نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اهدای کتاب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University

پیش فرض اهدای کتاب

سلام دوستان دو عدد کتاب آمادگی تافل دلتا، دو عدد کتاب برونز (البته ویرایش 13 و 14)، دو عدد کتاب برونز جی آر ای و یک کتاب کمبریج آمادگی تافل همگی کاملا نو و استفاده نشده اهدا می گردد. هر کس تمایل داره خصوصی پیام بده. البته این کتب مناسب افرادی است که نمی خواهند در فرجه چندماهه آزمون دهند چون بهرحال کاملا آپدیت نیستند.

Junior Member tao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry

پیش فرض پاسخ : اهدای کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط TMIE نمایش پست ها
    سلام دوستان دو عدد کتاب آمادگی تافل دلتا، دو عدد کتاب برونز (البته ویرایش 13 و 14)، دو عدد کتاب برونز جی آر ای و یک کتاب کمبریج آمادگی تافل همگی کاملا نو و استفاده نشده اهدا می گردد. هر کس تمایل داره خصوصی پیام بده. البته این کتب مناسب افرادی است که نمی خواهند در فرجه چندماهه آزمون دهند چون بهرحال کاملا آپدیت نیستند.
    سلام.نمیدونم تا الان کتاب هاتو اهدا کردی یا نه .ولی اگه هنوز به کسی ندادی من لازمشون دارم.وقتی که استفاده کردم و امتحان دادم به بچه های دیگه به همراه کتابهای خودم اهدا میکنم.کاره خوبی است.یک فرهنگ میشه .ممنون.
    ایمیل من:##############
    فیس بوکم: ###############
    نام کاربری من در اینجا: tao
    خیلی ممنون.
    ویرایش توسط ka003 : March 22nd, 2015 در ساعت 11:38 PM دلیل: درج ایمیل و ... خلاف قوانین فروم است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tao نمایش پست ها
    سلام.نمیدونم تا الان کتاب هاتو اهدا کردی یا نه .ولی اگه هنوز به کسی ندادی من لازمشون دارم.وقتی که استفاده کردم و امتحان دادم به بچه های دیگه به همراه کتابهای خودم اهدا میکنم.کاره خوبی است.یک فرهنگ میشه .ممنون.
    ایمیل من:##############
    فیس بوکم: ###############
    نام کاربری من در اینجا: tao
    خیلی ممنون.
    سلام
    اگر کتابی برای آمادگی آزمون آیلتس هست من نیاز دارم ممنون
    متعاقبا پس از مطالعه و آزمون در اختیار گروه قرار میدم

Junior Member

سلام من قصد دارم کلاس زبان برم تو تبریز ولی نمیدونم کدوم اموزشگاه بهتره . من کانون زبان میرفتم ولی اصلا راضی نیستم. نتونستم تایپیک بزنم و سرچ هم کردم تایپیک مشابه نبود. لطفا دوستانی که تجربه دارن بگن کدوم اموزشگاه زبان تو تبریز بهتره. ممنون

Junior Member

ممنون میشم راهنمایی کنین

کارتون قابل تقدیره. اهدای کتاب یا فرهنگ اشتراک کتاب اگر جا بیفته اتفاق‌های خوبی به همراه داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)