صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

پیش فرض مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام به همگی.
    چند سوال از دوستانی که در افریقای جنوبی ساکن هستند و یا از طریق ویزای کاری در آفریقای جنوبی هستند داشتم.لطف می کنید اگر جواب بدین.
    1- من دکترای زمین شناسی (تکتونیک) هستم.آیا به نظرتون ارزش داره برای ویزای کار اقدام کنم؟
    2- هزینه ی زندگی برای یک زوج تقریباً ماهانه چقدر است؟
    3- آیا برای این رشته کار هست؟
    به خاطر داشته باش دست نیافتن به آنچه می‌جویی گاه یک شانس بزرگ است.
    دالایی لاما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    چند سوال از دوستانی که در افریقای جنوبی ساکن هستند و یا از طریق ویزای کاری در آفریقای جنوبی هستند داشتم.لطف می کنید اگر جواب بدین.
    1- من دکترای زمین شناسی (تکتونیک) هستم.آیا به نظرتون ارزش داره برای ویزای کار اقدام کنم؟
    2- هزینه ی زندگی برای یک زوج تقریباً ماهانه چقدر است؟
    3- آیا برای این رشته کار هست؟
    سلام دوست عزيز.
    ١- من متوجه منظور سؤالتون نشدم . چي بايد ارزش داشته باشه؟
    ٢- من ساكن Pretoria هستم. هزينه زندگي ميتونه از ده هزار راند باشه به بالا براي يك زوج. يك زندگي متوسط مايل به خوب ميشه ماهيانه ١٥٠٠٠ راند.
    ٣- بازار كار اينجا يه كم عجيبه. از اين بابت ميگم كه تقاضا زياد وجود داره ولي كارگرفتن يه كم سخت پيدا ميشه. به نظر من بهترين منبع براي شما ميتونه سايت هاي كاريابي اينجا باشه كه اگه يه جستجو بكنيد ميتونيد پيدا كنيد. اگر هم پيدا نكرديد، خبر بدين اونايي رو كه بلد هستم رو در اختيارتون بزارم.

موفق باشيد.

با سلام
    دوستان من میخام واسه ویزای کار در افریقا جنوبی اقدام کنم میخاستم بدونم برای اخذ ویزای کاری باید چه مدارکی را به سفارت افریقا جنوبی تحویل بدم؟؟؟؟؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط luft نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من میخام واسه ویزای کار در افریقا جنوبی اقدام کنم میخاستم بدونم برای اخذ ویزای کاری باید چه مدارکی را به سفارت افریقا جنوبی تحویل بدم؟؟؟؟؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز

من فکر میکنم شما اول باید نوع ویزای کاری که میخوای بگیری رو مشخص کنی . از اونجا که قوانین عوض شده ، با مراجعه به سفارت ، ازشون بپرسی برای ویزایی که شما می خوای ، چه مدارکی لازمه .
    من الان وبسایت سفارت رو چک کردم ، اطلاعات مفیدی پیدا نکردم.

يعني ويزاي كار انواع مختلف داره؟ البته من بيشتر دنبال ويزاي كاريابي هستم منظورتون همين ويزاي كاريابي هست يا ويزاي كار

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia74558593 نمایش پست ها
    يعني ويزاي كار انواع مختلف داره؟ البته من بيشتر دنبال ويزاي كاريابي هستم منظورتون همين ويزاي كاريابي هست يا ويزاي كار
    1- ویزای کاری
    ویزای کار تنها به اتباع خارجی اعطا میشود که در آن شهروندان آفریقای جنوبی با مهارت های مرتبط برای انتصاب در دسترس نیستند را صادر میکند. این ویزابرای مدت زمان معین که بسته به نوع ویزای کار در نزدیکترین سفارت آفریقای جنوبی و یا کنسولگری در خارج از کشور صادر میشود.
    ویزای کار به طور کلی برای اشخاصی صادر میشود که در آن دارای مهارتی فراتر از یک شهروند آفریقای جنوبی باشند.
    و همچنین ثابت شده باشد که دارندگان اقامت دائم با شرایط مربوطه دارای چنین مهارت و تجربه ای نیستند . قبل از ارسال درخواست برای ویزای کار به طور کلی، کارفرمای متقاضی لازم است درخواستی به وزارت کار برای پیدا کردن شخصی با مهارت های لازم دهد. و ثابت شود که در کشور افریقای جنوبی شخصی با مهارت های مورد نیاز وجود ندارد و سپس میتواند کارفرما درخواست خود را مبنی بر ورود نیروی خاص از خارج از کشور خود دهد.

2- اسکیل ورکر ویزای افریقای جنوبی:
    هر ساله اداره مهاجرت آفریقای جنوبی یک لیست از مهارت های مورد نیاز را در روزنامه دولت منتشر می کند.که چنانچه شخص فارغ التحصیل در یکی از رشته های اعلام شده باشد میتواند برای اخذ این نوع ویزا اقدام کند. قبل از ارسال درخواست برای ویزای کار مهارت های شغلی ، متقاضی ملزم به داشتن مدرک تحصیلی معتبر است که باید ترجمه شده توسط مترجم قسم خورده به یکی از زبان های رسمی آفریقای جنوبی باشد و همچنین صلاحیت آن مدارک توسط انجمن آفریقای جنوبی (SAQA) ارزیابی شده باشد .
    متقاضینیازمند به دست آوردن تایید کتبی از (SAQA) میباشد و همچنین مدارک متقاضی و امتیازات کسب شده برای تائید صلاحیت لازم است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط vodot_03 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    ١- من متوجه منظور سؤالتون نشدم . چي بايد ارزش داشته باشه؟
    ٢- من ساكن Pretoria هستم. هزينه زندگي ميتونه از ده هزار راند باشه به بالا براي يك زوج. يك زندگي متوسط مايل به خوب ميشه ماهيانه ١٥٠٠٠ راند.
    ٣- بازار كار اينجا يه كم عجيبه. از اين بابت ميگم كه تقاضا زياد وجود داره ولي كارگرفتن يه كم سخت پيدا ميشه. به نظر من بهترين منبع براي شما ميتونه سايت هاي كاريابي اينجا باشه كه اگه يه جستجو بكنيد ميتونيد پيدا كنيد. اگر هم پيدا نكرديد، خبر بدين اونايي رو كه بلد هستم رو در اختيارتون بزارم.

موفق باشيد.
    سلام دوست عزیز،

میشه در مورد Pretoria و اینکه روند کاریابی که خودتون طی کردید از پیدا کردن کار تا گرفتن ویزا رو یه شرح مختصر بدید
    اگر امکان داره سایت های کاریابی که بهش اشاره کردید رو هم میشه معرفی کنید ؟
    در آخر اگر میشه در مورد شرایط کیپ تاون و کار در اونجا اگر اطلاعاتی دارید به من هم بگید خیلی ممنون میشم

با تشکر

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز لطف میکنین سایت های کاریابی و ادرس سایتی که بشه خونه واسه اجاره پیدا کرد رو بفرستین.
    مرسی از لطفتون

Junior Member saberanoosheh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedicine, University of Padova

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_00 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز لطف میکنین سایت های کاریابی و ادرس سایتی که بشه خونه واسه اجاره پیدا کرد رو بفرستین.
    مرسی از لطفتون
    براي پيدا كردن خونه از دو تا سايت زير ميتونين استفاده كنين :
    Gumtree.co.za
    olx.co.za
    STOP TB

Junior Member

سلام و مرسی از راهنماییتون.
    ببخشید بابت کاریابی چجوری هست و اینکه چه سایتایی رو پیشنهاد میکنین.من رشته ام عمران هست و واسه کار میخوام بیام.ممنون از همکاریتوون.

صفحه 1 از 53 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)