صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 110

موضوع: صنایع در سوئد و استرالیا

پیش فرض پاسخ : صنایع در سوئد و استرالیا

به نظر دوستان دانشگاه boras در سوئد برای ارشد صنایع گزینه خوبیه؟این دانشگاه ارشد یکساله میده آیا وزارت علوم قبول میکنه؟گرایشش هم logistic هست

Member Sina Aryana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Production Engineering and Management , KTH University, Stockholm, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeed نمایش پست ها
    به نظر دوستان دانشگاه boras در سوئد برای ارشد صنایع گزینه خوبیه؟این دانشگاه ارشد یکساله میده آیا وزارت علوم قبول میکنه؟گرایشش هم logistic هست
    درود،
    به نظر من این دانشگاه اصلا گزینه خوبی نیست.
    به دلیل رنکینگ دانشگاه و محل این دانشگاه (شهر کوچک در کشوری با بازار کار محدود به نیروی بومی).
    شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط studentz : November 24th, 2012 در ساعت 09:41 PM دلیل: نقل قول
    "اگر در بی عدالتی ها بی طرف هستید، بدانید که طرف ستمگر را گرفته اید"
    'دزموند توتو'

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام برای مهندسی صنایع در زمینه های کنترل پروژه اقدام کنم،اما نمی دونم در کدوم شهر شرایط بهتره.
    اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم خییییلی

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام به همه دوستان
    بنده تازه عضو این سایت شدم و برخی از فروم های این انجمن رو خوندم. خوشحال میشم اگه در مورد وضعیت بنده هم نظر بدید تا بدونم در ادامه راه چیکار باید کنم.
    لیسانس صنایع رو از دانشگاه آزاد با معدل 16.12 گرفتم (دانشگاه آزادی که همیشه اسمش در لیست های منتشره از سایت های رنکینگ جهانی دانشگاه ها موجوده)
    الانم دانشجوی ترم2 ارشد صنایع-صنایع دانشگاه دولتی در شهرستان هستم
    چون ترم اول رو تازه تموم کردم هنوز مقاله ای ندارم ولی تا آخر دوران ارشد حداقل یه ISI میتونم چاپ کنم.
    مدرک زبان ندارم ولی مشکلی با زبان ندارم و میتونم با چند ماه مرور نمره میانگین 6.5 برای IELTS رو بگیرم

حالا می خواستم ببینم شرایطم برای پذیرش رشته industrial engineering یا logistuic یا industrial production برای phd در دانشگاه های سوئد چطوره؟ با این شرایط وضعیت scholarship برای بنده چطوره؟ کدوم دانشگاه های سوئد چنین شاخه هایی از مهندسی صنایع رو دارن.
    پیشاپیش از کمکتون متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بنده تازه عضو این سایت شدم و برخی از فروم های این انجمن رو خوندم. خوشحال میشم اگه در مورد وضعیت بنده هم نظر بدید تا بدونم در ادامه راه چیکار باید کنم.
    لیسانس صنایع رو از دانشگاه آزاد با معدل 16.12 گرفتم (دانشگاه آزادی که همیشه اسمش در لیست های منتشره از سایت های رنکینگ جهانی دانشگاه ها موجوده)
    الانم دانشجوی ترم2 ارشد صنایع-صنایع دانشگاه دولتی در شهرستان هستم
    چون ترم اول رو تازه تموم کردم هنوز مقاله ای ندارم ولی تا آخر دوران ارشد حداقل یه ISI میتونم چاپ کنم.
    مدرک زبان ندارم ولی مشکلی با زبان ندارم و میتونم با چند ماه مرور نمره میانگین 6.5 برای IELTS رو بگیرم

حالا می خواستم ببینم شرایطم برای پذیرش رشته industrial engineering یا logistuic یا industrial production برای phd در دانشگاه های سوئد چطوره؟ با این شرایط وضعیت scholarship برای بنده چطوره؟ کدوم دانشگاه های سوئد چنین شاخه هایی از مهندسی صنایع رو دارن.
    پیشاپیش از کمکتون متشکرم
    دروود بر شما.
    شما شانس دارید البته اگر مقاله داشته باشید و موقعیت در کشور سوئد رو پیدا کنید. کلاً مهندسی صنایع در سوئد بازار کار خوبی داره اگر بتونید به زبان سوئدی تسلط داشته باشید. ضمناً مهندسی صنایع با نامهای تولید، لجستیک، مدیریت پروژه و مهندسی or در این کشور در بین دانشگاههای صنعتی چالمرز، لوند، KTH وجود داره. اما چون بصورت موقعیتی و پوزیشنی است باید بگردید ببینید جای خالی وجود داره که اقدام کنید یا خبر.
    موفق و شاد باشی

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام مجدد
    اول ممنون از پاسخ سریعتون.
    دوم اینکه برای بازار کار حتما باید سوئدی بلد باشیم؟چون شنیدم زبان سوئدی سخته! انگلیسی کفایت نمیکنه؟
    و اینکه هزینه تحصیل و کمک هزینه تحصیلی چطوره؟ چون اینطور که بنده دیدم در سوئد هزینه تحصیل نمیگیرن، ولی برای گذروندن دوران دانشجویی دکتری که حدود 4 ساله به حداقل درآمدی نیاز هست، آیا این حداقل درآمد رو با این شزایط یه کمک هزینه تحصیلی میدن که برطرف شه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام مجدد
    اول ممنون از پاسخ سریعتون.
    دوم اینکه برای بازار کار حتما باید سوئدی بلد باشیم؟چون شنیدم زبان سوئدی سخته! انگلیسی کفایت نمیکنه؟
    و اینکه هزینه تحصیل و کمک هزینه تحصیلی چطوره؟ چون اینطور که بنده دیدم در سوئد هزینه تحصیل نمیگیرن، ولی برای گذروندن دوران دانشجویی دکتری که حدود 4 ساله به حداقل درآمدی نیاز هست، آیا این حداقل درآمد رو با این شزایط یه کمک هزینه تحصیلی میدن که برطرف شه؟
    ممنون
    دوست عزیز.
    دوره دکتری در کشور سوئد اگر موفق به پذیرش بشید شغل محسوب میشه و شما در این مدت حقوق بالایی دریافت میکنید و نگرانی نداشته باشید. اما برای زبان هم اگر شرکتهای بین المللی فرصت کاری داشته باشند که خب به طبع کارتون ساده است اما بنده از یکی از دوستانم نقل قول میکنم که ایشون فرموده بودند بهتره سوئدی رو هم بر دانش خود بیافزایید.
    به هر حال در اون 4 سال این امر میسر خواهد شد.
    ازاد اندیش باشید

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

بازم تشکر بابت راهنماییتون.
    اینکه دکتری شغل محسوب میشه رو از تو لینک مربوطه خوندم ولی در مورد سوئد کمی شک داشتم که شما هم تایید کردی خیالم راحت تر شد.
    منظورتون رو الان بهتر متوجه شدم، اولش فکرکردم دانشگاه ها تو سوئد برای دکتری حقوق نمیدن و برای کار کردن باید قبل از رفتن زبان سوئدی یاد بگیرم.اینطور که شما فرمودی خیلی خوبه و دیگه نیازی نیست حتما قبل از رفتن سوئدی یاد بگیرم و میشه این وقت رو به کارهای مفید تری مثل نوشتم مقاله داد.
    طبیعتا تو هر کشوری باشی زبان اون کشور رو راحت تر یاد میگیری.اونجا سال اول رو میشه به یادگیری زبان عجیب غریبشون پرداخت! که به قول شما خودبخود اونجا باشیم زبانشونم یاد میگیریم.
    بازم از شما ممنونم
    شاد و موفق و حرفه ای باشید

Junior Member

دوستان در دانشگاه های استرالیا رشته های نزدیک به مهندسی صنایع ما برای ارشد چه رشته هایی هستند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    دوستان در دانشگاه های استرالیا رشته های نزدیک به مهندسی صنایع ما برای ارشد چه رشته هایی هستند
    بنده چند دانشگاه رو در استرالیا در زمینه manufacturing و Engineering management و project managment در دانشگاههای کوئینزلند و وولونگوگ و گریفس دیدم حالا مطمئناً بیشتر هم خواهد بود اما دقیق industrial ندیدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)