دوستای گرامی ممنونم برا راهنماییاتون. خب فعلا که ۵ سال وقته.
بحث مهاجرت و روشهاشو الان نمیخوام شروع کنم واقعا . نهایتا سه سال دیگه میرم دنبال روشهاش.
دارم برا یه رشته کاردانی اماده میشم. از دوستی کاناداییم پرسیدم از دوستی که تو پلیس کار میکنه پرسیدم. همه گفتن یا ict بخونم یا it وضع عالیه. و شماهام مهر تایید زدین. همین امروز دوستم تو کانادا به قول خودش چندتا بانک جاب رو گشته و اینا رو پیدا کرده. جا داره بگم رشته های دیگه رو در کنار اینا گفتش مثل برق صنعتی که رو بورسه. جوشکاری و اینا.
خودم فکر میکنم همون it تمیزترینشونه. خودمو میشناسم میدونم راحت میتونم درسا رو ادامه بدم. سال پیش یکم سخت بود تازه بعد ۱۰ سال اولین بار کتابارو میگرفتم دستم ولی الان عادت کردم خداییش درس خیلی شیرینه وقتی بری تو خطش.. قبلش رفته بودم از یه مشاور با هزینه ساعتی خدا تومن پرسیدم و بدونه کنکور میشه رشته های زیادی رو ادامه بدم و حتی برا رشته ایی مثل it و ict واحد جبرانی نیاز ندارم. منطقه مون یه شعبه علمی کاربردی داره و این دوتا رو ارایه میده. مشاوره حالا مجانی یا پولی خیلی خوبه. طرف همونجا خودش به این موسسه ها و شعبه ها زنگ زد و پرسید و تایید گرفت. حتی تک تک سرفصلهای اینا رو پرینت کرد برام.

خداییش سایت عالیه. از دو هفته پیش تا الان هی میخونم هی میخونم. حتی خوندش شیرینه. انگار رفتم کانادا