صفحه 24 از 59 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

تا جایی که متوجه شدم مرحله ی اول بررسی وضعیت بازار کار متناسب با رشته و مهارتتون هست .برای رشته ی خودم مهندسی مکانیک سایتهای کاریابی رو که چک کردم اکثر آگهی ها سابقه ی کار زیاد و تسلط کامل به یه سری از نرم افزارها رو میخوان. ضمن اینکه آگهی کار خیلی محدود و پراکنده هست . خود ژوهانسبورگ چنتا بیشتر نتونستم پیدا کنم.زبان هم لازمه ی همه آگهی ها بود نه فقط صحبت کردن بلکه توانایی گزارش نویسی و ارتباط با مشتری و ...واقعا وضعیت کار رشته مکانیک بده اونجا؟ حضور فیزیکی شخص آیا وضعیت کاریابی و دسترسی به بازار کار رو بهتر میکنه یا تنها منبع همین چنتا سایت کاریابی هست؟؟.و اینه که آیا میشه در حین جستجو برای کارهای مرتبط با رشته دنبال کارهای غیر مرتبط و دسته پایین تر هم گشت تا کار مناسب پیدا کنیم؟ بزرگترین چالش این پروسه همین پیدا کردن کار هست چون اگرکار پیدا نشه وقت و هزینه ی زیادی از بین میره

Junior Member

سلام و تشکر از دوستانی که وقت میزارند و به سوالات جواب میدن.
    من چون یه مقدار سنم بالاست (43)بیشتر نگرانیم از بابت بازنشستگی و شرایط بیمه ها هست. رشته تخصصیم نرم افزاره و الان حدود 20 سال سابقه کار و 15 سال سابقه بیمه در ایران دارم. مسلما با این سن نمی تونم 30 سال در هیچ کشور دیگه ای کار کنم و بعد بازنشسته بشستم. فکر نمی کنم انتقال سابقه بیمه از ایران هم به هیچ جای دیگه دنیا امکان داشته باشه.
    می خواستم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که شرایط بازنشسته شدن در اونجا چطوریه؟ و اصلا با این سن مهاجرت درسته ؟ چون واقعا دیگه از شرایطی که در ایران هست خسته شدم و شدیدا به فکر مهاجرت هستم حتی اگه شده با ثبت شرکت و سرمایه گذاری.
    پیشاپیش از راهنمایی همه دوستان تشکر می کنم

با سلام

دوست عزیز یه سوال . من تازه دارم اقدام میکنم برای شغل حسابداری و مالی. میشه خواهشا بفرمایید برای آغاز باید چکار کنم؟ چه فرمهایی رو باید پر و ارسال کنم؟ ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز سلام . اون سایت بالا رو که اعلام کردید . دقیقا کدوم قسمت سایت باید وارد شد و مدارک رو فرستاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان

من فوق لیسانس مدیریت مالی با بیش از 10 سل سابقه کار حسابداری دارم. ممنون میشم فردی راهنمایی کنه که چطور تو سایت SAQA مرحله به مرحله میشه جلو رفت. کلا مراحل درخواست تو این سایت یا سایتهای معتبرشون چیه ؟

ممنون پیشاپیش از همکاری دوستان

Junior Member

سلام دوستان
    من مهندس مواد هستم با 10 سال سابقه کار.میخوام واسه ویزای critical work اقدام کنم.چند تا سوال داشتم :
    1-برای Ecsa باید ابتدا برای Educational Evaluation اقدام کنم؟و بعد از اینکه Ecsa منو بعنوان Candidate یا Professional ارزشیابی کرد Register کنم؟
    - تو سایت Mie من قسمتی که مریوط به qualification Verification برای غیر آفریقایی ها باشه پیدا نکردم.همچنین لیست مدارکی که نیاز به ارسال هست و هزینه مربوطه.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام
    من در مورد سیستم آموزش و پرورش آفریقای جنوبی سوال دارم
    من یه پسر 10 ساله دارم که میخوام بدونم که کیفیت آموزش و مدارس چطوره؟

سلام دوستانی که اطلاعات دارن ممنون میشم راهنمایی کنن
    1. آیا profational body membership حتما باید مربوط به عنوان مدرک تحصیلی باشه که saqa تایید کرده؟
    (مثلا من مهندسی صنایع دارم اما وکیلم در افریقا با توجه به رزومه 5 ساله ام از pmsa در زمینه مدیریت پروژه membership گرفته) بنظرتون با این شرایط سفارت برای ویزای کار مخالفت میکنه؟
    2. چقدر زمان میبره تا سفارت افریقای جنوبی به درخواست ویزای کار رسیدگی کنه؟ و بعد از رسیدگی اگر جواب منفی باشه روی پاسپورت مهر ریجکت میزنه یا فقط روی مدارک کامنت میزاره؟
    3.برای همسرم و پسرم به عنوان همراه همزمان با درخواست ویزای کار خودم دارم خواست میدم
    بنظرتون ممکنه این که همراه دارم یا اینکه همزمان درخواست میدم ، تاثیر منفی روی وضعیت دریافت ویزام بزاره؟
    من شنبه باید مدارکم رو بدم سفارت برای درخواست ویزا امیدوارم با خبر خوش بیام کنارتون
    ممنون از همه دوستان برای مطالب مفیدی که در اختیارمون گذاشتن

تا جایی که متوجه شدم مدارسی که مخصوص سفید پوست هاست و قالبا در محله های لوکس تر هستن کیفیت بالایی از نظر آموزش دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamve نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد سیستم آموزش و پرورش آفریقای جنوبی سوال دارم
    من یه پسر 10 ساله دارم که میخوام بدونم که کیفیت آموزش و مدارس چطوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omgxbigrhjbx نمایش پست ها
    تا جایی که متوجه شدم مدارسی که مخصوص سفید پوست هاست و قالبا در محله های لوکس تر هستن کیفیت بالایی از نظر آموزش دارن
    ممنونم
    شما در حال حاضر ساکن افریقای جنوبی هستید؟

در مورد کیفیت زندگی و امنیت هم میشه به من اطلاعاتی بدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)