صفحه 10 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

با سلام خدمت همه دوستان،
    اول تشکر میکنم از همه دوستانی که اینقدر صمیمانه محبت میکنید و اطلاعات خودتون را به اشتراک میگذارید، راستش بنده هم چند سوال داشتم که ممنون می شم دوستان جواب بدن:

1- چند وقتی است که در فکر مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی هستم، هم به دلیل اینکه واقعا از این کشور بدم نمیاد و هم اینکه با توجه به شرایط خوبی که نسبت به سایر کشورها در حال حاضر دارد می تواند گزینه خوبی برای مهاجرت باشد، اما صحبت های برخی سایتها و دوستان منو نگران کرده، درمورد آمار بالای ویروس ایدز و جرم و جنایت، از دوستانی که در آفریقای جنوبی زندگی می کنند می خواستم بدونم تا چه حد این موارد صحت دارد؟ آیا به عنوان مثال نسبت به ایران خودمان امنیت پایین تر است؟

2- بنده برنامه نویس وب هستم و حدود 4 سال سابقه کاری دارم زبان انگلیسیمم در حد مطلوبی است و متاهل هستم، ابتدا تصمیم داشتم برای کشورهایی نظیر استرالیا یا کانادا اقدام کنم چون کارم را واقعا دوست دارم و می خوام پیشرفت بیشتری داشته باشم، اما همانطور که می دانید شرایط این کشورها روز به روز سختتر شده و به خصوص برای ما که از ایران هستیم شانس قبولی و پیدا کردن کار بسیار پایین است. آیا می توان با کار به مدت چند سال در آفریقای جنوبی به عنوان راهی برای ورود راحتتر به کشورهایی نظیر کانادا نگاه کرد؟

3- وضعیت کار برای یک برنامه نویس و در کل بچه های کامپیوتر به چه صورت هست؟ آیا می توان به راحتی و با کمک موسسه های کاریابی در آفریقای جنوبی به خصوص شهر کیپ تاون کار پیدا کرد؟

ممنون از همه دوستان

Junior Member

سلام
    من مدرک جوشکاری و برشکاری زیر آب از سازمان فنی و حرفه ای دارم . با نمره ی عالی
    برای مهاجرت به کیپ تاون باید از کجا شروع کنم؟
    مدرک زبان ندارم ولی میتونم صحبت کنم .
    ممنون میشم یک نفر مسلط به این امر منو راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی مجارستان دانشگاه پچ

سلام دوستان میتونم راجع به نحوه انتقال از دانشگاه مجارستان به دانشگاه کیپ تاون سوال کنم؟ من دانشجوی سال 2 داندانپزشکی دانشکاه پچ هستم تصمیم دارم انتقال بگیرم به دانشگاه کیپ تاون در همین رشته به نظر شما این کار عملی هست اگه اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید من در مجارستان یکسال کالج انگلیسی زبان دانشگاه پچ رفتم بعدش رشته داندانپزشکی سال دوم نیمسال اول هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط parsconsult نمایش پست ها
    با سلام
    من 3 ماهه پیش مدارکمو فرستادم برای ساکوا.
    هنوز جوابش نیومده.
    ممکنه که به این خاطر که مدرک دیپلممو ندادم و فقط کاردانی و کارشناسی و دادم هنوز جوابمو ندادن.
    البته هر بار ایمیل میزنم میگن در حال بررسیه.
    الان مدارک دیپلمو جدا بفرستم قبول میکنن؟
    دوست عزیز جواب شما به احتمال ۸۰ درصد نمیاد و اگر هم بیاد با تمره خیلی کمه که بدرد مهاجرت نمیخوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط smoore نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان،
    اول تشکر میکنم از همه دوستانی که اینقدر صمیمانه محبت میکنید و اطلاعات خودتون را به اشتراک میگذارید، راستش بنده هم چند سوال داشتم که ممنون می شم دوستان جواب بدن:

1- چند وقتی است که در فکر مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی هستم، هم به دلیل اینکه واقعا از این کشور بدم نمیاد و هم اینکه با توجه به شرایط خوبی که نسبت به سایر کشورها در حال حاضر دارد می تواند گزینه خوبی برای مهاجرت باشد، اما صحبت های برخی سایتها و دوستان منو نگران کرده، درمورد آمار بالای ویروس ایدز و جرم و جنایت، از دوستانی که در آفریقای جنوبی زندگی می کنند می خواستم بدونم تا چه حد این موارد صحت دارد؟ آیا به عنوان مثال نسبت به ایران خودمان امنیت پایین تر است؟

2- بنده برنامه نویس وب هستم و حدود 4 سال سابقه کاری دارم زبان انگلیسیمم در حد مطلوبی است و متاهل هستم، ابتدا تصمیم داشتم برای کشورهایی نظیر استرالیا یا کانادا اقدام کنم چون کارم را واقعا دوست دارم و می خوام پیشرفت بیشتری داشته باشم، اما همانطور که می دانید شرایط این کشورها روز به روز سختتر شده و به خصوص برای ما که از ایران هستیم شانس قبولی و پیدا کردن کار بسیار پایین است. آیا می توان با کار به مدت چند سال در آفریقای جنوبی به عنوان راهی برای ورود راحتتر به کشورهایی نظیر کانادا نگاه کرد؟

3- وضعیت کار برای یک برنامه نویس و در کل بچه های کامپیوتر به چه صورت هست؟ آیا می توان به راحتی و با کمک موسسه های کاریابی در آفریقای جنوبی به خصوص شهر کیپ تاون کار پیدا کرد؟

ممنون از همه دوستان
    برای بچه های برنامه نویس اینجا فوق العاده است. برنامه نویس ساده ابنجا ۳۲۰۰۰ تا هست. هر راند اینجا ۲۵۰ تومن ایرانه. اصلا قابل مقایسه نیست با ایران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    برای بچه های برنامه نویس اینجا فوق العاده است. برنامه نویس ساده ابنجا ۳۲۰۰۰ تا هست. هر راند اینجا ۲۵۰ تومن ایرانه. اصلا قابل مقایسه نیست با ایران
    karimhaddadi ممنون بابت پاسختون، ممکنه در مورد امنیت هم کمی صحبت کنید؟ به عنوان مثال در مقایسه با ایران، برای خانم ها از امنیت کافی برخوردار است؟ برای مثال انجام امور روزمره مثل خرید... چرا که در ایران در برخی شهرستان ها خانم ها حتی جرات نمیکنند از خانه خارج شوند به خاطر وجود مزاحمت و نا امنی... در بسیاری از سایتها هم دیدم که نوشتند هنگام شب از خانه نباید خارج شد، این موضوع تا چه حد صحت دارد؟ سپاسگزارم بابت اینکه وقت میگذارید و راهنمایی میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط smoore نمایش پست ها
    karimhaddadi ممنون بابت پاسختون، ممکنه در مورد امنیت هم کمی صحبت کنید؟ به عنوان مثال در مقایسه با ایران، برای خانم ها از امنیت کافی برخوردار است؟ برای مثال انجام امور روزمره مثل خرید... چرا که در ایران در برخی شهرستان ها خانم ها حتی جرات نمیکنند از خانه خارج شوند به خاطر وجود مزاحمت و نا امنی... در بسیاری از سایتها هم دیدم که نوشتند هنگام شب از خانه نباید خارج شد، این موضوع تا چه حد صحت دارد؟ سپاسگزارم بابت اینکه وقت میگذارید و راهنمایی میکنید

دوست عزیز اینجا زندگی از ۶ صبح شروع میشه تا ۷ شب.
    ۷ شب همه خونه هستن. همه خارجی ها. در طول روز اینقدر که خانم تنها میبینی آقا نمی بینی. همه دارن یا خرید میکنن یا ورزش میکنند. خانم ها خیلی تنها میدون روز ها.
    تنها تفاوت با ایران این است که شب هاش به زنده بودن ایران نیست البته تهران نه شهرستان. الیته شب ها رستوران ها و کلاب ها باز هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا زندگی از ۶ صبح شروع میشه تا ۷ شب.
    ۷ شب همه خونه هستن. همه خارجی ها. در طول روز اینقدر که خانم تنها میبینی آقا نمی بینی. همه دارن یا خرید میکنن یا ورزش میکنند. خانم ها خیلی تنها میدون روز ها.
    تنها تفاوت با ایران این است که شب هاش به زنده بودن ایران نیست البته تهران نه شهرستان. الیته شب ها رستوران ها و کلاب ها باز هستن.
    آقاي karimhaddadi اونجا براي كار عمران و ساختماني چطور هست؟ ميشه يكم توضيح بدين.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza1952 نمایش پست ها
    آقاي karimhaddadi اونجا براي كار عمران و ساختماني چطور هست؟ ميشه يكم توضيح بدين.
    ممنونم
    دوست عزیز عمران چطوره که نشد سوال. عمران تو لیست رشته های مورد نیاز هست. پس یعنی خیلی کم دارن چون تو لیست رشته های حیاتی است. شما با مدرک عمران می تونید ویزا بگیرید و بیان اینجا اما کار پیدا کردن چند پارامتر دیگر هم می خواهد مثل زبان و تجربه کاری. امیدوارم تونسته باشم جواب سوالاتون رو بدام.

Junior Member

سپاس فراوان از karimhaddadi عزیز بابت راهنمایی هاتون، لطفا کمی هم در خصوص سطح زبان به خصوص در محیط کار صحبت میکنید؟ به عنوان مثال چه سطحی از دانش زبان انگلیسی برای شرکتها قابل قبول است؟ و آیا الزامی به داشتن مدرک زبان و نوع آن (آیلتس یا تافل) جهت استخدام و کار وجود دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)