صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 110

موضوع: صنایع در سوئد و استرالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Industrial Engineering IUST; M.Sc. student Industrial IT UKM

پیش فرض پاسخ : لطفا دوستانی که Production Engineering دانشگاه KTH اپلای کردن جواب بدن

سلام
    من هر چی‌ تلاش کردم برای خودم "Cover Sheet" ایجاد کنم نشد. ایمیل هم زدم جواب ندادن، یکی‌ راهنمائی کنه چیکار باید کرد.
    بعد از اینکه اطلاعاتم رو وارد می‌کنم و می‌خوام صفحه رو save کنم پیام میده "Invalid Exception" و در نتیجه User & Pass ایجاد نمی‌شه! چه باید کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صنایع در سوئد و استرالیا

برای ما که میخوایم از رشته مهندسی صنایع به یه رشته تو سوئد مثلا مهندسی تولید بریم چه مشکلاتی ممکنه بوجود بیاد؟اصلا مشکلی بوجود میاد؟باید پیش نیاز بگذرونیم؟
    قبلا از جواب دادن دوستان خوبم تشکر میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط 84252135
    برای ما که میخوایم از رشته مهندسی صنایع به یه رشته تو سوئد مثلا مهندسی تولید بریم چه مشکلاتی ممکنه بوجود بیاد؟اصلا مشکلی بوجود میاد؟باید پیش نیاز بگذرونیم؟
    از این لحاظ که می تونید اقدام کنید یا خیر ، بلی می تونید. دانشجویان می تونن در تمامی گرایش های مرتبط با رشتشون اقدام کنن. اما اینکه باید واحدهای پیش نیازی رو بگذرونید یا نه، اون با دانشگاهه. ممکنه شما یکی دو واحد یشنیاز رو اصلا تا به حال پاس نکرده باشید یا اینکه گذرونده اید اما نمره شما برای آموزش قابل قبول نباشه که در این موارد واحدهای مورد نیاز ارائه میشه ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

sarstehrani
    Guest

سلام به دوستان
    من تازه واردم و برای مهندسی صنایع استرالیا دارم اقدام می کنم. اگر اطلاعات خاصی خواستید می تونم تا جایی که می دونم کمک کنم.

سلام بچه ها
    من تازه عضو اینجا شدم
    من رشته صنایع می خوانم و می خواهم واسیه دکترا توی اروپا یا استرالیا اپلای کنم
    ولی هنوز نمی دونم که کدام بهتر هست؟!
    می خواستم بدونم کسی اینجا هست به من کمک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarstehrani نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من تازه واردم و برای مهندسی صنایع استرالیا دارم اقدام می کنم. اگر اطلاعات خاصی خواستید می تونم تا جایی که می دونم کمک کنم.
    سلام
    من می خواستم اطلاعاتی در مورد اپلای کردن و رنکینگ دانشگاهای استرالیا و اینکه آیا می شه بورس خوب گرفت داشته باشم. البته برای دکترا و من موضوعم reliability engineering هستش. ممنون می شم که کمکم کنید

Junior Member

سلام
    من ديپلم فني كامپيوتر دارم وفوق ديپلم آزاد ، نرم افزار بامعدل 14. آيا مي تونم براي رشته هاي ليسلنس سوئد مهندسي صنايع اپلاي كنم .اين رشته برا ليسانس داره ؟زبونش انگليسيه يا سوئدي؟ ممنونم راهنمايي كنين سريع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Industrial Engineering IUST; M.Sc. student Industrial IT UKM

پیش فرض پاسخ : لطفا دوستانی که Production Engineering دانشگاه KTH اپلای کردن جواب بدن

سلام به همگی دوستان و تبریک به دوستانی که برای ترم بهار پذیرفته شدن،
    من هم در ارشد رشته "Production Engineering and management" در دانشگاه KTH پذیرفته شدم.
    SG=MAAU
    MR=74
    مثل اینکه 3 ترم به صورت مجازیه و تنها ترم آخر برای امتحان جامع، پایان نامه و کارآموزی باید حضور فیزیکی داشت.
    من نمیدونم باید تو مرحله بعدی چیکار کنم؟ ثبت نام به چه صورت انجام میشه ؟
    از هر کدوم از دوستان که اطلاعات داره درخواست راهنمایی دارم.
    مرسی.

سلام
    من تازه وارد سایت شدم و تازه می خوام برای سوئد پذیرش بگیرم چند تا سوال دارم
    1- من به زودترین پزیرش که برسم بهار 2011 هست آیا غیر از kth که production engineering داره هیچ دانشگاهی ترم بهار نداره؟
    2- اینک مجازی هست پس طبق اطلاعات این سایت ویزا نمیدن در نتیجه یعنی ترم بهار هم پرید من برم ترم پاییز 2011

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط essijoon نمایش پست ها
    سلام
    من ديپلم فني كامپيوتر دارم وفوق ديپلم آزاد ، نرم افزار بامعدل 14. آيا مي تونم براي رشته هاي ليسلنس سوئد مهندسي صنايع اپلاي كنم .اين رشته برا ليسانس داره ؟زبونش انگليسيه يا سوئدي؟ ممنونم راهنمايي كنين سريع

http://www.chalmers.se/en/sections/education/masterprogrammes

با ویرایش BiscuitPolo
    ویرایش توسط biscuitpolo : April 26th, 2010 در ساعت 12:06 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)