صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 259

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من front-end developer هستم و جدیدا تمرکز روی SPA و ReactJS دارم
    البته با توجه به سابقه ام در این 11 سال back-end با PHP زیاد انجام دادم و به نوعی یک نیمچه full-stack بحساب میام
    بنظر شما شانس کار پیدا کردن اونجا برام چقدر هستش ؟
    در سایت indeed و linkedin رزومه میدم پروفایل من رو میبینن ولی ظاهرا بخاطر نداشتن ویزا یا اقامت در کانادا بنده رو لحاظ نمی کنند ...
    چون رزومه انگلیسی و پروفایل کامل دارم از چند همکار مقیم در انگلیس و اروپا پرسیدم گفته اند رزومه ات برای کاریابی مکفی هستش
    با تشکر
    شما تا مقیم کانادا نباشید نمیتونید کانادا کار پیدا کنید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....

نقل قول نوشته اصلی توسط za_al85 نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون از اطلاعاتی که قراردادین.
    من حدود ۳سال برنامه نویس وب بودم و حدود ۲سالی هم هست درزمینه امنیت وب کار میکنم. عنوان شغلی برای من Penetration Tester هست که در آزمایشگاه آپا که مسولیت امنیت سامانه ها ی دولتی و.. داره مشعول به کار هستم. اما باتوجه به جستجوهایی که در لینکدین انجام دادم...فرصت های شغلی و... در این زمینه بسیار کمتر از برنامه نویسی هست. خواستم بدونم آیا ارگان و یا شرکتهایی با این دست فعالیتها وجود داره در کانادا؟
    زمینه کاری امنیت شبکه خیلی فعال و بازار کارش هم خوب است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما تا مقیم کانادا نباشید نمیتونید کانادا کار پیدا کنید.
    اونکه 100% مگر اینکه نخبه یا کسی مثل مدیر تلگرام یا خالق Node.js باشی بهت از اون سر دنیا هم خودشون پیشنهاد بدن !
    منظورم سبک و تمایلات شرکت هاشون بود و آمار نسبی از حجم نیازمندیهای این رشته اونجا و بازار کارش ....
    مثلا مقدار تقاضا شرکت ها
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

بازار کار رشته کامپیوتر خیلی خوبه در کانادا و در تمامی زمینه ها درخواست کار هست. مطمعنا با کمی تلاش میتونید کار پیدا کنید. البته اولش بسار سخت هست پیدا کردن کار چون شرکتها اینجا بیشتر به سابقه کار کانادایی توجه دارند تا مدرک و این چیزها.
    پیشنهاد من اینه که در زمان ورودتون اگر تونستید یک دوره کوتاه مدت (مثلا 1 ساله) توی یک کالج بردارید و یک مدرک از اینجا بگیرید. داشتن مدرک از کانادا خیلی تاثیر مثبتی داره در پیدا کردن کار.
    (تجربه شخصی خودم)
    نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    اونکه 100% مگر اینکه نخبه یا کسی مثل مدیر تلگرام یا خالق Node.js باشی بهت از اون سر دنیا هم خودشون پیشنهاد بدن !
    منظورم سبک و تمایلات شرکت هاشون بود و آمار نسبی از حجم نیازمندیهای این رشته اونجا و بازار کارش ....
    مثلا مقدار تقاضا شرکت ها
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

بله دوست عزیز. شما با این شرایط میتونید در هر جای کانادا کار پیدا کنید. کار در رشته کامپیوتر زیاد هست. حتی در کبک.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshadgho نمایش پست ها
    سلام دوستان، من رشته دانشگاهیم IT است و مدارک مایکروسافت، سیسکو، VMware رو هم دارم و بیش از 3 سال سابقه کار در این زمینه با بیمه دارم، کسی می تونه راهنماییم کنه با این شرایط در کبک می تونم کار پیدا کنم یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

با سلام و وقت بخیر،من کارشناسی ارشد هوش مصنوعی هستم و تقریبا هفت سال سابقه کاری دارم در اداره دولتی تا حدودی با شبکه اشنایی دارم و مدارک ccna و میکروتیک هم دارم اما بصورت حرفه ای کار نکردم وتئوری تسلط بیشتری دارم ،مقاله هم دارم ازتون درخواست دارم برای افزایش توانایی و قوی شدن رزومه کاری چکار باید کنم و راهنمایی م کنید،امتیاز لازم برای اقامت کاری دارم اما با این شرایط امکان پیدا کردن کار برای من هست؟و برای پیداکردن کار باید چه تخصصی داشته باشم و در چه زمینه ای شروع به کار کنم ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Fariisha نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر،من کارشناسی ارشد هوش مصنوعی هستم و تقریبا هفت سال سابقه کاری دارم در اداره دولتی تا حدودی با شبکه اشنایی دارم و مدارک ccna و میکروتیک هم دارم اما بصورت حرفه ای کار نکردم وتئوری تسلط بیشتری دارم ،مقاله هم دارم ازتون درخواست دارم برای افزایش توانایی و قوی شدن رزومه کاری چکار باید کنم و راهنمایی م کنید،امتیاز لازم برای اقامت کاری دارم اما با این شرایط امکان پیدا کردن کار برای من هست؟و برای پیداکردن کار باید چه تخصصی داشته باشم و در چه زمینه ای شروع به کار کنم ممنون میشم کمکم کنید
    رزومه اتون رو بدون ذکر اطلاعات شخصی در قسمت رزومه همین وب سایت آپلود کنید تا دیگران نظر بدن.چرا فکر میکنید امکان کار پیدا کردن نیست؟

Junior Member

ممنون از لطف شما
    میشه راهنمایی کنید که در چه زمینه و فیلدی شروع به مطالعه کنم و از کجا شروع کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fariisha نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما
    میشه راهنمایی کنید که در چه زمینه و فیلدی شروع به مطالعه کنم و از کجا شروع کنم؟
    شما به هیچ وجه نگران پیدا کردن کار نباشید،شما ابتدا باید برای مهاجرت اقدام کنید که یک پروسه زمانبراست و باید همراه با تلاش برای تقویت زبان انگلیسی باشد،در مورد کار صرفا به عنوان تحقیق و بررسی میتوانید در وبسایت های جستجوی کار در کانادا مثل indeed.ca جستجو کنید و ببینید اولا در چه شهرهایی موقعیت های شغلی مورد نظر شما وجود دارد و بعد از آن اینکه کارفرماها در جستجوی چه تخصص ها مهارت ها و قابلیتهایی هستند،اینکار به شما کمک میکند تا دید بهتری نسبت به شرایط موجود در آینده پیدا کنید، علاوه براین پس از مهاجرت برنامه های کاملا رایگانی برای آموزش رزومه نویسی مصاحبه و کاریابی وجود دارند که با شرکت در این دوره ها و کمک گرفتن از تجربه دیگران میتوانید شانس خود را برای کاریابی چند برابر کنید

Junior Member

با تشکر،رزومه متقاضیان کار در کدام قسمت فوروم قرار گرفته شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)