صفحه 11 از 59 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط smoore نمایش پست ها
    سپاس فراوان از karimhaddadi عزیز بابت راهنمایی هاتون، لطفا کمی هم در خصوص سطح زبان به خصوص در محیط کار صحبت میکنید؟ به عنوان مثال چه سطحی از دانش زبان انگلیسی برای شرکتها قابل قبول است؟ و آیا الزامی به داشتن مدرک زبان و نوع آن (آیلتس یا تافل) جهت استخدام و کار وجود دارد؟
    سوال خیلی خوبی هست.
    اینجا من داشتم کیس های رو که اومدن همه کارشون رو هم خودام کردام. در طول پروسه که اصلا نیاز ندارید حتی سفارت وقتی هم که میاید اینجا شرکت ها چون خارجی توشون زیاده و نیروی متخصص کم هست خیلی گیر نمیدان کیس های من اکثرا در حد ۵ تا ۵.۵ هستن. ولی ۳ ماه اول سر کار اذیت میشن. نمی فهمن خوب نمی تون خیلی حرف بزنن تو جلسات خودی نشون بدن. طبیعی هم است. اما شما ۳ ماهه را میفتید. البته باید خودتون هم زحمت بکشید. ولی تمام مدت داری انگلیسی حرف میزنی.

Junior Member

با سلام ، اینجانب کارشناسی ارشد سازه با 8 سال سابقه کار بیمه ای مرتبط هستم ، برای ویزای کار آفریقای جنوبی از کجا باید شروع کنم؟ مدارک و چیجوری باید فرستاد؟ لطفا کسی راهنماییم کنه .ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir5605 نمایش پست ها
    با سلام ، اینجانب کارشناسی ارشد سازه با 8 سال سابقه کار بیمه ای مرتبط هستم ، برای ویزای کار آفریقای جنوبی از کجا باید شروع کنم؟ مدارک و چیجوری باید فرستاد؟ لطفا کسی راهنماییم کنه .ممنون
    بردار صندوق پست خصوصیت پر شده خالی کن

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    بردار صندوق پست خصوصیت پر شده خالی کن
    سلام
    دوست عزیز شما میتونین کار منو هم هندل کنین.
    ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
    مرسی

درود

از دوستانی که الان در آفریقا به سر میبرند یا تجربه سفر رو دارند سوال داشتم که دید کلیشون نسبت به این کشور چیه ؟ ( می دونم خیلی کلی هست ولی یه ارزیابی کلی اگه باشه ممنون میشم)
    و مورد بعد ، آیا اقدام برای پیدا کردن کار یا شروع پروسه درخواست ویزای کار از اروپا نکته مثبتی حساب میشه ؟
    در نهایت ، ردیف شغلی های مورد نیاز آفریقا سالانه عوض میشه ؟
    . . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود

از دوستانی که الان در آفریقا به سر میبرند یا تجربه سفر رو دارند سوال داشتم که دید کلیشون نسبت به این کشور چیه ؟ ( می دونم خیلی کلی هست ولی یه ارزیابی کلی اگه باشه ممنون میشم)
    و مورد بعد ، آیا اقدام برای پیدا کردن کار یا شروع پروسه درخواست ویزای کار از اروپا نکته مثبتی حساب میشه ؟
    در نهایت ، ردیف شغلی های مورد نیاز آفریقا سالانه عوض میشه ؟
    سلام
    خودت هم گفتی خیلی سوالت کلی بود اما جند تا نکته وجود داره.
    ۱. ردیف شفلی ها هر وقت بر میدارن.
    ۲. اینجا ۴۰۰ سال پیش کلی هلندی اومدن و موندن و همین جور نسلشون ادامه پیدا کرده.
    ۳. سال ۱۹۶۰ خیلی آلمانی اومدن و موندن مثل هلندی ها.
    ۴. حقوقی که اینجا میدن خیلی بیشتر از اروپاست.
    ۵. من اروپا هم رفتم با اینچا خیلی فرقی نمیکنه نمیگم مثل اروپاست اما اینجا خیلی سریع رشد میکنید و بعد از ۳ سال اگر کار بلد باشی اتومات میری آمریکا یا استرالیا یا اروپا
    ۶. زندگی تو افریقای جنوبی فوق العادست تمام کمپانی ها بزرگ دنیا اینجا شعبه دارند. از کلوب ورزشی انگلیسی Virgin گرفته تا کارخانه تولید بنز و بی ام و اینجا هستن.

سلام
    ۵. من اروپا هم رفتم با اینچا خیلی فرقی نمیکنه نمیگم مثل اروپاست اما اینجا خیلی سریع رشد میکنید و بعد از ۳ سال اگر کار بلد باشی اتومات میری آمریکا یا استرالیا یا اروپا
    ۶. زندگی تو افریقای جنوبی فوق العادست تمام کمپانی ها بزرگ دنیا اینجا شعبه دارند. از کلوب ورزشی انگلیسی Virgin گرفته تا کارخانه تولید بنز و بی ام و اینجا هستن.
    درود

سپاس از جوابت.
    الان این ردیف مشاغل رو از این سایت من گرفتم :
    http://www.dha.gov.za/images/immigra...cal_skills.pdf
    آدرسش درسته ؟
    منظورم این بود که این سال 2017 تغییر نمیکنه و آپدیت نمیشه .
    و آیا برای شروع و مطالعه این سایت به عنوان مرجع حساب میشه :
    http://www.dha.gov.za/
    . . . . . . Never give up

Junior Member

سلام
    سلام.واقعا ممنونم ک انقدر بدون منت راهنمایی میکنین. من دو تا سوال داشتم که واقعا الان به پاسخشون احتیاج دارم.اول اینکه من مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم ایا نیاز هست که هردو را ارزیابی کنم یا فقط کارشناسی ناپیوسته کافیه و دوم اینکه سازمان ecsa برای عضو شدن دو قسمت داره یکی بعنوان مهندس حرفه ای (professional engineering) و دومی بعنوان کاندیدا )candidate engineering) که واسه حرفه ای 3 سال سابقه کار میخوتد حالا واسه گرفتن نامه برای دریافت ویزا با کدوم عنوان باید عضو شد؟
    مرسی

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

برای civil engineer چطور باید اقدام کنم. من همه مدارکم ترجمه شده و مورد تایید وزارت خارجه است. گواهی کارهای قبلیم همترجمه و تایید داره. حالا چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_mh نمایش پست ها
    سلام.واقعا ممنونم ک انقدر بدون منت راهنمایی میکنین. من دو تا سوال داشتم که واقعا الان به پاسخشون احتیاج دارم.اول اینکه من مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم ایا نیاز هست که هردو را ارزیابی کنم یا فقط کارشناسی ناپیوسته کافیه و دوم اینکه سازمان ecsa برای عضو شدن دو قسمت داره یکی بعنوان مهندس حرفه ای (professional engineering) و دومی بعنوان کاندیدا )candidate engineering) که واسه حرفه ای 3 سال سابقه کار میخوتد حالا واسه گرفتن نامه برای دریافت ویزا با کدوم عنوان باید عضو شد؟
    مرسی
    سوال شما خیلی پراکنده است اینجوری نمیشه راهنمایی کرد.
    من به شما پیغام خصوصی دادم گویا شما صندوقتون پر هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)