صفحه 13 از 26 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 259

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....

سلام
    کسی در مورد HCI و بازارکارش در کانادا اطلاعاتی داره؟

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....

به نظر من بهترین زمینه آی تی هست و حوزه ی وب و موبایل

نقل قول نوشته اصلی توسط kingnothing198 نمایش پست ها
    به نظر من بهترین زمینه آی تی هست و حوزه ی وب و موبایل
    میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ مثلا چه دلیلی برای این حرفتون دارید؟

Junior Member stabesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپیوتر

سلام
    من آگهی های روی سایتای کاریابی رو که نگاه می کنم از یه برنامه نویس توقع دارن مهارت های زیادی رو داشته باشه و زبانهای زیادی رو بلد باشه خیلی سخته اینجوری باید مهارتهامون رو بالا ببریم

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    چون یکی از پارامترهای ارزیابی میزان سودآوری اقتصادی برای کشور/استان هست.بازار آی تی در حوزه موبایل و وب معمولا بازار بزرگتریه و میتونه سودآوری بیشتری هم داشته باشه

سلام خدمت دوستان عزیز
    اول خلاصه بگم دمتون گرم که صادقانه شرایط میگید

من چندتا سوال داشتم
    من 25 ساله کارشناسی نا پیوسته نرم افزار دارم
    پایان خدمت هم دارم مشکل خروج ندارم
    الان دارم دوره جامع مدیریت شبکه میخونم تا عید تمومم
    1.قدم اول مهاجرت چیه؟
    2.ترجمه مدارک باید از کجا شروع کنم؟
    3.تخصص شبکه حقوقش چقدره؟
    4.حتما باید مدرک ماکروسافت بگیرم یا مدارک ایران قبوله؟
    5.هزینه ترجمه و اومدن چقدر؟
    6.بازار کار شبکه و مدیریت شبکه چطوره؟
    7.راه این که خودم ویزای کاری بگیرم چیه؟چون دقاتر مهاجرت مبلغ زیادی میگیرن که در توان من نیست؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط stabesh نمایش پست ها
    سلام
    من آگهی های روی سایتای کاریابی رو که نگاه می کنم از یه برنامه نویس توقع دارن مهارت های زیادی رو داشته باشه و زبانهای زیادی رو بلد باشه خیلی سخته اینجوری باید مهارتهامون رو بالا ببریم
    دقیقا همینطوره. نه تنها لازمه گرفتن کار اینه که مهارت های زیادی بلد باشین بلکه در طی دوران کاریتون هم ممکنه لازم باشه ابزارها و تکنولوژی های جدید رو یاد بگیرین تا بتونین جوابگوی نیازهای شرکت ها باشین. کلا این فیلد بازار کار بسیار خوبی در کل دنیا داره ولی سختی های خودشو هم داره که البته شاید برای خیلی ها مثل من حتی شیرین هم باشه. بستگی به میزان عشق و علاقه تون داره. هر چقدر بیشتر دوستش داشته باشین بیشتر میخونین و تلاش میکنین.
    موفق باشین
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    خب نیاز روز و بازاره. الان دیگه همه میخوان به همه چیز از طریف اسمارت فونشون دسترسی داشته باشن.

سلام وقت بخیر
    من ۲۴ سالم هست و کاردانی نرم افزار خوندم
    دانشجوی اخراجی کارشناسی قزوین بودم البته.
    من توسعه دهنده جاوا هستم، با فریموورک های اسپرینگ و اسپارک، به تکنولوژی هایی هم مثل نود و داکر و گیت و اینها مسلطم که اینا دیگه میدونم امتیاز نیستن و پیش ا افتادن، در اندروید یه نمونه کار بزرگ دارم ، چون کارمند شرکت نفت هستم یه سیستم یکپارچه شرکت،کارخانه،عامل فروش و بازاریاب نوشتم و الان هم در حال توسعه ست و داره کار می کنه، آیلتس ۶.۵ داشتم، و یک مدرک اوراکل آنلاین اسکول هم دارم ولی از جای معتبری نیست از Coursera هستش، با توجه به اینکه سابقه کار کانادایی ندارم و همچنین تحصیلات کانادایی فکر می کنید بتونم با گرفتن تایید چهار سال کار تمام وقت حین تحصیلدر دو شرکت خصوصی قبلی از وزارت امور خارجه و دو سال بیمه ای حال حاضر وارد EE بشم؟ البته من در سایت مهاجرت در صورتی که شش سال سابقه فعالیتم اثبات بشه و آیلتس هفت Eligble شدم توی تستش ولی میخوام بدونم حدودا چقدر طول میکشه از Pool انتخاب بشم؟ آیا براحتی برای این حوزه کار هست؟ فکر می کنید چقدر زمان ببره کار پیدا کردن؟ یکی از چیزهایی که من رو نگران می کنه سابقه کار هست و همچنین Bachelor degree نداشتن، در همه آفر ها این هست، همچنین اکثرا جاوا کار با بیش از هشت سال سابقه کار میخوان!

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhosseiniii نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من ۲۴ سالم هست و کاردانی نرم افزار خوندم
    دانشجوی اخراجی کارشناسی قزوین بودم البته.
    من توسعه دهنده جاوا هستم، با فریموورک های اسپرینگ و اسپارک، به تکنولوژی هایی هم مثل نود و داکر و گیت و اینها مسلطم که اینا دیگه میدونم امتیاز نیستن و پیش ا افتادن، در اندروید یه نمونه کار بزرگ دارم ، چون کارمند شرکت نفت هستم یه سیستم یکپارچه شرکت،کارخانه،عامل فروش و بازاریاب نوشتم و الان هم در حال توسعه ست و داره کار می کنه، آیلتس ۶.۵ داشتم، و یک مدرک اوراکل آنلاین اسکول هم دارم ولی از جای معتبری نیست از Coursera هستش، با توجه به اینکه سابقه کار کانادایی ندارم و همچنین تحصیلات کانادایی فکر می کنید بتونم با گرفتن تایید چهار سال کار تمام وقت حین تحصیلدر دو شرکت خصوصی قبلی از وزارت امور خارجه و دو سال بیمه ای حال حاضر وارد EE بشم؟ البته من در سایت مهاجرت در صورتی که شش سال سابقه فعالیتم اثبات بشه و آیلتس هفت Eligble شدم توی تستش ولی میخوام بدونم حدودا چقدر طول میکشه از Pool انتخاب بشم؟ آیا براحتی برای این حوزه کار هست؟ فکر می کنید چقدر زمان ببره کار پیدا کردن؟ یکی از چیزهایی که من رو نگران می کنه سابقه کار هست و همچنین Bachelor degree نداشتن، در همه آفر ها این هست، همچنین اکثرا جاوا کار با بیش از هشت سال سابقه کار میخوان!
    در مورد نحوه انتخاب از pool و زمانبریش چون در جریان نیستم نظری ندارم ولی در مورد کار جاوا. به دلیل اینکه کار خودم هست هم اکنون، به جرات میتونم بگم اونقدر که تسلطتون ارزش داره شاید مدرک تحصیلی نداشته باشه. ببینین الان در شرکتمون اونیکه خدای جاواست و در واقع مصاحبه کننده با نیروهای تازه استخدامیه، مدرک لیسانس روانشاسی داره و فقط یه دوره تو کالج دیده. مخصوصا در فیلد IT گذروندن یه دوره تو کالج اگه علاقمند به برنامه نویسی باشین(علاقه موضوع بسیار مهمیه چون برنامه نویسی کار ساده ای نیست)، و بک گراند و سابقه خوبی داشته بشین (که دیدم شما دارین به اندازه کافی، سابقه و محیط هایی که کار کردین خیلی خوبه)، کفایت میکنه. البته بهتره بعدها تحصیلتون رو ادامه بدین چون بالاخره داشتن لیسانس و فوق فرصت های بهتر و بزرگ تری رو براتون فراهم میکنن.

حداقل برای شروع در کانادا، پیشنهاد میکنم از شرکت های کوچیک تر و یا شهرهای کوچیک تر که رقابت درشون کمتره شروع کنین.

فقط این نکته رو در نظر داشته باشین که در کار کامپیوتر، توانایی و استعداد و علاقه زیاد همراه با پشتکار حرف اول رو میزنه. همینجا در همین فروم دوستی بودن که لیسانس غیرمرتبط داشتن(حتی کاردانی کامپیوتر هم نداشتن)، همینها رو بهشون گفتم، دقیقا مثل شما علاقه و سابقه داشتن (البته سابقه شون به خوبی شما نبود)، البته کیس مهاجرت کبکشون در جریان بود، الان در کانادا، دارن همین کار برنامه نویسی رو ادامه میدن و بسیار موفق و راضین. البته قصد دارن لیسانس کامپیوتر رو شروع کنن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)