صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 259

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مص

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    البته بنده کانادا نیستم. ولی معمولا وقتی شما رو به عنوان نیروی کار متخصص به کار میگیرند. دوست دارند که شما کار رو در اسرع وقت و درست بهشون تحویل بدین. در واقع محل کار جای یادگیری و آموزش و سعی و خطا نیست.
    در موارد فوق اگه مبتدی باشید کار دانشجویی معمولا میشه پیدا کرد. در دوران دانشجویی به هر حال کارفرما انتظار زیادی نداره از شما.
    ممنون از توجهت
    نمی دونم رشته شما کامپیوتر هست یا نه؟اما بسیاری از مطالب در طراحی سایت یا ساخت اپلیکیشن باید هنگام ساخت باهاش روبرو شد منظورم این هست که طراحی سایت انجام دادم اما تجربه واقعی نداشتم مثلا دیروز داشتم در مورد سطح دسترسی مطالعه می کردم سایتی بود که الگوریتم های مختلف سطح دسترسی توضیح می داد خوب آدم باید به این مشکل بخوره تا در موردش مطالعه کنه وگرنه روش های رایج که راحت میشه انجام داد.
    در کل حرف شما کاملا درست هست و سعی می کنم بیشتر به واقیعت خودم نزدیک کنم و چیزهای بیشتری یاد بگیرم
    من می خوام از طریق مهاجرتی اقدام کنم نه تحصیلی(البته برای کانادا) اگه بشه کار های دانشجویی پیدا کرد خوبه و اینکه وضعیت کانادا با آلمان گویا فرق می کنه و کار پیدا کردن رقابتی هست من صفحات کانادا را می خونم و آلمان هم که قبلا خوندم مقایسه می کنم میبنم تفاوت داره و آدم می ترسونه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaria نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از طراحی سایت هم اطلاع دارید؟
    بازار کار php(laravel), css, mysql, bootstrap, jquery چطور هست؟(طراحی وب)
    البته c# برای ویندوز اپلیکیشن و asp.net و کمی java برای آندروید هم بلدم
    آیا وضعیت طوری هست که اگه مبتدی باشی اما اشتیاق و پشتکار برای یادگیری و حل مسائل داشته باشی بشه کار گرفت؟
    البته اطلاعاتم در حدی هست که بتونم صفحات طراحی کنم یا سطح دسترسی ایجاد کنم.
    ممنون
    این مباحثی که نام بردین (البته غیر از MySql) همشون مربوط به front-end میشن و بازارشون بسیار خوبه. من خودم بیشتر back-end developer هستم ولی واقعا گاهی نمیشه مرز مشخصی بیشنون تعریف کرد. بسته به شرایط پروژه داره. برای خودم اینطور پیش اومد که برای یه کاری مجبور بودم حتی با AngularJS کار کنم که تا حالا هیچ تجربه و سابقه ای ازش نداشتم ولی همانطور که دوست دیگه مونم عنوان فرمودن، شرایط کار ایجاب کنه مجبورین با خیلی از فرم وورک ها و زبانها و ابزار کار کنین اونم در اسرع وقت و سریع چون باید کارو تحویل بدین.

موضوع اینجاست که حجم دانسته هاتون و نجربیاتتون در مقابل ندانسته هاتون چقدره؟ آیا بیش از 90 درصد تسکهایی که بهتون محول میشه براتون کاملا جدیده؟ این درصد رو مثال زدم. منظورم اینه کارفرما واقعا نمیتونه منتظر وقتی که شما باید صرف کنینتا سرچ کنین و در عین کار تجربه صرف کنین بمونه. مگر اینکه واقعا به عنوان جونیور کار کنین. به هر حال همونطور که خودتون میدونین سنیورها هم همه چیزو رو بلد نیستن و سرچ کردن و کسب تجربه در حین کار واقعی از نیازمندی های این شغله و گریزی ازش نیست. ولی بازم تکرار میکنم حجم مباحثی که درش تسلط خوبی دارین معمولا بیشتر تعیین کننده هست.

توانایی سوئیچ سریع و یادگیری و مخصوصا خودیادگیریتون هم بسیار بسیار مهمه. شکی نداشته باشین. اصلا تو مصاحبه ها گاهی از سوالاته. که مثلا تا الان چه مباحثی رو خودتون تونستین یادبگیرین و به کار ببندین. چیزی شبیه این.

در کل بخوام جمع بندی کنم بله برای هر سطح و شرایطی همیشه کار هست.
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Junior Member

سلام
    من حدود 4 ماهه دیگه میام تورنتو
    مدرک دانشگاهیم معماری هست ولی میخوام اونجا کار IT انجام بدم . مدارک MCSA , MCSE , CCNA ,VMWARE , VMWARE SECURITY , CPEH و دوره های E-COUNCIL رو دارم. با توجه به اینکه رشته دانشگاهیم غیر مرتبط بوده ایا شانسی برای کار پیدا کردن دارم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط imandkh نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 4 ماهه دیگه میام تورنتو
    مدرک دانشگاهیم معماری هست ولی میخوام اونجا کار IT انجام بدم . مدارک MCSA , MCSE , CCNA ,VMWARE , VMWARE SECURITY , CPEH و دوره های E-COUNCIL رو دارم. با توجه به اینکه رشته دانشگاهیم غیر مرتبط بوده ایا شانسی برای کار پیدا کردن دارم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر سابقه کار مرتبط و مهارت کافی داشته باشید شانس دارید.

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

دوستان من به زودی برای مونترال اقدام میکنم رشتم کامپیوتر (نرم افزار ) جاوا و اندروید مدتیه کار میکنم به نظرتون بازار کار اندروید چطوره ؟ چون وقت دارم و سن پایین میتونم سمت وب برم به نظرتون ارزش داره ؟

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....)

سلام دوستان، من رشته دانشگاهیم IT است و مدارک مایکروسافت، سیسکو، VMware رو هم دارم و بیش از 3 سال سابقه کار در این زمینه با بیمه دارم، کسی می تونه راهنماییم کنه با این شرایط در کبک می تونم کار پیدا کنم یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام خدمت دوستان
    من کارشناسی نرم افزار دارم و میتونم با
    php html css java script jquery c# sql کدنویسی کنم
    هرچند حرفه ای نیستم ولی میتونم خوب خودمو برسونم
    با ویزای دانشجویی میخوام بیام و مسترمو بگیرم
    بنظر شما برای ی دانشجو کاری پیدا میشه؟
    درامدش فقط در حدی باشه که هزینه زندگی و دانشگامو بده
    کاری که به کامپیوتر مربط نباشه چطور؟؟
    اگه میدونید راهنماییم کنید
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan_azarjoo نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من کارشناسی نرم افزار دارم و میتونم با
    php html css java script jquery c# sql کدنویسی کنم
    هرچند حرفه ای نیستم ولی میتونم خوب خودمو برسونم
    با ویزای دانشجویی میخوام بیام و مسترمو بگیرم
    بنظر شما برای ی دانشجو کاری پیدا میشه؟
    درامدش فقط در حدی باشه که هزینه زندگی و دانشگامو بده
    کاری که به کامپیوتر مربط نباشه چطور؟؟
    اگه میدونید راهنماییم کنید
    ممنونم
    ممکنه کاری پیدا بشه ولی هزینه زندگی و دانشگاهتون رو نمیتونید از این طریق دربیارید. نهایتا کمک خرجی خواهد بود.

Junior Member

سلام
    دوستان من front-end developer هستم و جدیدا تمرکز روی SPA و ReactJS دارم
    البته با توجه به سابقه ام در این 11 سال back-end با PHP زیاد انجام دادم و به نوعی یک نیمچه full-stack بحساب میام
    بنظر شما شانس کار پیدا کردن اونجا برام چقدر هستش ؟
    در سایت indeed و linkedin رزومه میدم پروفایل من رو میبینن ولی ظاهرا بخاطر نداشتن ویزا یا اقامت در کانادا بنده رو لحاظ نمی کنند ...
    چون رزومه انگلیسی و پروفایل کامل دارم از چند همکار مقیم در انگلیس و اروپا پرسیدم گفته اند رزومه ات برای کاریابی مکفی هستش
    با تشکر
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه فردوسی

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع کار در رشته کامپیوتر(هوش مصنوعی، شبکه، نرم افزار و .....

سلام.
    ممنون از اطلاعاتی که قراردادین.
    من حدود ۳سال برنامه نویس وب بودم و حدود ۲سالی هم هست درزمینه امنیت وب کار میکنم. عنوان شغلی برای من Penetration Tester هست که در آزمایشگاه آپا که مسولیت امنیت سامانه ها ی دولتی و.. داره مشعول به کار هستم. اما باتوجه به جستجوهایی که در لینکدین انجام دادم...فرصت های شغلی و... در این زمینه بسیار کمتر از برنامه نویسی هست. خواستم بدونم آیا ارگان و یا شرکتهایی با این دست فعالیتها وجود داره در کانادا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)