صفحه 11 از 53 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    سلام
    خودت هم گفتی خیلی سوالت کلی بود اما جند تا نکته وجود داره.
    ۱. ردیف شفلی ها هر وقت بر میدارن.
    ۲. اینجا ۴۰۰ سال پیش کلی هلندی اومدن و موندن و همین جور نسلشون ادامه پیدا کرده.
    ۳. سال ۱۹۶۰ خیلی آلمانی اومدن و موندن مثل هلندی ها.
    ۴. حقوقی که اینجا میدن خیلی بیشتر از اروپاست.
    ۵. من اروپا هم رفتم با اینچا خیلی فرقی نمیکنه نمیگم مثل اروپاست اما اینجا خیلی سریع رشد میکنید و بعد از ۳ سال اگر کار بلد باشی اتومات میری آمریکا یا استرالیا یا اروپا
    ۶. زندگی تو افریقای جنوبی فوق العادست تمام کمپانی ها بزرگ دنیا اینجا شعبه دارند. از کلوب ورزشی انگلیسی Virgin گرفته تا کارخانه تولید بنز و بی ام و اینجا هستن.
    درود

سپاس از جوابت.
    الان این ردیف مشاغل رو از این سایت من گرفتم :
    http://www.dha.gov.za/images/immigra...cal_skills.pdf
    آدرسش درسته ؟
    منظورم این بود که این سال 2017 تغییر نمیکنه و آپدیت نمیشه .
    و آیا برای شروع و مطالعه این سایت به عنوان مرجع حساب میشه :
    http://www.dha.gov.za/
    . . . . . . Never give up

Junior Member

سلام
    خودت هم گفتی خیلی سوالت کلی بود اما جند تا نکته وجود داره.
    ۱. ردیف شفلی ها هر وقت بر میدارن.
    ۲. اینجا ۴۰۰ سال پیش کلی هلندی اومدن و موندن و همین جور نسلشون ادامه پیدا کرده.
    ۳. سال ۱۹۶۰ خیلی آلمانی اومدن و موندن مثل هلندی ها.
    ۴. حقوقی که اینجا میدن خیلی بیشتر از اروپاست.
    ۵. من اروپا هم رفتم با اینچا خیلی فرقی نمیکنه نمیگم مثل اروپاست اما اینجا خیلی سریع رشد میکنید و بعد از ۳ سال اگر کار بلد باشی اتومات میری آمریکا یا استرالیا یا اروپا
    ۶. زندگی تو افریقای جنوبی فوق العادست تمام کمپانی ها بزرگ دنیا اینجا شعبه دارند. از کلوب ورزشی انگلیسی Virgin گرفته تا کارخانه تولید بنز و بی ام و اینجا هستن.
    سلام.واقعا ممنونم ک انقدر بدون منت راهنمایی میکنین. من دو تا سوال داشتم که واقعا الان به پاسخشون احتیاج دارم.اول اینکه من مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم ایا نیاز هست که هردو را ارزیابی کنم یا فقط کارشناسی ناپیوسته کافیه و دوم اینکه سازمان ecsa برای عضو شدن دو قسمت داره یکی بعنوان مهندس حرفه ای (professional engineering) و دومی بعنوان کاندیدا )candidate engineering) که واسه حرفه ای 3 سال سابقه کار میخوتد حالا واسه گرفتن نامه برای دریافت ویزا با کدوم عنوان باید عضو شد؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_mh نمایش پست ها
    سلام.واقعا ممنونم ک انقدر بدون منت راهنمایی میکنین. من دو تا سوال داشتم که واقعا الان به پاسخشون احتیاج دارم.اول اینکه من مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم ایا نیاز هست که هردو را ارزیابی کنم یا فقط کارشناسی ناپیوسته کافیه و دوم اینکه سازمان ecsa برای عضو شدن دو قسمت داره یکی بعنوان مهندس حرفه ای (professional engineering) و دومی بعنوان کاندیدا )candidate engineering) که واسه حرفه ای 3 سال سابقه کار میخوتد حالا واسه گرفتن نامه برای دریافت ویزا با کدوم عنوان باید عضو شد؟
    مرسی
    سوال شما خیلی پراکنده است اینجوری نمیشه راهنمایی کرد.
    من به شما پیغام خصوصی دادم گویا شما صندوقتون پر هست.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

برای civil engineer چطور باید اقدام کنم. من همه مدارکم ترجمه شده و مورد تایید وزارت خارجه است. گواهی کارهای قبلیم همترجمه و تایید داره. حالا چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    برای civil engineer چطور باید اقدام کنم. من همه مدارکم ترجمه شده و مورد تایید وزارت خارجه است. گواهی کارهای قبلیم همترجمه و تایید داره. حالا چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟
    شرایط برای Civil ها اینجا خیلی خوبه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستانی که اونجا کار عمرانی می کنن هستن؟ یک توضیحی در مورد شرایط و درآمد و .. بگن...
    یک سوال دیگه:
    این درسته که خودشون برات کار پیدا می کنن؟

دوستانی که اونجا کار عمرانی می کنن هستن؟ یک توضیحی در مورد شرایط و درآمد و .. بگن...
    یک سوال دیگه:
    این درسته که خودشون برات کار پیدا می کنن؟
    دوست عزيز اينجا كسي براي شما كار پيدا نميكنه ولي كار پيدا كردن اصلا سخت نيست اگر شما كار بلد باشيد و زبان در حد ايجاد ارتباط و رساندن مطلب بلد باشيد

Junior Member

دوست عزيز اينجا كسي براي شما كار پيدا نميكنه ولي كار پيدا كردن اصلا سخت نيست اگر شما كار بلد باشيد و زبان در حد ايجاد ارتباط و رساندن مطلب بلد باشيد
    سلام
    ممنون از همه دوستانی که در این فروم پست میکنن و اطلاعات در اختیار هموطنان قرار میدهند.
    پیدا کردن کار به آسونی که دوستان میگن نیست و چالش های خودش رو هم داره. به هرحال نیابد خیلی سفید و خوب اینجا رو جلوه داد که بشه مدینه فاضله و نه مثل برخی دوستان سیاه که بگیم امنیت نداره و چین و چنان هست. به نظر من بهتر واقعیت ها رو بگیم با کمی احتیاط چون اکثر دوستان می خوان آینده شون رو اینجا بسازن و با کلی امید و آرزو و هزینه تصمیم به مهاجرت میگیرن.

شرایط کاری بد نیست ولی اینطوری هم نیست که هنوز مهر ورودت خشک نشده بری سرکار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

در ادامه ی صحبت های کریم عزیز ، بد نیست این رو هم اضافه کنم .
    اینجا فرصت های شغلی زیادی برای مهندسین عمران وجود داره . شرایط حقوقی هم به نسبت خوب و خیلی خوب هست . به خصوص در زمینه ی معدن ، زمین شناسی و آب . این به معنی نیست که برای بقیه ی شاخه ها کار نیست . هست ولی برای اونایی که نام بردم بیشتر هست . تنها نکته ای که وجود داره اینه که ورود به بازار کارشون سخته . من دوستی داشتم که اینجا بیشتر از 4 ماه دنبال کار میگشته و نتونسته پیدا کنه . دوستی هم داشتم که دو ماهه تونسته جذب بازار کار بشه. تجربه ی شخصی خود من اینه که واقعا سخت بود وارد شدن بهش ولی نشدنی نیست . زبان قوی ، همت بالا و دانش به همراه تجربه میتونه آدم رو توی مسیر مورد نظر قرار بده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

شما برای گرفتن ویزا دو تا مرحله رو باید انجام بدی . اول SAQA و بعدش هم ECSA .
    برای اینکه بتونید ویزای کار Critical Skill Worker رو بگیرید، باید عضویت نظام مهندسی رو داشته باشید . نظام مهندسی یا همون ECSA(Engineering Council Of South Africa هستش و برای بچه های عمران یه کم طولانی تر از رشته های دیگه هست .
    به نظر من بهتره شما بطوره موازی برای هر دو ارگان اقدام کنید تا در زمانتون صرفه جویی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)