صفحه 30 از 59 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام دوست عزيز وقت شما بحير - جسارتا بنده يه سوال پرسيدم كسي جواب منو نداد گفتم شايد شما بتونين كمك كنين. سوالم در خصوص ادرس محل سكونت شعبه بانك و شماره حسابي هست كه در درپروسه درخواست ويزاي كاريابي بهش نياز داريم خب كسي كه ساكن اون كشور نيست اين مواردو چطور بايد تامين كنه؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia74558593 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز وقت شما بحير - جسارتا بنده يه سوال پرسيدم كسي جواب منو نداد گفتم شايد شما بتونين كمك كنين. سوالم در خصوص ادرس محل سكونت شعبه بانك و شماره حسابي هست كه در درپروسه درخواست ويزاي كاريابي بهش نياز داريم خب كسي كه ساكن اون كشور نيست اين مواردو چطور بايد تامين كنه؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين.
    بله سوال شما رو متوجه شدم ولی متاسفانه خودم به اون مرحله نرسیدم، ولی حدس میزنم که باید یک ایرانی در آفریقای جنوبی پیدا کنید و شماره حساب بانکی اون شخص رو بدید، باید تو شبکه های اجتماعی یکی رو پیدا کنید، میدونم این وسط بحث اعتماد میاد وسط که تو این حالت کاملا مجبوریم البته این ایده منه شاید راه دیگه ای هم باشه که من در جریان نیستم
    باید خودمون حتما یک بار سفارت هم بریم، من چون هنوز منتظر مدارک دانشگاهیم هستم باید یکم صبر کنم، بعدش سریع مراحل ویزا رو عملیاتی میکنم
    ولی دوستی دارم قبلا رفته آفریقا جنوبی و برگشته ایران، میخوام ازش بپرسم، انشالله راه حلی داشته باشن
    نتیجه رو خبر میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط B3MH نمایش پست ها
    بله سوال شما رو متوجه شدم ولی متاسفانه خودم به اون مرحله نرسیدم، ولی حدس میزنم که باید یک ایرانی در آفریقای جنوبی پیدا کنید و شماره حساب بانکی اون شخص رو بدید، باید تو شبکه های اجتماعی یکی رو پیدا کنید، میدونم این وسط بحث اعتماد میاد وسط که تو این حالت کاملا مجبوریم البته این ایده منه شاید راه دیگه ای هم باشه که من در جریان نیستم
    باید خودمون حتما یک بار سفارت هم بریم، من چون هنوز منتظر مدارک دانشگاهیم هستم باید یکم صبر کنم، بعدش سریع مراحل ویزا رو عملیاتی میکنم
    ولی دوستی دارم قبلا رفته آفریقا جنوبی و برگشته ایران، میخوام ازش بپرسم، انشالله راه حلی داشته باشن
    نتیجه رو خبر میدم
    سلام
    با نظرات شما کاملا موافقم
    من هم تحقيقاتي انجام دادم که در اختيار دوستان ميذارم حسب نياز. در مورد آدرس و شماره حساب براي ساختن اکانت در سايت ساکا ظاهرا راهي بجز پيدا کردن يک نفر ساکن افرايقاي جنوبي و جلو بردن کار بر مبناي اعتماد نيست
    هرچند که هنوز خودم هم کسي را نتونستم پيدا کنم
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

يعني ويزاي كار انواع مختلف داره؟ البته من بيشتر دنبال ويزاي كاريابي هستم منظورتون همين ويزاي كاريابي هست يا ويزاي كار

نقل قول نوشته اصلی توسط saberanoosheh نمایش پست ها
    سلام
    نوع خاصی از ویزای کاری Critical Skills که به افراد متخصص مورد نیاز داده میشه شرایط بسیار راحتتری داره. اول اینکه بایستی مدرک دانشگاهیتون رو بفرستین برای ارزشیابی SAQA بعد به همراه مدارک مورد درخواست که بر حسب رشته متفاوته میتونین درخواست ویزای 12 ماهه بکنین (اگه قرارداد ندارین) و یا اگه قرارداد کاری دارین که بسته به طول دوره قراردادتون صادر میشه.

جناب انوشه نميدونم شما كماكان اينجا حضوردارينيا خير ولي اي كاش حضور داشته باشين و يه كم اطلاعات در اختيار امثال بنده كه تازه ميخواييم اين مسيرو بريم قرار بدين

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

با سلام
    سوال؟
    1- ایا saqa مدرک دانشگاه پیام نور رو تایید میکند؟
    من لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات با معدل 14 هستم.

2- ترجمه مدارک که انجام می دهیم تا چه تاریخی اعتبار دارد؟ ایا تاریخ انقضا دارد؟
    3-اگر ما موفق به اخذ ویزا (کاری) بشویم تا چه مدت این ویزا اعتبار دارد؟(یعنی حداکثر تا چه مدت باید به کشور مبدا وارد بشیم ) در مورد ویزای 12 ماهه منطورم هست
    4- برای شروع فرایند پیدا کردن کار => الف: ابتدا باید توسط saqa مدرک مربوطمون تایید بشه ب:شرکتی را به عنوان کارفرما معرفی کنیم(شرکت که شغل پیدا کردیم).این درسته؟در پست های قبلی ذکر شده بود (ارگان مربوطه)

با سپاس از هم وطنان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia74558593 نمایش پست ها
    يعني ويزاي كار انواع مختلف داره؟ البته من بيشتر دنبال ويزاي كاريابي هستم منظورتون همين ويزاي كاريابي هست يا ويزاي كار
    1- ویزای کاری
    ویزای کار تنها به اتباع خارجی اعطا میشود که در آن شهروندان آفریقای جنوبی با مهارت های مرتبط برای انتصاب در دسترس نیستند را صادر میکند. این ویزابرای مدت زمان معین که بسته به نوع ویزای کار در نزدیکترین سفارت آفریقای جنوبی و یا کنسولگری در خارج از کشور صادر میشود.
    ویزای کار به طور کلی برای اشخاصی صادر میشود که در آن دارای مهارتی فراتر از یک شهروند آفریقای جنوبی باشند.
    و همچنین ثابت شده باشد که دارندگان اقامت دائم با شرایط مربوطه دارای چنین مهارت و تجربه ای نیستند . قبل از ارسال درخواست برای ویزای کار به طور کلی، کارفرمای متقاضی لازم است درخواستی به وزارت کار برای پیدا کردن شخصی با مهارت های لازم دهد. و ثابت شود که در کشور افریقای جنوبی شخصی با مهارت های مورد نیاز وجود ندارد و سپس میتواند کارفرما درخواست خود را مبنی بر ورود نیروی خاص از خارج از کشور خود دهد.

2- اسکیل ورکر ویزای افریقای جنوبی:
    هر ساله اداره مهاجرت آفریقای جنوبی یک لیست از مهارت های مورد نیاز را در روزنامه دولت منتشر می کند.که چنانچه شخص فارغ التحصیل در یکی از رشته های اعلام شده باشد میتواند برای اخذ این نوع ویزا اقدام کند. قبل از ارسال درخواست برای ویزای کار مهارت های شغلی ، متقاضی ملزم به داشتن مدرک تحصیلی معتبر است که باید ترجمه شده توسط مترجم قسم خورده به یکی از زبان های رسمی آفریقای جنوبی باشد و همچنین صلاحیت آن مدارک توسط انجمن آفریقای جنوبی (SAQA) ارزیابی شده باشد .
    متقاضینیازمند به دست آوردن تایید کتبی از (SAQA) میباشد و همچنین مدارک متقاضی و امتیازات کسب شده برای تائید صلاحیت لازم است.

رشته و دانشگاه

با سلام
    قبلا در انجمن بحث شده که یافتن کار برای کسایی که تو خود افریقا حضوری برند بیشتر هست.
    با این فرض. اگه ما ویزای ۱۲ماهه بگیریم.
    ۱-ایا میتوانیم خط موبایل و اینترنت داشته باشیم؟
    ۲-ایا میتوانیم شماره حساب افریقا و ... داشته باشیم که در صورت لزوم پول حواله کنند و پول نقد کمتر همراه داشته باشیم؟ و چطور میتونیم پول انتقال بدهیم؟
    ۳-ایا میتوانیم وسیله نقلیه باتوجه به وسع مالی ماشین ویا موترسیکلت بخریم؟ در مورد گواهینامه تحقیق کردم "کانون جهانگردی و اتومبیلرانی" با پرداخت حدود ۱۰۰هزار تومان دو هفته ای صادر می کند.

با سپاس از دوستان.

سلام و عرض احترام وبا ارزوي موفقيت بيشتر براي دوست عزيز - جسارتا ميشه راهنمايي بفرماييد در خصوص موارد مورد نياز اعم از ادرس محل سكونت شعبه بانك و شماره حساب چجوري اقدام كرديد.

سلام و عرض احترام وبا ارزوي موفقيت بيشتر براي دوست عزيز - جسارتا ميشه راهنمايي بفرماييد در خصوص موارد مورد نياز اعم از ادرس محل سكونت شعبه بانك و شماره حساب چجوري اقدام كرديد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)