تونم دم در سفارت باشم (قبل از رفتن به هتل)، آیا لازم هستش که شماره اتاف هتل رو هم حتما تو آدرس تحویل پاس بهشون بدیم؟

2- از اونائی که سفارت تا 5شنبه کار می کنه به نظرتون پاس تا 5شنبه می رسه؟

3- موقعی که امپوست پای رو بر می گردونه حتما باید در هتل حضور داشته باشه شخص یه به reception هم تحویل می دن؟

ممنون میشم که دوستانی که تجربه ای دارن جواب بدن
    سلام من تجربه پیکاپ ندارم اما جوابایی که به نظرم میرسه اینه:
    1-حتما قبل رفتن به سفارت باید ادرس دقیق جایی که تو دوبی میشینین رو داشته باشین که به سفارت بدین چون همون یه بار پاسپورت و ادرسو تحویل میدین. البته اگه هتلتون قطعی و مشخص شده میتونین اول برین سفارت آدرسو بدین بعد برین هتل
    2- میگن معمولا همون دو روز طول میکشه اما بالاخره کارای اداریه دیگه امکان تاخیر توش هست. مثلا واسه یکی از دوستام 8 روز طول کشیده بود.
    3- به نظر من خودتون تو هتل باشین بهتره. مواردیو شنیدم که به رسپشن هتل هم تحویل دادن مواردی هم شنیدم که برگردوندن اداره پست. به نظر من خودتون باشین و بگیری مطمئنتره تا بعدا سردر گم نشین.

موفق باشی

Junior Member

سلام،
    ببخشید کسی‌ میدونه که برای ویزا توریستی هم می‌شه یک نفر دیگه(مثلا آژانس)یک آپ کنه؟
    ممنون میشم اگه میدونید من رو با خبر کنید.
    ترکیه(استانبول آنکارا) که نمی‌شه کرد،اما دوبی‌ می‌شه این کار رو کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)