صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 84849505152535455565758
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 572 , از مجموع 572

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_kamalzade نمایش پست ها
    سلام و احترام
    شما این اطلاعاتی که میدید رو از کدوم منبع میفرمایید ؟
    خود شما تو چه مرحله ای هستید ؟
    من هم رشته شما هستم و میخواستم در مورد آینده این اقدام و هزینه هایی که متحمل میشیم اطمینان داشته باشم .
    منبعش حسادت و بخالت هست دوست من

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام دوست عزیز
    گویا کیس شما رد شده است این درست نیست که ردی کیستون رو برای همه پیش بینی کنید.
    من از همین طریق وارد کشور آفریقای جنوبی شدم.
    و در حال حاضر کار هم میکنم. بعد از 3 ماه کار پیدا کردم. باید اینو در نظر بگیرید که مهاجرت از ایران در حال حاضر سخت شده است و دلایلشم برای همه روشن است.
    بهتر است به جای دل سردی به همدیگر کمک کنیم تا افرادی که میخواهند مهاجرت کنند بتونند این کار رو انجام بدن.
    همواره پروسه ی مهاجرت دارای ریسک است.

نقل قول نوشته اصلی توسط loco نمایش پست ها
    دوستانی که تازه می خوان اقدام کنن اطلاع داشته باشن بعد از دریافت تمامی مدارک و تکمیل و تهیه تمامی مدارک سفارت ( اگر موفق به دریافت آنها بشید بعد از حداقل 1 سال ) در مصاحبه سفارت به احتمال 80 درصد رد خواهید شد . (در خوش بینانه ترین حالت ) مراجعه کنید به vfs و تعداد ریجکت شده ها رو ارزیابی کنید . دلیل رد شدن اصلا ارتباطی به شخص و یا مدارک و سوابق شما نداره سیاست سفارت در حال حاضر این هست و ممکنه فعلا عوض نشه یا خیلی زود تغییر کنه (حدود 3/4 ماه هست که ریجکتی ها خیلی زیاد هستند ) به بهانه های خیلی غیر منطقی رد میکنن . تجربه شخصی من این هست که مراحل دریافت تاییدیه ها و تهیه مدارک \ر از اما و اگر هست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)