صفحه 5 از 509 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 5086

موضوع: آرشیو: Pick Up ویزا آمریکا از دبی 2014-2009

پیش فرض پاسخ : pick up ويزا از دبي

نقل قول نوشته اصلی توسط MRMI نمایش پست ها
    سلام و عرض تبريك، مي تونم بپرسم چقدر طول كشيد تا كلير شديد؟ اگه رشته و مقطع تحصيلي رو هم بگيد ممنون مي شم. در رابطه با پيكاپ ويزا خيلي دقت كنيد كه به هر كسي اعتماد نكنيد.... موفق باشيد.
    سلام.
    من 18 روزه کلیر شدم. پذیرشم دکترا در زمینه برق-فوتونیک از دانشگاه مریلند بود. شما هم موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه تهران

سلام
    من بعد از 3.5 ماه کلیر شدم. ولی I-20 قبلی انقضا شده بود و دانشگاه Defer نداشت.
    برای همین موقع پیک آپ I-20 پذیرش جدیدم از یه دانشگاه دیگه رو همراه با پاسپورت به سفارت دادم.(خود سفارت گفته بو که مشکلی نداره این کار) ولی اینا کوچکترین توجهی به اون نکردن و اسم دانشگاه قبلی رو روی ویزا زدن. بعد که پرسیدم سفارت گفت با این ویزا نمی تونی وارد امریکا شی و دوباره باید پاسپورت رو بفرستی. من 17 Dec پاسپورت رو از طریق یه وکیل فرستادم، چون خودم نمی رسیدم برم، و پاسپورت من بعد از دو هفته هنوز در نیومده. فکر می کنین علت چیه؟

Junior Member

سلام
    من می خوام هفته آینده برای پیک آپ ویزا برم دوبی
    کسی هست که بخواد بره دوبی؟

Junior Member

سلام

من پاسپورتمو به یک آژانس مسافرتی در یوسف آباد دادم که برای آقاییدر دبی میفرسته. اونجا هم به وقتی پاسپورت به دستشون میرسه تو وب سایت خودشون) می نویسن که در چه مرحله ای است یعنی مثلا در فلان تاریخ به کنسولگری تحویل داده شده و کی تحویل گرفته شده. برای هر خانواده 200 دلار میگیرن. فعلا که سیستم مرتب منظمی داشته اند.
    ویرایش توسط MINERVAra : May 23rd, 2010 در ساعت 12:13 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس در دوبی در سال 2010

سلام من دارم این هفته واسه pickup میرم کسی هست که بخواد من براش pickup کنم؟لطفا ایمل بدین: ikat6006@yahoo.com

نقل قول نوشته اصلی توسط aisvash نمایش پست ها
    سلام

من پاسپورتمو به یک آژانس مسافرتی در یوسف آباد دادم که برای آقایی به نام وجاحتی در دبی میفرسته. اونجا هم به وقتی پاسپورت به دستشون میرسه تو وب سایت خودشون (www.vejahati.com) می نویسن که در چه مرحله ای است یعنی مثلا در فلان تاریخ به کنسولگری تحویل داده شده و کی تحویل گرفته شده. برای هر خانواده 200 دلار میگیرن. فعلا که سیستم مرتب منظمی داشته اند.
    شما پاسپورتتون رو تحویل گرفتید؟ چقدر کلش طول کشید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من May 26 مصاحبه دارم دوبي!
    از قوانين Pickup هم اطلاعي ندارم ! ولي سه روز بيشتر اونجا نيستم 25 و 26 و 27
    اگه امكان داره كه بجاي كسي Pickup كرد حاضرم براي دوستان اين كارو انجام بدم
    اگه دوست داشتين ايميل بزنين!
    afshari675@gmail.com

کسی 25 May دوبی مصاحبه داره؟ لطفا به من اطلاع دهید.

من با چند تا آژانس که در مورد pick up ویزا صحبت کردم می گن که اخیرا زمان صدور ویزا طولانی تر شده و کلا 2 هفته طول می کشه که ویزا بیاد. می خواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره و آیا واقعا اینجوری هست؟
    ویرایش توسط MINERVAra : May 23rd, 2010 در ساعت 11:34 AM

به سفارت ایمیل زدم و حرف آژانس ها را تایید کرد و گفت بیشتر از 5 روز طول می کشه.خیلی کلیرنس رو زود انجام می دادن حالا به صدور ویزا هم کشیده شده!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mos نمایش پست ها
    کسی 25 May دوبی مصاحبه داره؟ لطفا به من اطلاع دهید.

من با چند تا آژانس که در مورد pick up ویزا صحبت کردم می گن که اخیرا زمان صدور ویزا طولانی تر شده و کلا 2 هفته طول می کشه که ویزا بیاد. می خواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره و آیا واقعا اینجوری هست؟

یکی از دوستان که پاسپورت من رو برای pick up ویزا به سفارت داده نه بش رسید دادن و هم 20 درهم رو جلوتر گرفتن در صورتیکه 20 درهم رو وقت برگشت پاسپورت باید بگیرن. کسی تجربه مشابهی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)