صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 110

موضوع: صنایع در سوئد و استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفا دوستانی که Production Engineering دانشگاه KTH اپلای کردن جواب بدن

سلام
    منم برای production Engineering می خوام اپلای کنم ولی انگار distant education زده کسی میدونه جریان چیه ؟!

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لطفا دوستانی که Production Engineering دانشگاه KTH اپلای کردن جواب بدن

مثل این که واسه ترم بهار Distant شده، این KTH هم با این کاراش، آبروی Production Engineering رو برده، مگه مدیریت بحرانه که آمورش از راه دور شده

به نظر من شما سه راه حل داری:

1) همین ترم بهار از مزایای آموزش مجازی بهره کافی ببری

2) صبر کنی پاییز دیگه به صورت کاملا رئال بری استکهلم

3) سال دیگه پاییز بیای چالمرز، چون من خیلی تحقیق کردم، با این که KTH کلا از چالمرز بهتره (البته به نظر من که بعضی ها هم میگن نیست) اما تولید چالمرز بهتره

و یک دپارتمان به اسم Product & Production Developement داره، در حالی که در KTH این Program زیرمجموعه دپارتمان صنایعه...

و به قول PDF چالمرز:

Chalmers is a Leading Swedish University in Production Engineering
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

پیش فرض پاسخ : supply chain management دانشگاه chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad e.
    what is your question?
    سلام دوستان
    آقای sajjad e اگه از دانشگاه چالمرز پذیرش گرفته اید ضمن عرض تبریک، آیا درست می گن پذیرش گرفتن از دانشگاه های سوئد بسیار مشکله ؟ من صنایعی هستم که می خوام برای مستر اقدام کنم معدلم 16 و فعالیت های دانشجوئی خوبی داشتم توصیه نامه هامم از اساتید خوبه شریفه ولی هنوز نمره زبان ندارم . منت میگذارید اگه راهنمائی بفرمائید. ممنونم.
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

دوستانی که از دانشگاه چالمرز پذیرش گرفتن لطفا راهنمائی کنند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صنایع در سوئد و استرالیا

ببخشيد دوستان
    من براي دكتراي صنايع به سايت دانشگاههاي chalmers و KTHمراجه كردم ولي متاسفانه اطلاعات دقيق ومشخصي درموردنحوه اپلاي به شفافي دوره هاي دكتراي صنايع درسايت دانشگاههاي آمريكا پيدانكردم.چندموردتحت عنوان VACANCYبودكه واقعيتش زيادسردرنياوردم براي پذيرش دانشجوي دكتراست يااستخدام دردانشگاه؟
    گذشته ازاون رشته هايي هم كه موجودبود،دقيقاً مرتبط به مهندسي صنايع نبود.
    اگردوستان اطلاعات مفيدي دراين زمينه دارند،ممنون مي شوم مراراهنمايي كنند.
    بيتا

Junior Member

پیش فرض گرفتن بورس از سوئد در زمينه مديريت پروژه

با سلام به همه دوستان. من ميخوام كه از يكي از دانشگاههاي سوئد بورس بگيرم اما يك نفر به من گفت كه احتمال گرفتن بورس براي من كه مدرك ليسانس صنايع از دانشگاه غيرانتفاعي دارم خيلي كم هست ايا اين حرف درسته؟در كل براي گرفتن بورس از سوئد چه شرايطي بايد داشته باشيم؟

Dear Friend
    Do not worry
    Owning your situation, you have great chance to give addnission.
    You do not mention what your major is, but in my opinion try to get addmission from KTH.
    this idea comes from my own experience and I do not know what other students idea is but whatever.

DO NOT WORRY YOU WILL BE IN CHALMERS

Junior Member

منم ميخوام واسه فوق صنايع سوئد اقدام کنم.خوشحال ميشم از اطلاعات دوستان استفاده کنم.

من مدرک مهندسی مواد از دانشگاه فردوسی و مهندسی صنایع از علم و صنعت دارم .معدلم حدود 13_14 هست و IELTS=7
    واسه کجا اقدام کنم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansoleymani
    من مدرک مهندسی مواد از دانشگاه فردوسی و مهندسی صنایع از علم و صنعت دارم .معدلم حدود 13_14 هست و IELTS=7
    واسه کجا اقدام کنم بهتره؟
    13 تا 14 خیلی فرق می کنه معمولا دانشگاه ها حداقل 15 رو واسه معدل در نظر گرفتن اما گه گاه معدل 14 رو هم در دانشگاه های ضعیف می شه مشاهده کرد اما شما نمره زبانتون خوبه و احتمال داره که بتونید جبران معدلتون رو بکنه . پس 1.یا باید بگردید دنبال دانشگاه هائی که نمره زبان کمتر از شما رو هم می گیرن و با تماس با استاد یا دپارتمان مربوطه نظرشونو در مورد پذیرش جویا بشین2. یا اینکه بگردین دنبال دانشگاههائی که شرایط معدلشون به شما می خوره که همه جا و همه کشوری هستند ولی اینو می دونم که به خاطر نمره زبان خوبتون احتمال پذیرش بالا واستون هست اما اخیرا شنیدم در رابطه با دانشجویانی که رنک پایین پذیرش می گیرن یه مشکلی هم هست اونم اینکه خیلی سخت ویزا میدن. در این مورد حتما حتما تحقیق کنید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)