صفحه 17 از 53 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام دوستان من رشتم ای تی هستش.کارشناسی از دانشگاه دولتی. دو سال سابقه کار دارم. شبکه و طراحی سایت و سی ام اس هم کار میکنم.
    زبان انگلیسم هم ایلتس 7 هستش البته اکادمیک. (میخواستم تحصیلی برم).اما الان بین مهاجرت کاری و اقدام برای آفریقای جنوبی یا کشور اکوادور موندم. اکوادورم شرایط مهاجرتش عالیه. تو آفریقای جنوبی شرایط کاری به چه صورتیه؟فک میکنین من با این شرایط کار گیر میارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشتم ای تی هستش.کارشناسی از دانشگاه دولتی. دو سال سابقه کار دارم. شبکه و طراحی سایت و سی ام اس هم کار میکنم.
    زبان انگلیسم هم ایلتس 7 هستش البته اکادمیک. (میخواستم تحصیلی برم).اما الان بین مهاجرت کاری و اقدام برای آفریقای جنوبی یا کشور اکوادور موندم. اکوادورم شرایط مهاجرتش عالیه. تو آفریقای جنوبی شرایط کاری به چه صورتیه؟فک میکنین من با این شرایط کار گیر میارم؟
    سلام
    دوست عزیز شرایط کاری برای بچه های کامپیوتر خوب هست اما در زمینه SQL بهتر است.
    شرایط زندگی در آفریقای جنوبی شرایط خوبی است اما شما باید ببینید به دنیال چی چیزی هستید.
    شما شرایط اقدام را دارید.

Junior Member

با سلام
    چیزی که من متوجه شدم برای مهاجرت کاری رو میگم دوستان لطف کنین ببینید درسته.
    1. حداقل مدرک لیسانس
    2. رشته جزوه اسکیل ورک
    3. 6 سال سابقه کار
    بعد
    1. تایید مدرک توسط ساکا
    2. تایید مدارک دیگر ( شغلی و غیره ...) توسط یک سازمان دیگر که برای رشته های مختلف فرق دارد.
    بعد درخواست ویزا؟
    اکثر سوالاتم در مورد ویزا است. چون یه جاهایی میگن 3 ساله یکسری میگن 1 ساله که بعدش تمدید میشه. ویزای همراه برای همسر و فرزند هم همون موقع صادر میشه یا بعد اینکه طرف رفت آفریقا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ayadi نمایش پست ها
    با سلام
    چیزی که من متوجه شدم برای مهاجرت کاری رو میگم دوستان لطف کنین ببینید درسته.
    1. حداقل مدرک لیسانس
    2. رشته جزوه اسکیل ورک
    3. 6 سال سابقه کار
    بعد
    1. تایید مدرک توسط ساکا
    2. تایید مدارک دیگر ( شغلی و غیره ...) توسط یک سازمان دیگر که برای رشته های مختلف فرق دارد.
    بعد درخواست ویزا؟
    اکثر سوالاتم در مورد ویزا است. چون یه جاهایی میگن 3 ساله یکسری میگن 1 ساله که بعدش تمدید میشه. ویزای همراه برای همسر و فرزند هم همون موقع صادر میشه یا بعد اینکه طرف رفت آفریقا.
    سلام دوست عزیز
    برای کامپیوتر 2 سال سابقه لازم هست.
    رشته شما چی هست؟

Junior Member

سلام
    من رشتم مدیریت بازرگانیه.
    در مورد ویزا کسی نظزی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayadi نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم مدیریت بازرگانیه.
    در مورد ویزا کسی نظزی داره؟
    سلام
    اول لیست رشته های مورد نیاز رو نگاه کن. در صورتی که تو لیست بود می تونی واسه ویزا اقدام کنی. سوالی داشتی در خدمت هستم.

روز خوش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان بزرگوار . خسته نباشید . من کل صفحات رو مطالعه کردم . چندتا سوال داشتم اگر برگواری کنید و پاسخ بدهید ممنون میشم.
    من عمران خوندم ولی سابقه همراه با بیمه ندارم . نزدیک دوسال سابقه بدون بیمه دارم .
    تصمیم دارم در دوره های تخصصی عمران (مثل اتوکد و دوره های اجرایی و تاسیساتی غیره ) که توسط موسسات خصوصی برگذار میشه و در پایان دوره مدرک هم میدهند شرکت کنم . ایا به نظر شما این دوره ها و مدارکش جبران سابقه کار کم و بی تجربگی رو میکنه و یا من باید اینجا وارد بازار کار بشم؟
    و اینکه چه دوره هایی رو توصیه میکنید برای عمران که اونجا بیشتر کار هست ( مثلا اجرا یا محاسبات یا کنترل پروژه)
    سوال دومم هم اینکه موسسه مهاجرتی رو صحبت کردم که گفتند با حدود دوازده میلیون تومان تضمینی ویزا کار میگیرند . به نظر شما ارزش داره یا خودم اقدام کنم.
    زبان انگلیسی هم دارم خصوصی میخونم تا ایلتس شش و نیم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام دوستان بزرگوار . خسته نباشید . من کل صفحات رو مطالعه کردم . چندتا سوال داشتم اگر برگواری کنید و پاسخ بدهید ممنون میشم.
    من عمران خوندم ولی سابقه همراه با بیمه ندارم . نزدیک دوسال سابقه بدون بیمه دارم .
    تصمیم دارم در دوره های تخصصی عمران (مثل اتوکد و دوره های اجرایی و تاسیساتی غیره ) که توسط موسسات خصوصی برگذار میشه و در پایان دوره مدرک هم میدهند شرکت کنم . ایا به نظر شما این دوره ها و مدارکش جبران سابقه کار کم و بی تجربگی رو میکنه و یا من باید اینجا وارد بازار کار بشم؟
    و اینکه چه دوره هایی رو توصیه میکنید برای عمران که اونجا بیشتر کار هست ( مثلا اجرا یا محاسبات یا کنترل پروژه)
    سوال دومم هم اینکه موسسه مهاجرتی رو صحبت کردم که گفتند با حدود دوازده میلیون تومان تضمینی ویزا کار میگیرند . به نظر شما ارزش داره یا خودم اقدام کنم.
    زبان انگلیسی هم دارم خصوصی میخونم تا ایلتس شش و نیم.
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    در مورد سوال اول ، شما برای ویزا ، نیازی به ارائه ی سابقه ی بیمه نداری . برای کار پیدا کردن اینجا هم نیازی به ارائه ی سابقه ی بیمه نداری. یه رزومه و دانش و تجربه ای که داری ملاک قرار میگیره.
    راستش من توی زمینه ی عمران خیلی ندیدم داشتن گواهی ها به درد بخوره و یا حتی درخواست کرده باشن که گواهی مخصوصی باید داشته باشی . اگر هم بخوان ، خیلی خیلی تخصصی خواهد بود و گواهی های دوره های مقدماتی ( اگه درست منظورت رو درست متوجه شده باشم ) فک نمیکنم کارایی داشته باشه . قطعا دونستن و یاد داشتنش خیلی به کار میاد ولی گواهی رو بعید میدونم .

زمینه های عمرانی که خیلی اینجا بازار کار خوبی داره ، راه ، معدن ، آب ، آب و فاضلاب هستش . این به این معنی نیست که زمینه های دیگه بازارشون کساده . هستن و دارن کار میکنن . اگه یه نگاهی به وبسایت های کاریابی بزنید ، خیلی دید بهتری خواهید داشت نسبت به نیاز اینجا .

در مورد سوال دوم هم نظر شخصیمو میگم . اگه زبان بلد هستید ،میتونید صحبت کنید ، میتونید مکاتبه کنید ، خودتون اقدام کنید . اگه زبان بلد نیستید ، همون 12 میلیونی رو که وکیل میخواد بگیره رو بدید به کلاس زبان ، زبانتو تقویت کنید و باز خودتون اقدام کنید . مطمئن باشید برگشت این سرمایه گذاری خیلی سریع تر خواهد بود .

موفق باشی

سلام دوستان
    برای ویزای کار مدرک کاردانی قبول میکنن؟ هم سفارت و هم SAQA

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ویزای کار مدرک کاردانی قبول میکنن؟ هم سفارت و هم SAQA
    باید با انجمن رشته ای تحصیلیت چک کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)