صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 259 , از مجموع 259

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

دوستای گرامی ممنونم برا راهنماییاتون. خب فعلا که ۵ سال وقته.
    بحث مهاجرت و روشهاشو الان نمیخوام شروع کنم واقعا . نهایتا سه سال دیگه میرم دنبال روشهاش.
    دارم برا یه رشته کاردانی اماده میشم. از دوستی کاناداییم پرسیدم از دوستی که تو پلیس کار میکنه پرسیدم. همه گفتن یا ict بخونم یا it وضع عالیه. و شماهام مهر تایید زدین. همین امروز دوستم تو کانادا به قول خودش چندتا بانک جاب رو گشته و اینا رو پیدا کرده. جا داره بگم رشته های دیگه رو در کنار اینا گفتش مثل برق صنعتی که رو بورسه. جوشکاری و اینا.
    خودم فکر میکنم همون it تمیزترینشونه. خودمو میشناسم میدونم راحت میتونم درسا رو ادامه بدم. سال پیش یکم سخت بود تازه بعد ۱۰ سال اولین بار کتابارو میگرفتم دستم ولی الان عادت کردم خداییش درس خیلی شیرینه وقتی بری تو خطش.. قبلش رفته بودم از یه مشاور با هزینه ساعتی خدا تومن پرسیدم و بدونه کنکور میشه رشته های زیادی رو ادامه بدم و حتی برا رشته ایی مثل it و ict واحد جبرانی نیاز ندارم. منطقه مون یه شعبه علمی کاربردی داره و این دوتا رو ارایه میده. مشاوره حالا مجانی یا پولی خیلی خوبه. طرف همونجا خودش به این موسسه ها و شعبه ها زنگ زد و پرسید و تایید گرفت. حتی تک تک سرفصلهای اینا رو پرینت کرد برام.

خداییش سایت عالیه. از دو هفته پیش تا الان هی میخونم هی میخونم. حتی خوندش شیرینه. انگار رفتم کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

سلام
    من نزدیک به 7 سالی هست که در زمینه IT تو ایران مشغول به کار هستم. و مدت زیادی هست که بطور خاصدر زمینه DevOps engineer و ابزارهای این حوزه فعالیت دارم. میشه در مورد این پوزیشن شغلی در کانادا به من اطلاعاتی بدین؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_045 نمایش پست ها
    سلام
    من نزدیک به 7 سالی هست که در زمینه IT تو ایران مشغول به کار هستم. و مدت زیادی هست که بطور خاصدر زمینه DevOps engineer و ابزارهای این حوزه فعالیت دارم. میشه در مورد این پوزیشن شغلی در کانادا به من اطلاعاتی بدین؟
    بهترین کار اینه که در سایتهای کاریابی مثل indeed یا workopolis دنبال عنوان شغلی موردنظرتون بگردید و ببینید چه تخصص هایی در این زمینه لازم دارند.

Junior Member

سلام دوستان من حدود ۷ سال سابقه کار شبکه و مخابرات دارم ، که ۵ سال داخل ایران و ۲ سال هم هلند .خودم در حاله حاضر ساکن هلند هستم و network engineer هستم . مدرک تحصیلی هم لیسانس مخابرات هست و زبان اینگلیسیم هم خوبه به نظرتون شانسی دارم که بتونم کانادا کار پیدا کنم و از هلند برم اونجا ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zargarzade نمایش پست ها
    سلام دوستان من حدود ۷ سال سابقه کار شبکه و مخابرات دارم ، که ۵ سال داخل ایران و ۲ سال هم هلند .خودم در حاله حاضر ساکن هلند هستم و network engineer هستم . مدرک تحصیلی هم لیسانس مخابرات هست و زبان اینگلیسیم هم خوبه به نظرتون شانسی دارم که بتونم کانادا کار پیدا کنم و از هلند برم اونجا ؟
    اول باید اقامت کانادا رو بگیرید و بیایید بعد دنبال کار بگردید. تاپیکهای مهاجرت به کانادا را نگاه کنید.

Junior Member

با سلام خدمتان ایرانیان عزیز
    اگه کسی اطلاعی از شرایط کار اونجا داره بگه که ما هم بدونیم . من تا چند ماه دیگه اگه مشکل خاصی پیش نیاد میام به سمت کانادا چون ویزای تحصیلی همسر اوکی شده و من به عنوان وابسته ویزای ایشون اقدام کردم و احتمالا مشکلی پیش نخواهد اومد.
    من بالای 4 سال سابقه در شبکه و ادمین شبکه های بزرگی مثل صدا و سیما و بانک ملی ایران رو داشتم و تمامی مدارک موجود در شبکه مثل mcse و ccna رو به صورت بین اللملی و مدارک vmware ، ccnp-route ، sql ، LPIC1 رو داخل ایران دارم و دوره های دیگه ای هم هست که خودم خوندم و کاملا مسلط هستم و در مورد زبان هم باید بگم که معادل clb 7 رو دارم . حالا کسی میتونه جواب سوالات من رو بده ممنون میشم
    1. با این شرایط آیا امکان پیدا کردن کار برای من هست یا خیر؟
    2. به نظرتون من با برنامه های استانی بیام بهتره یا همین جوری که دارم میام؟
    3. اگه بخوام از اینجا رزومه بدم کدوم پوزیشن ها رو ارسال کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI_B نمایش پست ها
    اگه کسی اطلاعی از شرایط کار اونجا داره بگه که ما هم بدونیم . من تا چند ماه دیگه اگه مشکل خاصی پیش نیاد میام به سمت کانادا چون ویزای تحصیلی همسر اوکی شده و من به عنوان وابسته ویزای ایشون اقدام کردم و احتمالا مشکلی پیش نخواهد اومد.
    من بالای 4 سال سابقه در شبکه و ادمین شبکه های بزرگی مثل صدا و سیما و بانک ملی ایران رو داشتم و تمامی مدارک موجود در شبکه مثل mcse و ccna رو به صورت بین اللملی و مدارک vmware ، ccnp-route ، sql ، LPIC1 رو داخل ایران دارم و دوره های دیگه ای هم هست که خودم خوندم و کاملا مسلط هستم و در مورد زبان هم باید بگم که معادل clb 7 رو دارم . حالا کسی میتونه جواب سوالات من رو بده ممنون میشم
    1) در صورت کسب مهارتهای کاریابی و تخصص فنی و زبان و کمی شانس بله
    2) برنامه ویزای استانی یک پروسه کاملا جداگانه هست.میتونید زمانی که در کانادا هستید با داشتن سابقه کانادایی و شغل برای اقامت دایم اقدام کنید.
    3)با ارسال رزومه از ایران به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI_B نمایش پست ها
    مدرک و توصیه نامه و گواهی سابقه کار صداوسیما و بانک ملی و... ایران را کلا فراموش کنید. برای نامه و گواهی ایران در کانادا کسی تره هم خورد نمیکند. گواهی های دوره های بین المللی هم به شرط توان فنی در مصاحبه می توانند کمک کننده باشند و نه اصولا گرفتن مصاحبه یا متعاقب آن پوزیشن شغلی. مهم و اولویت اول در هرحال داشتن توان فنی و مهارت انجام کار است که بتوانید ارایه دهید. در کنار آن مدرک فنی خود را هم بهتر است ارزیابی کنید یا دوره کوتاه مدتی در کانادا بگذرانید تا بتوانید مشغول بازار کار شوید.
    1- امکان هست اما رقابت بسیار بالاست و با وضع فعلی که خیلی شرکتها نیروهای قبلی خود را تعدیل کرده اند و نیروی جدید هم در وضعیت کوید به ندرت جذب میشود در ماههای اول خیلی حساب نکنید. احتمال البته همیشه هست اما منظور اینکه هزینه های زندگی را براین اساس برنامه ریزی نکنید
    2- برنامه استانی اگر شامل شرایط هستید اقدام کنید. اگر نه که پاسخ سوال مشخص است
    3- بعید است کارفرمایی به فردی خارج از کانادا در این شرایط پیشنهاد کاری بدهد. تعداد نیروهای فعال که با شرایط مورد نظر حاضر به کار هستند در خود کانادا انقدر زیاد هست که خیلی از پوزیشنهای محدود اصولا به میزان چند برابر اپلیکنت دارند اما اگر قصدتان اپلای برای آشنایی با زمینه های ممکن است و زمان برای اپلای دارید می توانید هرپوزیشنی که شامل شرایط ان هستید را اپلای کنید. سابقه کار مدرک و ... در جاب پستینگ ها مشخص است
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member Siam4k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

نقل قول نوشته اصلی توسط majidnavabi نمایش پست ها
    سلام به هموطنای گلم
    به نظرتون شماهاا که تجربه زندگی دارین تو کانادا تحصیل و مدرک تو رشته کاردانی ایرانو رو اونجا قبول دارن؟ شرائطم اینه: ۳۵ سالگی رو رد کردم. یه فوق لیسانس مدیریت دارم. یکی از شاخه هاش. کنکور دادم و علوم ازمایشگاهی قبول شدم. تنها هدفم این بود و هست برم کانادا هم برا خودم هم برا همسر و بچه هام. مشکل مالی نداریم. چه خودم چه همسرم حداقل صد هزار دلار امریکا رو داریم. علوم ازمایشگاهی رو انتخاب کردم برا این بود شنیده بودم علوم تجربی برا مهاجرت عالیه. اما با این سایت اشنا شدم و سوالمو پرسیدم و گفتن برا مهاجرت خوب نیست. میتونم یه سال دیگه صبر کنم و کنکور بدم یه رشته فنی مهندسی قبول شدم. اما میتونم راحت تو دانشگاه علمی کاربردی یه رشته تو it بخونم . اما به نظرتون چه رشته ایی؟ برنامم اینه حداکثر ۵ سال دیگه اقدام کنم برا کانادا. کسی میتونه رشته های علمی کاربردی کاردانی مناسب برا مهاجرت به کانادا رو اینجا لیست کنه؟ واقعا ممنونتون میشم. یک و نیم سالیه که به صورت جدی دارم درس میخونم. زبان ثبت نام کردم هفته ایی دو جلسه میرم. ولی متاسفانه خیلیا اطلاعات دقیقی نمیدن. دوستایی دارم رفتن کانادا اما سوال پرسیدم میگن خبر میدیم اما فراموش میکنن. یا شاید فکر میکنن جاشون تنگ میشه. خلاصه نمیدونم دلیلش چیه واقعا.

The majority of IT companies don't (shouldn't) bother about person's education while interview at position of expert.Presumably they are interested in learning more about the subject.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)