صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 110

موضوع: صنایع در سوئد و استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صنایع در سوئد و استرالیا

بچه ها غیر از KTHشما دانشگاه دیگه ای دیدید که برای صنایع sop یا letter of motivation بخواد؟

Junior Member

پیش فرض لطفا دوستانی که Production Engineering دانشگاه KTH اپلای کردن جواب بدن

با سلام
    من بعد از اینکه تو سایت studera برای این رشته اپلای کردم، از دپارتمان دانشکده صنایع KTH ایمیلی دریافت کردم که گفته شده بود برای ارزیابی بهتر دانشجویانی که این رشته رو اپلای کردن، یه دوره e-course رو وب سایت دانشگاه قرار دادیم و بعدا لینک و یوزر پس برای استفاده شما فرستاده خواهد شد.
    الان بعد یکی دو ماه، یه ایمیلی زدن و گفتن که دانشجوهایی که این دوره رو گذروندن و کوئییزا رو شرکت کردن، حائز شرایط برای بررسی admission هستند. ولی من که یوزر پس و لینک دریافت نکرده بودم که تو این دوره شرکت کنم.
    میخواستم ببینم دوستانی که این رشته دانشگاه رو اپلای کرده بودن، تجربه مشابهی رو دارند؟

قبلا از جوابتون ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا دوستانی که Production Engineering دانشگاه KTH اپلای کردن جواب بدن

من هم چیزی دریافت نکردم..... :-[
    حالا چیکار میشه کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا دوستانی که Production Engineering دانشگاه KTH اپلای کردن جواب بدن

من که کار خاصی نکردم. فقط یه ایمیل زدم که اونم جواب ندادن.
    ولی با توجه به اینکه پروفایلم تو studera هنوز Unqualified هست کلا از پیگیری منصرف شدم.

Senior Member pouya4 آواتار ها

آقا ما چالمرزشو Apply کردیم. در ضمن من یادمه KTH پروپوزال می خواست. جدی بوده یا کشکی؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000mohsen
    دانشگاه گوتنبرگ اپلایش مستقیمه .از طریق اون سایت نیست.شما هم اگر چیزی پیدا کردین بگین.
    برای BTH هم میشه مستقیم اقدام کرد. www.bth.se
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط a_rezaei
    سلام
    من میخوام برای سوئد اقدام کنم، خوشحال میشم اگه بتونیم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.
    سلام

برای آشنایی با نحوه اقدام برای سوئد به این Link مراجعه کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5473.0.html
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

پیش فرض supply chain management دانشگاه chalmers

با سلام
    کسی هست که تو رشته supply chain management دانشگاه chalmers پذیرش گرفته باشه ؟

پیش فرض پاسخ : supply chain management دانشگاه chalmers

what is your question?

Junior Member

سلام
    منم می خوام برای فوق production eng بخونم تو kth ولی رشته خودم ریاضی بوده .ببینم این رشته در واقع همون سیستم میشه !؟ بعدم تا کی وقت داریم مدارک بفرستیم؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)