صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 259

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....

نقل قول نوشته اصلی توسط moeenguitar نمایش پست ها
    lمن ت زمینه رنامه نویسی جاوا برای اندروید به قول معروف دستی بر اتش دارم...اما رشته اصلی من برق قدرت هست..ایلتس 6 دارم..ایا میتونم تو کانادا کار مرتبط با جاوا پیدا کنم..با توجه به مدرک تحصیلیم مشکل ساز نیست؟
    قبلا خدمتتون عرض کردم شما باید اول اقامت دائم کانادا بگیرید و بعد دنبال کار بگردید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....

سلام
    من دو ساله دارم asp.net mvc کار میکنم به نظر شما توی کانادا میشه کار پیدا کرد من خیلی حرفه ای نیستم ولی توانایی و علاقه زیادی دارم میخواستم بدونم حتما باید یک متخصص تمام عیار در ضمینه asp باشید تا بتونید اونجا کار پیدا کنید توانایی های سمت سرور من در حد entity framework,identity و کار کردن با api های مختلفه در مورد سمت کلاینت هم jquery,javascript,html,css تقریبا مسلط هستم...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط loominex نمایش پست ها
    سلام
    من دو ساله دارم asp.net mvc کار میکنم به نظر شما توی کانادا میشه کار پیدا کرد من خیلی حرفه ای نیستم ولی توانایی و علاقه زیادی دارم میخواستم بدونم حتما باید یک متخصص تمام عیار در ضمینه asp باشید تا بتونید اونجا کار پیدا کنید توانایی های سمت سرور من در حد entity framework,identity و کار کردن با api های مختلفه در مورد سمت کلاینت هم jquery,javascript,html,css تقریبا مسلط هستم...
    اینهایی که لیست کردین بازارشون بسیار داغه و اگه زبان قابل قبولی داشته باشین و بتونین تو مصاحبه قبول شین که لازمه اش اول همون زبان و بعد مهارت های سافت اسکلیه که قبلا بسیار در موردشون صحبت شد، حتما کار پیدا خواهید کرد. در کل من تا حالا برنامه نویسی که هم تسط قابل قبول داشته باشه و هم مواردی که عرض کردمو بتونه از پسش بر بیاد، بیکار ندیدم.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moeenguitar نمایش پست ها
    lمن ت زمینه رنامه نویسی جاوا برای اندروید به قول معروف دستی بر اتش دارم...اما رشته اصلی من برق قدرت هست..ایلتس 6 دارم..ایا میتونم تو کانادا کار مرتبط با جاوا پیدا کنم..با توجه به مدرک تحصیلیم مشکل ساز نیست؟
    برنامه نویسی جاوا روی موبایل بسیار بسیار خواهان داره، با دونستن این مهارت اینجا بیکار نمیمونین. (شرط زبان و سافت اسکیل ها رو هم مد نظر داشته باشین)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط loominex نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از متخصص تمام عیار چیه؟؟ برای کار پیدا کردن در اینجا باید حرف واسه گفتن داشته باشید . چون رقبای شما که برای کار پیدا کردن اقدام می کنند معمولا آدم های با سوادی هستند .دات نت کار ها چون همیشه از فریم ورک استفاده می کنند معمولا از پشت قضیه برنامه ها خبری ندارن و این یه ضعف هست چون که اینجا در مصاحبه های فنی حتما از شما بک گراند کد و فریم ورک ها رو می پرسند .
    در مورد سمت کلاینت هم شما مباحث اولیه رو بلدید . مواردی که من دیدم اینجا بیشتر کارفرمایان از سمت کلاینت می خوان شامل :
    backbone js
    angularjs
    nodejs
    bootstrap
    foundation
    و تکنولوژی های جاوا مانند Ajax , J2me,J2se و ... هست.
    یه چیز دیگه که من اینجا از خیلی از کارفرمایان شنیدم این هست که زبان برنامه نویسی مهم نیست , سواد برنامه نویسی مهم هست.
    این تجربه شخصی من بود در زمینه پیدا کردن کار که خودم تونستم بعد از ۳ روز کار پیدا کنم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
    وقت بخیر. میخواستم بدونم آیا میشه با خوندن کتاب های مربوط به شبکه ، شرکت در کلاس های آزاد آموزش شبکه و شرکت در آزمون های بین المللی(مثلا ارمنستان) و اخذ مدرک بین المللی و همینطور اخذ مدرک آیلتس در کانادا شغل پیدا کرد؟ اصلا همچین چیزی امکان داره؟ کسی رو سراغ دارید این کار رو کرده باشه؟ ممنون
    بله . دوست من با مدرک CCIE برای کار در کانادا اقدام کرد و بعد از ۱۲ ماه به آلبرتا آمد.البته CCIE یکی از بالاترین درجات مدرک سیسکو هست و ایشون ۹ سال سابقه کار در زمینه نتورک داشت

سلام. من به تازگی از یک دانشگاه توی اونتاریو برای مستر کامپیوتر پذیرش گرفتم و چون هدف من از اومدن به کانادا پیدا کردن یه کار مناسب بعد از فارغ التحصیلی بود، از مقطع دکترا که توی همین کانادا هم بود انصراف دادم. توی تمام مدت مستر قبلی و همین دکترای فعلی، برای انجام پروژه ها کار برنامه نویسی کردم. از جاوا و C گرفته تا برنامه نویسی اندروید. با دیتابیس های مختلف کار کردم و برنامه نویسی میکروکنترلرها رو انجام دادم. حتی برای شبیه سازی، توی محیط game development مثل یونیتی برنامه نویسی کردم. رشته لیسانسم هم نرم افزار کامپیوتر بوده. استاد راهنمای الان، زمینه کاریش bigdata هست اما بهم گفت بیا در مورد یه پروژه ای که هم توانایی های تو رو پوشش بده و هم رزومه خوبی برای پیدا کردن شغل آیندت باشه به اتفاق نظر برسیم. سوالم از دوستان عزیزی که از وضعیت کاری کانادا مخصوصا استان اونتاریو باخبرن اینه که آیا توی بخش big data و دیتاسنتر بازار کاری وجود داره؟ چه پیشنهادی در مورد اسکیل هایی که باید توی این زمینه یا زمینه مرتبط تقویت کرد دارید؟ ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    سلام. من به تازگی از یک دانشگاه توی اونتاریو برای مستر کامپیوتر پذیرش گرفتم و چون هدف من از اومدن به کانادا پیدا کردن یه کار مناسب بعد از فارغ التحصیلی بود، از مقطع دکترا که توی همین کانادا هم بود انصراف دادم. توی تمام مدت مستر قبلی و همین دکترای فعلی، برای انجام پروژه ها کار برنامه نویسی کردم. از جاوا و C گرفته تا برنامه نویسی اندروید. با دیتابیس های مختلف کار کردم و برنامه نویسی میکروکنترلرها رو انجام دادم. حتی برای شبیه سازی، توی محیط game development مثل یونیتی برنامه نویسی کردم. رشته لیسانسم هم نرم افزار کامپیوتر بوده. استاد راهنمای الان، زمینه کاریش bigdata هست اما بهم گفت بیا در مورد یه پروژه ای که هم توانایی های تو رو پوشش بده و هم رزومه خوبی برای پیدا کردن شغل آیندت باشه به اتفاق نظر برسیم. سوالم از دوستان عزیزی که از وضعیت کاری کانادا مخصوصا استان اونتاریو باخبرن اینه که آیا توی بخش big data و دیتاسنتر بازار کاری وجود داره؟ چه پیشنهادی در مورد اسکیل هایی که باید توی این زمینه یا زمینه مرتبط تقویت کرد دارید؟ ممنونم
    کار که زیاده. اسکیلهایی که برای کار در این زمینه ها مفیدند hadoop و DevOps ،آشنایی با مدیریت و اتوماسیون شبکه های دیتاسنتر و تسلط بر محصولات جدید شبکه های ابری oracle و VMware و نظیر آن است (بعلاوه تخصص های پایه ای شبکه و امنیت).

Senior Member
    رشته و دانشگاه

در تکمیل فرمایشات قلوب عزیز اضافه کنم که اگه دانش جاوای خوب داشته باشین و بعد برین سمت big data، کارهای بهتری میتونین پیدا کنین. اگه آگهی های شغلی روز رو ترک کنین متوجه عرضم خواهید شد.

Junior Member

با سلام دوستان
    به نظر شما کدوم رشته بازار کارش بهتره تو کانادا؟ bioscience یا برنامه نویسی کامپیوتر؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)