صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 235 , از مجموع 235

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام بر دوستان عزیز

ذکر چند نکته به صورت کلی
    - امنیت بستگی به محل و شهر موزد نظرتون داره. مثل همه جای دنیا مسیله ای نسبی هست
    - پیدا کردن کار بستگی به مهارت - تخصص - رزومه - شهر موزد نظر داره و از ایران تقریبا غیر ممکن هست چون همه شرکت ها می خوان مطمین بشن شما داخل آفریقا هستین و ویزای معتبر تا مصاحبه کنن
    - برای بررسی زمینه کاری رشته خودتون با احترام به تمام دوستانی که زحمت میکشن و پاسخ میدن به جای اعتماد به حرف های ما به سایت های کاریابی مراجعه کنین

عزیزانی که پیام خصوصی میدن لطفا صندوق خودشون رو خالی کنن تا امکان ارسال پاسخ باشه.

سلام بر همه
    دوستان عزیز آقایان khashayar72 و BFATTAHI صندوق پستی خود را خالی کنید تا امکان ارسال پاسخ باشه.

با تشکر از نکات کاملا صحیح آقای Pant

Junior Member

سلام به همگی،
    من مهندسی شیمی خوندم ودر زمینه ایمنی صنایع نفت وگاز فعالیت دارم.اگر ممکنه بگید با توجه به رشته وزمینه فعالیت شانس پیدا کردن کار چقدره؟ مراحل دریافت ویزا کار از ابتدا تا انتها چی هست ولطفا" لینک های مرتبط اعلام بشه.
    ممنون

تا جایی که متوجه شدم مرحله ی اول بررسی وضعیت بازار کار متناسب با رشته و مهارتتون هست .برای رشته ی خودم مهندسی مکانیک سایتهای کاریابی رو که چک کردم اکثر آگهی ها سابقه ی کار زیاد و تسلط کامل به یه سری از نرم افزارها رو میخوان. ضمن اینکه آگهی کار خیلی محدود و پراکنده هست . خود ژوهانسبورگ چنتا بیشتر نتونستم پیدا کنم.زبان هم لازمه ی همه آگهی ها بود نه فقط صحبت کردن بلکه توانایی گزارش نویسی و ارتباط با مشتری و ...واقعا وضعیت کار رشته مکانیک بده اونجا؟ حضور فیزیکی شخص آیا وضعیت کاریابی و دسترسی به بازار کار رو بهتر میکنه یا تنها منبع همین چنتا سایت کاریابی هست؟؟.و اینه که آیا میشه در حین جستجو برای کارهای مرتبط با رشته دنبال کارهای غیر مرتبط و دسته پایین تر هم گشت تا کار مناسب پیدا کنیم؟ بزرگترین چالش این پروسه همین پیدا کردن کار هست چون اگرکار پیدا نشه وقت و هزینه ی زیادی از بین میره

Junior Member

سلام و تشکر از دوستانی که وقت میزارند و به سوالات جواب میدن.
    من چون یه مقدار سنم بالاست (43)بیشتر نگرانیم از بابت بازنشستگی و شرایط بیمه ها هست. رشته تخصصیم نرم افزاره و الان حدود 20 سال سابقه کار و 15 سال سابقه بیمه در ایران دارم. مسلما با این سن نمی تونم 30 سال در هیچ کشور دیگه ای کار کنم و بعد بازنشسته بشستم. فکر نمی کنم انتقال سابقه بیمه از ایران هم به هیچ جای دیگه دنیا امکان داشته باشه.
    می خواستم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که شرایط بازنشسته شدن در اونجا چطوریه؟ و اصلا با این سن مهاجرت درسته ؟ چون واقعا دیگه از شرایطی که در ایران هست خسته شدم و شدیدا به فکر مهاجرت هستم حتی اگه شده با ثبت شرکت و سرمایه گذاری.
    پیشاپیش از راهنمایی همه دوستان تشکر می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)