صفحه 12 از 59 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    برای civil engineer چطور باید اقدام کنم. من همه مدارکم ترجمه شده و مورد تایید وزارت خارجه است. گواهی کارهای قبلیم همترجمه و تایید داره. حالا چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟
    شرایط برای Civil ها اینجا خیلی خوبه

سلام دوستان لطقا راهنمایی کنید 3 تا سوال داشتم

دوستان من میخوام تو سایت ساکا ثبت نام کنم ازم اطلاعات حساب بانکی میخواد ؟ چی باید بنویسم ؟
    واسه پر کردن فرم ها یه سوال میپرسه که : why is the evaluation needed بعد چند تا گزینه داره من باید general employment رو بزنم ؟
    توی قسمت the results دو تا گزینه داره یکی will be collected و results to be delivered by courier کدوم رو باید انتخاب کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad136544 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطقا راهنمایی کنید 3 تا سوال داشتم

دوستان من میخوام تو سایت ساکا ثبت نام کنم ازم اطلاعات حساب بانکی میخواد ؟ چی باید بنویسم ؟
    واسه پر کردن فرم ها یه سوال میپرسه که : why is the evaluation needed بعد چند تا گزینه داره من باید general employment رو بزنم ؟
    توی قسمت the results دو تا گزینه داره یکی will be collected و results to be delivered by courier کدوم رو باید انتخاب کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزيز حتما بايد يه حساب داخل كشور آفريقاي جنوبي بدي به ٢ دليل
    ١ پولي كه از شما ميگيرن الحساب هست و هميشه بيشتر ميگيرم
    ٢ در طول پرسه اگر كوچيك ترين مشكلي پيش بياد كل پولو ريفاد ميكنن تو اون حساب بعد از رفع مشكل و ارسال مدارك بايد پولو دوباره بدي اگر حساب نديد مشكل ميخوريد خيلي ضرر ميكنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز حتما بايد يه حساب داخل كشور آفريقاي جنوبي بدي به ٢ دليل
    ١ پولي كه از شما ميگيرن الحساب هست و هميشه بيشتر ميگيرم
    ٢ در طول پرسه اگر كوچيك ترين مشكلي پيش بياد كل پولو ريفاد ميكنن تو اون حساب بعد از رفع مشكل و ارسال مدارك بايد پولو دوباره بدي اگر حساب نديد مشكل ميخوريد خيلي ضرر ميكنيد
    میشه لطفا راهنمایی کنید این شماره حساب که باید تو افریقا باشه رو من از کجا بیارم ؟

Junior Member

سلام بر دوست گرامی که در آفریقای جنوبی ساکن هست
    من مهندس شیمی هستم با 9 سال سابقه کار همراه همسر و فرزند 6 ماهه خود بنا به مهاجرت کاری دارم . تمام مطالب رو مطالعه کردم . مشکل ارسال پول برای saqa رو چطور میشه حل کرد و یا کسی رو میشناسین اینکارو انجام بده . از موسسات حقوقی سوال می کنم میگن 3000 دلار میگیرن برای پروسه ویزای کار . خیلی زیاده میشه راهنمایی کاربردی کنید که خودتون پطور اینکارو کردید که ما هم انجام بدیم . ممنون میشم

Junior Member

سلام بر دوست عزیز
    من می خواستم در سایت ساکوا مدارکم رو برای ارزیابی بفرستم و از من شماره حساب بانکی می خواد چطور امکان پذیر هست و می شه راهنمائی بفرمائید دقیقا چکار باید بکنم ؟ و چه جوری در این سایت مدارک رو برای ارزشیابی بفرستم ؟ می تونم ای میل شما رو داشته باشم سوالاتی دارم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AMos نمایش پست ها
    سلام بر دوست عزیز
    من می خواستم در سایت ساکوا مدارکم رو برای ارزیابی بفرستم و از من شماره حساب بانکی می خواد چطور امکان پذیر هست و می شه راهنمائی بفرمائید دقیقا چکار باید بکنم ؟ و چه جوری در این سایت مدارک رو برای ارزشیابی بفرستم ؟ می تونم ای میل شما رو داشته باشم سوالاتی دارم ؟

شما باید حتما زمانی که برای ساکا اقدام میکند شماره حساب داخل کشور آفریقای جنوبی بدید.
    کوچکترین مشکلی اتفاق بیوفته کل پول برگشت داده میشه تا شما رفع نقص کنید و مجدد پول رو واریز کنید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    شرایط برای Civil ها اینجا خیلی خوبه
    دوستانی که اونجا کار عمرانی می کنن هستن؟ یک توضیحی در مورد شرایط و درآمد و .. بگن...
    یک سوال دیگه:
    این درسته که خودشون برات کار پیدا می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستانی که اونجا کار عمرانی می کنن هستن؟ یک توضیحی در مورد شرایط و درآمد و .. بگن...
    یک سوال دیگه:
    این درسته که خودشون برات کار پیدا می کنن؟
    دوست عزيز اينجا كسي براي شما كار پيدا نميكنه ولي كار پيدا كردن اصلا سخت نيست اگر شما كار بلد باشيد و زبان در حد ايجاد ارتباط و رساندن مطلب بلد باشيد

Junior Member

سلام
    اين حساب بانكي آفريقاي جنوبي ك براي ثبت نام داخل سايت نياز هست را بايد از كجا پيدا كنيم ؟؟؟؟
    خواهش ميكنم جواب بدين ، خيلي حياتيه .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)