صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 224 , از مجموع 224

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

با سلام, می خواستم بدونم برای ثبت نام برای Saqa در صفحه اول مشخصات حساب بانکی رو می خواد!!!!! لطفا راهنمایی کنید و اینکه اگه یه حساب Visa تو کشور ترکیه داشته باشیم می تونیم تو این مورد استفاده کنیم یا حتما باید حساب داخل آفریقای جنوبی باشه؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض سوال : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام دوستان.
    من مهندس مکانیک در طراحی جامدات هستم و برای مهاجرت کاری (critical Skills ) اقدام کردم. قصد دارم به همراه همسرم و دو فرزندم (6 و 4 ساله) به کیپ تاون مهاجرت کنیم. سابقه کاری 7 ساله دارم و 31 سالمه و زبانم در حد 5.5 یا 6 آیلتس هست. چند سوال از حضورتون داشتم؟
    1- شرایط پیدا کردن کار برای مهندس مکانیک در کیپ تاون یا اطراف اون برای مهندس مکانیک چطوره؟ شرایط حقوقیش چطور؟
    2- من هیچ جا رو اونجا نمی شناسم و نمی دونم کجا رو انتخاب کنم. کدام مناطق از شهر کیپ تاون برای زندگی (هم از نظر امنیت و هم از نظر هزینه) مناسب هستند؟ هزینه اجاره خونه در این مناطق برای یک خانواده چهار نفره ( یک خانه دو خوابه) حدودا چنده؟
    3- شرایط مدرسه برای بچه ها اونجا چطوره؟ از چه سنی باید برن مدرسه؟ آیا به زبان انگلیسی تدریس می شه؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون
    ویرایش توسط amar395 : September 29th, 2017 در ساعت 08:17 AM دلیل: اشتباه نگارشی

Junior Member

سلام؛ دوستان من مهندس صنايع هستم و سي سالمه و ٤سال سابقه ي كار دارم. با يك خانوم اهل دوربان آشنا شدم و الآن دو هفته س كه با ويزاي توريستي يك ماهه به دوربان اومدم و ٢١سپتامبر ٢٠١٧ ازدواج كرديم. كسي ميدونه كه آيا ميتونم از همين جا ويزامو تبديل به اقامت موقت كنم يا حتمأ بايد برگردم ايران و از اونجا اقدام كنم؟ ضمنانأ بايد مداركمم در SAQA تاييد كنم، كسي ميدونه پروسه ش چجوريه و من چطور ميتونم اين كار رو بكنم؟ آيا داخل دوربان هم SAQA وجود داره يا فقط توي پرتورياس؟
    ممنون ميشم پاسخ بديد🙏

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كشاورزي . جهاد دانشگاهي

سلام جناب وقت بخیر. میشه با شما ارتباط داشت تا در مورد مسائل زندگی در آفریقا سوال پرسید. شماره تلگرام ########### ایدی تلگرام#######
    ویرایش توسط Simon : دیروز در ساعت 11:59 AM دلیل: ارائه شماره خلاف مقررات فروم می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)