صفحه 15 از 59 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط azimraeesi نمایش پست ها
    من تمرکزم روی mcsa گذاشتم.بهشم علاقه دارم.همون چیزیه که دنبالش بودم
    مثلا حقوق یک مدیز شبکه چقدره؟
    سلام
    دوست عزيز واقع بين باش.
    شما با شرايطي كه داري الان تو ايران ميتونه مدير شبكه باشي؟
    نميخوام نا اميدت كنم ميخوام واقعيتو بهم بگم. مدير شبكه خوب اينجا ٦٠.٠٠٠ راند ميگيره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

درود و و قت بخیر .

یکی از دوستان یه سوال پرسیده بود ، گفتم شایدی بد نباشه جواب رو اینجا هم بزارم . امیدوارم به درد بخور باشه .

توضیح اینکه اطلاعات ذیل مربوط به مهندسین عمران میشه . دوستانی که رشته های دیگه رو خوندن ، باید نظام مهنسی مربوط به رشتشون رو پیدا و برای اون اقدام کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط zakipour
    میشه بگید من جیکار باید بکنم .
    از کجا باید شروع کنم.?
    شما دو تا مدرک لازم دارین که از اینجا تهیه کنین . بقیه ی مدارک خیلی روتین هست ، مثل ترجمه ها ی مدارک دانشگاه و ریز نمرات و ....

اما اون چیزایی که لازمه از اینجا تهیه بشه :
    1- SAQA : یه سازمان هست که کارهای معادل سازی مدرک رو انجام میده . به سایتشون که مراجعه کنید همه ی مدارک مورد نیاز رو نوشته . توجه کنید که شما فقط نیاز دارین که آخرین مدرک تحصیلی تون رو معادل کنید . مثلا اگه فوق لیسانس دارید ، فقط درخواست معادل کردن فوق لیسانس رو بدید . لزومی نداره گواهی های قبل از اون رو درخواست بدید . نکته ی بعدی اینه که برای معادل سازی ، باید مدارک دانشگاهیتون رو ( ترجمه شده) براشون ارسال کنید . بعنوان مثال اگه فوق لیسانس دارید ، باید مدارک لیسانس و فوق رو بزارید. اگه کارشناسی ناپیوسته بودید ، باید مدارک فوق دیپلم رو هم بزارید. منظورم از مدارک ، ترجمه ی دانشنامه و ریز نمراته . لزومی نداره مدرک دیپلم و یا دبیرستان رو براشون بفرستین .
    اگر نتونستید از توی وبسایت ، اطلاعات مورد نظر رو پیدا کنید ، بهشون ایمیل بزنید . ظرف حداکثر یک هفته جواب میدن .
    www.saqa.org.za

customercare@saqa.org.za

saqainfo@saqa.org.za

2- ECSA : سازمان نظام مهندسی آفریقای جنوبی هست . شما باید عضویت اینجا رو بگیرید و نامه ی عضویت رو بدید به سفارت .
    مجددا از توی سایتشون میتوین اطلاعات مورد نیاز رو پیدا کنید و اگر با مشکل مواجه شدید ، ایمیل بزنید بهشون .
    https://www.ecsa.co.za/

stacey@ecsa.co.za

busisiwe@ecsa.co.za

هر دو گواهی پروسه ی زمانبری دارن و هیچگونه وابستگی به هم ندارن . پس بهتره که هر دوتا رو با هم اقدام کنید و هزمان پیگیری کنید .

موفق باشید .
    ویرایش توسط vodot_03 : November 11th, 2016 در ساعت 11:56 AM

Junior Member

با سلام
    با توجه به اینکه ترجمه مدارک من مربوط به سال 86 است الان بایددوباره به دالرتجمه و دادگستری ببرم برای جدید کردن مهراش?

Junior Member

باسلام دوستان کسی میدونه هزینه یک دوره کالج در کیپ تان چقدره ؟ و در حوزه سخت افزار و مجازی سازی در کیپ تان اوضاع کار چطوره؟ باتشکر

Junior Member

دوستان گرامی
    در مدارک عضویت ECSA قسمتی هست بنام commissioner of oath که به معنی گواهی امضا هست. البته این رو دفترخانه ها در ایران انجام میدن که فارسی است. و باید انگلیسی باشه. آیا شما به این مشکل برخورد داشتید و راهش چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zakipour نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه ترجمه مدارک من مربوط به سال 86 است الان بایددوباره به دالرتجمه و دادگستری ببرم برای جدید کردن مهراش?
    سلام
    حتما باید تجدبد بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran2020 نمایش پست ها
    باسلام دوستان کسی میدونه هزینه یک دوره کالج در کیپ تان چقدره ؟ و در حوزه سخت افزار و مجازی سازی در کیپ تان اوضاع کار چطوره؟ باتشکر
    سلام
    رشته کامپیوتر اینجا خوبه. مدرک قعلی شما چی هست؟ قصد اصلی شما چی هست؟ تحصیل است با بهانه ای برای آمدن؟

Junior Member

سلام
    ضمن تشکر از راهنمایی های ارزشمند شما ،قصد اصلی من مهاجرت هستش و در مورد کیپ تان خیلی تحقیقات کردم (ویدئهای یوتیوب) ، خانمم مهندسی IT با 5 سال سابقه کاره و هردو MCSE2012 داریم من خودم هنوز مدرک دانشگاهی ندارم ولی در حوزه سخت افزار ، نصب و راه اندازی سرور ها و مجازی سازی با 6 سال سابقه بیمه هردو هم 28 سالمونه میخواستم اگه امکانش باشه اول یه دوره کالج برم که یه مدرک معتبر از همون جا داشته باشم ولی شنیدم سفارت ایران برای کالج مجوز خروج نمیده (این رو در مورد اروپا، استرالیا و کانادا مطمئن هستم فقط هم کالج اینجوریه چون هزینش پایینه) در خصوص اقامت دائم با ویزای کاری فقط نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم و وکلای ایرانی هم توی این مورد اطلاعاتی ندارن
    ممنون میشم از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط baran2020 نمایش پست ها
    سلام
    ضمن تشکر از راهنمایی های ارزشمند شما ،قصد اصلی من مهاجرت هستش و در مورد کیپ تان خیلی تحقیقات کردم (ویدئهای یوتیوب) ، خانمم مهندسی IT با 5 سال سابقه کاره و هردو MCSE2012 داریم من خودم هنوز مدرک دانشگاهی ندارم ولی در حوزه سخت افزار ، نصب و راه اندازی سرور ها و مجازی سازی با 6 سال سابقه بیمه هردو هم 28 سالمونه میخواستم اگه امکانش باشه اول یه دوره کالج برم که یه مدرک معتبر از همون جا داشته باشم ولی شنیدم سفارت ایران برای کالج مجوز خروج نمیده (این رو در مورد اروپا، استرالیا و کانادا مطمئن هستم فقط هم کالج اینجوریه چون هزینش پایینه) در خصوص اقامت دائم با ویزای کاری فقط نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم و وکلای ایرانی هم توی این مورد اطلاعاتی ندارن
    ممنون میشم از لطفتون
    سلام
    دوست عزیز مدرک شما بین الملی هست یا مدرک داخلی است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز واقع بين باش.
    شما با شرايطي كه داري الان تو ايران ميتونه مدير شبكه باشي؟
    نميخوام نا اميدت كنم ميخوام واقعيتو بهم بگم. مدير شبكه خوب اينجا ٦٠.٠٠٠ راند ميگيره.

سلام دوست عزیز
    به نظر من قبل از هر گونه تصمیم گیری قطعی به سایت های کاریابی سری بزنید و وضعیت حقوق و کار رو بررسی کنین تا خدایی نکرده دچار مشکل نشین.
    من مهندس آی تی هستم و شرایط بازار کار و حقوق رو حداقل در زمینه کاری خودم کاملا باهاش آشنا هستم.

https://www.careerjunction.co.za/job...ref=&keywords=

برای مثال می تونین به این لینک مراجعه کنین.
    حقوق مدیر شبکه بین ۱۵ تا ۳۵ هزار رند بیشتر نیست. البته در نظر بگیرین که حدود ۲۰ درصد ازین مبلغ رو بابت مالیات کسر میکنن از حقوقتون.

روز خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)