صفحه 14 از 59 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط inoor نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا بگید از کدوم قسمت سایت ساکوآ باید فرمهای آنلاین رو ببینم ? هرچی می گردم پیدا نمی کنم۰
    برای نمره زبان حد خاصی رو معین کردن ?
    \سلام دوست عزیز. زبان انگلیسی مورد نیاز نیست و تنها پر کردن فرم ها کفایت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pant;[URL="tel:2359032"
    2359032[/URL]]\سلام دوست عزیز. زبان انگلیسی مورد نیاز نیست و تنها پر کردن فرم ها کفایت میکنه.
    دوست عزيز
    همانطور كه دوستمون گفت براي پروسه نياز نيست. اما براي كار خيلي مهم است و تو مصاحبه زبان شما رو بررسب ميكنن.
    ابن صحبت هم كه خيلي ها ميگن بري اونور يكماه اومي ميشه صحت نداره. حداقل زبانت بايد در حد ٥ الي ٥٠٥ ايلتس باشه و اينجا هم كه مياي بايد شب ها حتما زبان بخوني

Junior Member

سلام دوستان ميخواستم راجع به شرايط زندگي(هزينه ها) در آفريقاي جنوبي بيشتر توضيح بدن دوستان ساكن در آفريقا و آيا با بچه ٩ ماهه شرايط خوبي وجود داره؟ و اينكه آيا پيدا كردن كار از اينجا امكان داره يا حتما بايد حضور فيزيكي داشته باشيم اونجا و در زمينه نفت و گاز به چه صورت هست شركت ها
    سپاس از همكاري تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط pant نمایش پست ها
    سلام
    دیپلم نیازی نیست. پرداخت رو هم می تونین از طریق کسانی که تو آفریقا هستن انجام بدید و یا با استفاده از کارت های اعتباری.
    ریز نمرات و مدرک دانشگاهی رو هم می خواد و البته ترجمه با مهر دادگستری و امور خارجه.
    نیاز به ارسال اصل مدرک نیست و فقط ترجمه رسمی کفایت میکنه.

صندوق پستی شما پر است و امکان دریافت پاسخ سوالی که پرسیدین رو ندارین.

روز خوش
    سلام و وقت بخیر .
    یه نکته ای رو میخواستم به صحبت ها ی Pant عزیز اضافه کنم . اونم اینه که شما برای گرفتن ویزا لازم نیست مدرک کاردانی رو معادل کنید . آخرین مدرک لازمه که معادل بشه . ولی ریز نمرات گواهی های پیشین باید ارسال بشه .
    بعنوان مثال اگر شما کارشناسی ناپیوسته خوندید ، لازمه که برای مدرک لیسانستون درخواست معادل سازی رو انجام بدید و مدارکی که لازمه ارسال بشه شامل ترجمه ی ریز نمرات کاردانی و کارشناسی ، ترجمه ی مدرک کاردانی و کارشناسی هست .
    به هیچ وجه لزومی نداره که مدرک دیپلم و با پیش دانشگاهی رو بفرستید و یا حتی درخواست معادل سازی کنید براشون . نه در محیط کار و نه برای دانشگاه لازمه .
    اینو گفتم چون یکی از دوستان به اشتباه درخواست معادل کردن مدرک دیپلم ، کاردانی و کارشناسی رو داده بود و هزینه ی سه تا مدرک رو پرداخت کرده بود ، در صورتیکه فقط آخری کفایت میکرده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    برای civil engineer چطور باید اقدام کنم. من همه مدارکم ترجمه شده و مورد تایید وزارت خارجه است. گواهی کارهای قبلیم همترجمه و تایید داره. حالا چطور باید برای ویزا اقدام کنم؟
    شما برای گرفتن ویزا دو تا مرحله رو باید انجام بدی . اول SAQA و بعدش هم ECSA .
    برای اینکه بتونید ویزای کار Critical Skill Worker رو بگیرید، باید عضویت نظام مهندسی رو داشته باشید . نظام مهندسی یا همون ECSA(Engineering Council Of South Africa هستش و برای بچه های عمران یه کم طولانی تر از رشته های دیگه هست .
    به نظر من بهتره شما بطوره موازی برای هر دو ارگان اقدام کنید تا در زمانتون صرفه جویی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    شرایط برای Civil ها اینجا خیلی خوبه
    در ادامه ی صحبت های کریم عزیز ، بد نیست این رو هم اضافه کنم .
    اینجا فرصت های شغلی زیادی برای مهندسین عمران وجود داره . شرایط حقوقی هم به نسبت خوب و خیلی خوب هست . به خصوص در زمینه ی معدن ، زمین شناسی و آب . این به معنی نیست که برای بقیه ی شاخه ها کار نیست . هست ولی برای اونایی که نام بردم بیشتر هست . تنها نکته ای که وجود داره اینه که ورود به بازار کارشون سخته . من دوستی داشتم که اینجا بیشتر از 4 ماه دنبال کار میگشته و نتونسته پیدا کنه . دوستی هم داشتم که دو ماهه تونسته جذب بازار کار بشه. تجربه ی شخصی خود من اینه که واقعا سخت بود وارد شدن بهش ولی نشدنی نیست . زبان قوی ، همت بالا و دانش به همراه تجربه میتونه آدم رو توی مسیر مورد نظر قرار بده .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide253 نمایش پست ها
    سلام دوستان ميخواستم راجع به شرايط زندگي(هزينه ها) در آفريقاي جنوبي بيشتر توضيح بدن دوستان ساكن در آفريقا و آيا با بچه ٩ ماهه شرايط خوبي وجود داره؟ و اينكه آيا پيدا كردن كار از اينجا امكان داره يا حتما بايد حضور فيزيكي داشته باشيم اونجا و در زمينه نفت و گاز به چه صورت هست شركت ها
    سپاس از همكاري تون
    هزینه های زندگی یه نسبت اروپا و آمریکا خیلی پایین تر هست .به نظر من یه خانواده ی دو نفره به همراه بچه میتونن با حدود 25000 رند در ماه زندگی متوسط مایل به خوبی رو داشته باشن. البته اینو هم در نظر بگیرید نحوه ی خرج کردن و سبک زندگی میتونه این مبلغ رو کم و یا زیاد کنه .
    در مورد کار پیدا کردن از ایران واقعا نمیدونم بگم شدنی یا نشدنیه . ولی بعد از شش سال زندگی و کار کردن اینجا اینو فهمیدم که شانس پیدا کردن کار در صورتیکه اینجا باشید خیلی خیلی بیشتره . من به دوستان توصیه میکنم یه دور توی سایت های کاریابی بزنید و کارهای موجود و شرایط و .... رو برسسی کنید . حداقل میتونید شرکت هایی که توی زمینه ی تخصص شما فعالیت میکنن رو باهاشون آشنا بشید. با شرح وظایف و اینکه چه جوری CV بنویسید آشنا بشید. پروفایل توی Linked In درست کنید . اونجا هم میتونید کارها و شرکت هایی که دارن اینجا فعالیت میکنن رو پیدا کنید.
    در زمینه ی نفت و گاز ، اینجا منابع نفتی و گازی خیلی خیلی کم دارن . بزرگترین شرکتی که داره کار میکنه اینجا SASOL هست. ولی در مورد این که شرایط بازار کار به چه صورت هست واقعا اطلاعاتی ندارم.

سلام خدمت دوستان عزیز
    اول خلاصه بگم دمتون گرم که صادقانه شرایط میگید

من چندتا سوال داشتم
    من 25 ساله کارشناسی نا پیوسته نرم افزار دارم
    پایان خدمت هم دارم مشکل خروج ندارم
    الان دارم دوره جامع مدیریت شبکه میخونم تا عید تمومم
    1.قدم اول مهاجرت چیه؟
    2.ترجمه مدارک باید از کجا شروع کنم؟
    3.تخصص شبکه حقوقش چقدره؟
    4.حتما باید مدرک ماکروسافت بگیرم یا مدارک ایران قبوله؟
    5.هزینه ترجمه و اومدن چقدر؟
    6.بازار کار شبکه و مدیریت شبکه چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azimraeesi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    اول خلاصه بگم دمتون گرم که صادقانه شرایط میگید

من چندتا سوال داشتم
    من 25 ساله کارشناسی نا پیوسته نرم افزار دارم
    پایان خدمت هم دارم مشکل خروج ندارم
    الان دارم دوره جامع مدیریت شبکه میخونم تا عید تمومم
    1.قدم اول مهاجرت چیه؟
    2.ترجمه مدارک باید از کجا شروع کنم؟
    3.تخصص شبکه حقوقش چقدره؟
    4.حتما باید مدرک ماکروسافت بگیرم یا مدارک ایران قبوله؟
    5.هزینه ترجمه و اومدن چقدر؟
    6.بازار کار شبکه و مدیریت شبکه چطوره؟
    سلام دوست عزیز
    کلا بازار کار کامپیوتر خوبه اگر تخصص داشته باشی. اینجا بچه های کامپیوتر که تخصص BI دارن خیلی بازارشون خوبه.
    پیشنهاد میکنم SQL , QlikView , SSRS حتما برو یاد بگیر.
    بازاز شبکه هم حوبه ولی BI چیز دیگری هست.
    قدم اول هم ساکا هست.
    مدرک بین المللی داشته باشی خیلی بهتره چون سن شما هم کم هست.
    صندوق پستی شما هم پر هست دوست عزیز نمیدونم پاسخ شما رو بدم در خصوص سوالی که پرسیدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کلا بازار کار کامپیوتر خوبه اگر تخصص داشته باشی. اینجا بچه های کامپیوتر که تخصص BI دارن خیلی بازارشون خوبه.
    پیشنهاد میکنم SQL , QlikView , SSRS حتما برو یاد بگیر.
    بازاز شبکه هم حوبه ولی BI چیز دیگری هست.
    قدم اول هم ساکا هست.
    مدرک بین المللی داشته باشی خیلی بهتره چون سن شما هم کم هست.
    صندوق پستی شما هم پر هست دوست عزیز نمیدونم پاسخ شما رو بدم در خصوص سوالی که پرسیدی.
    من تمرکزم روی mcsa گذاشتم.بهشم علاقه دارم.همون چیزیه که دنبالش بودم
    مثلا حقوق یک مدیز شبکه چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)