نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سایتی مناسب برای جستجوی اساتید به وسیله کلمات کلیدی

Junior Member Manouch آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

پیش فرض سایتی مناسب برای جستجوی اساتید به وسیله کلمات کلیدی

نمی دونم این سایت قبلا در انجمن معرفی شده یا نه، ولی به هرحال به دوستان کمکی زیادی می تونه بکنه در پیدا کردن اساتید در زمینه تحقیقاتی بخصوصی.
    در حال حاضر تنها دانشگاه های امریکا و کانادا رو ساپورت می کنه و رشته های شیمی، کامپیوتر، برق، فیزیک، آمار.

http://facultysearcher.com/index.html

موفق باشید
    ویرایش توسط Mechatronic : November 21st, 2014 در ساعت 01:05 PM دلیل: اصلاح آدرس وب سایت
    با آرزوی موفقیت دوستان!

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

پیش فرض پاسخ : سایتی مناسب برای جستجوی اساتید به وسیله کلمات کلیدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Manouch نمایش پست ها
    نمی دونم این سایت قبلا در انجمن معرفی شده یا نه، ولی به هرحال به دوستان کمکی زیادی می تونه بکنه در پیدا کردن اساتید در زمینه تحقیقاتی بخصوصی.
    در حال حاضر تنها دانشگاه های امریکا و کانادا رو ساپورت می کنه و رشته های شیمی، کامپیوتر، برق، فیزیک، آمار.

http://facultysearcher.com/index.html

موفق باشید
    ممنون.برای سایتی مثل این برای اروپا هم وجود داره که بچه ها بتونن اساتید و زمینه تحقیقاتی رو که میخوان پیدا کنن؟

Junior Member

سلام میشه لطفا سایتی که برای دانشگاه های اروپا هست رومعرفی بفرمایین.مرسی

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

سلام

در مورد پیدا کردن اساتید در دانشگاهها باید بگم هرچند وقتی به سایت دانشگاه و دپارتمان مورد نظرتون مراجعه میکنید، لیستی ازاساتید و پروفایل اونها و پروژه های تحقیقاتی که انجام دادن رو میخونید و بعد میبینید که متناسب با علایق شما هست یا نه و بعد انتخاب میکنید. این کار به نظر من هم زمان بر هست و هم ممکنه تعدادزیادی از اساتید رو شما نتونید بشناسید.
    اما تجربه ای که خودم دارم و استفاده کردم از این روش تعداد بیشتری از اساتید رو تونستم پیدا کنم و اون هم جستجو از طریق سایت Google بود، به این صورت که شما با مراجعه به این سایت و از طریق قسمت Advaned Search و استفاده از قسمت domain میتونید جستجو کنید به عنوان مثال با جستجوی Radiation oncology به عنوان کلید واژه و domain :edu که مربوط به دانشگاههای آمریکاست 99 درصد جستجوها مربوط به همین قسمت میشه. و در نهایت عبارتی که جستجو میکنه میشه :radiation oncology site:edu site که میتونین از domain های دیگه مثل ca,ch و... هم استفاده کنید.من به این شکل اساتید زیادی رو تونستم پیدا کنم.

موفق باشید

سلام چگونه ميشود درسايت خود دانشگاه ليست استادان را بيدا کرد
    باتشکر
    ویرایش توسط Mechatronic : April 20th, 2016 در ساعت 02:03 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

دوستان مطلع میشه عکس سایت یه نمونه دانشگاه رو از صفحه اول تا بخش دریافت لیست اساتید و پروژه هاشون رو به همراه معرفی اصطلاحات مهم سایت شرح بدین.اگه یه عزیزی اینکارو کنه ایشاله زود بره به بهشت

Junior Member need4ibt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PC-IR

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    سلام

در مورد پیدا کردن اساتید در دانشگاهها باید بگم هرچند وقتی به سایت دانشگاه و دپارتمان مورد نظرتون مراجعه میکنید، لیستی ازاساتید و پروفایل اونها و پروژه های تحقیقاتی که انجام دادن رو میخونید و بعد میبینید که متناسب با علایق شما هست یا نه و بعد انتخاب میکنید. این کار به نظر من هم زمان بر هست و هم ممکنه تعدادزیادی از اساتید رو شما نتونید بشناسید.
    اما تجربه ای که خودم دارم و استفاده کردم از این روش تعداد بیشتری از اساتید رو تونستم پیدا کنم و اون هم جستجو از طریق سایت Google بود، به این صورت که شما با مراجعه به این سایت و از طریق قسمت Advaned Search و استفاده از قسمت domain میتونید جستجو کنید به عنوان مثال با جستجوی Radiation oncology به عنوان کلید واژه و domain :edu که مربوط به دانشگاههای آمریکاست 99 درصد جستجوها مربوط به همین قسمت میشه. و در نهایت عبارتی که جستجو میکنه میشه :radiation oncology site:edu site که میتونین از domain های دیگه مثل ca,ch و... هم استفاده کنید.من به این شکل اساتید زیادی رو تونستم پیدا کنم.

موفق باشید
    سلام
    این روش روش خوبیه اما یه عیب داره اگه دنبال دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم هستید ممکنه همه چیز و در هم بیاره یا بطور کلی همه چیز و قاطی بیاره و دوباره بایدد بیاین چک کنید ببینید توی لیست تاییدی هستش.

Junior Member

سلام. برای دانشگاه های اروپا چطور میشه لیست استادان را پیدا کرد؟

سلام
    این روش به اندازه کافی مفید واقع نمیده
    تا جایی که من میدانم باید با صبر و حوصله از داخل سایت پیدا کرد
    از راهنمایی شما سپاسگزار هستم
    مثمر به ثمر واقع بشود باید داخل گوگل اسم دانشگاه و لیست استاد مورد نظرتان تایپ کنید اینصورت همه استاد های رشته شما در آون دانشگاه قابل رویت هستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)