صفحه 18 از 59 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام دوستان بزرگوار . خسته نباشید . من کل صفحات رو مطالعه کردم . چندتا سوال داشتم اگر برگواری کنید و پاسخ بدهید ممنون میشم.
    من عمران خوندم ولی سابقه همراه با بیمه ندارم . نزدیک دوسال سابقه بدون بیمه دارم .
    تصمیم دارم در دوره های تخصصی عمران (مثل اتوکد و دوره های اجرایی و تاسیساتی غیره ) که توسط موسسات خصوصی برگذار میشه و در پایان دوره مدرک هم میدهند شرکت کنم . ایا به نظر شما این دوره ها و مدارکش جبران سابقه کار کم و بی تجربگی رو میکنه و یا من باید اینجا وارد بازار کار بشم؟
    و اینکه چه دوره هایی رو توصیه میکنید برای عمران که اونجا بیشتر کار هست ( مثلا اجرا یا محاسبات یا کنترل پروژه)
    سوال دومم هم اینکه موسسه مهاجرتی رو صحبت کردم که گفتند با حدود دوازده میلیون تومان تضمینی ویزا کار میگیرند . به نظر شما ارزش داره یا خودم اقدام کنم.
    زبان انگلیسی هم دارم خصوصی میخونم تا ایلتس شش و نیم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام دوستان بزرگوار . خسته نباشید . من کل صفحات رو مطالعه کردم . چندتا سوال داشتم اگر برگواری کنید و پاسخ بدهید ممنون میشم.
    من عمران خوندم ولی سابقه همراه با بیمه ندارم . نزدیک دوسال سابقه بدون بیمه دارم .
    تصمیم دارم در دوره های تخصصی عمران (مثل اتوکد و دوره های اجرایی و تاسیساتی غیره ) که توسط موسسات خصوصی برگذار میشه و در پایان دوره مدرک هم میدهند شرکت کنم . ایا به نظر شما این دوره ها و مدارکش جبران سابقه کار کم و بی تجربگی رو میکنه و یا من باید اینجا وارد بازار کار بشم؟
    و اینکه چه دوره هایی رو توصیه میکنید برای عمران که اونجا بیشتر کار هست ( مثلا اجرا یا محاسبات یا کنترل پروژه)
    سوال دومم هم اینکه موسسه مهاجرتی رو صحبت کردم که گفتند با حدود دوازده میلیون تومان تضمینی ویزا کار میگیرند . به نظر شما ارزش داره یا خودم اقدام کنم.
    زبان انگلیسی هم دارم خصوصی میخونم تا ایلتس شش و نیم.
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    در مورد سوال اول ، شما برای ویزا ، نیازی به ارائه ی سابقه ی بیمه نداری . برای کار پیدا کردن اینجا هم نیازی به ارائه ی سابقه ی بیمه نداری. یه رزومه و دانش و تجربه ای که داری ملاک قرار میگیره.
    راستش من توی زمینه ی عمران خیلی ندیدم داشتن گواهی ها به درد بخوره و یا حتی درخواست کرده باشن که گواهی مخصوصی باید داشته باشی . اگر هم بخوان ، خیلی خیلی تخصصی خواهد بود و گواهی های دوره های مقدماتی ( اگه درست منظورت رو درست متوجه شده باشم ) فک نمیکنم کارایی داشته باشه . قطعا دونستن و یاد داشتنش خیلی به کار میاد ولی گواهی رو بعید میدونم .

زمینه های عمرانی که خیلی اینجا بازار کار خوبی داره ، راه ، معدن ، آب ، آب و فاضلاب هستش . این به این معنی نیست که زمینه های دیگه بازارشون کساده . هستن و دارن کار میکنن . اگه یه نگاهی به وبسایت های کاریابی بزنید ، خیلی دید بهتری خواهید داشت نسبت به نیاز اینجا .

در مورد سوال دوم هم نظر شخصیمو میگم . اگه زبان بلد هستید ،میتونید صحبت کنید ، میتونید مکاتبه کنید ، خودتون اقدام کنید . اگه زبان بلد نیستید ، همون 12 میلیونی رو که وکیل میخواد بگیره رو بدید به کلاس زبان ، زبانتو تقویت کنید و باز خودتون اقدام کنید . مطمئن باشید برگشت این سرمایه گذاری خیلی سریع تر خواهد بود .

موفق باشی

سلام دوستان
    برای ویزای کار مدرک کاردانی قبول میکنن؟ هم سفارت و هم SAQA

Junior Member

سلام
    دوستان خود برگه رادیولوژی هم باید ببریم سفارت یا همون فرم رادیولوژی دکتر امضا کنه کفایت می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan80 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خود برگه رادیولوژی هم باید ببریم سفارت یا همون فرم رادیولوژی دکتر امضا کنه کفایت می کنه؟
    سلام دوست عزیز
    باید بری فرم خام رو از سفارت بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    باید با انجمن رشته ای تحصیلیت چک کنی.

سلام دوستان
    برای ساکا باید اصل مدارک فارسی رو هم بفرستیم یا فقط اصل ترجمه کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_dehgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ساکا باید اصل مدارک فارسی رو هم بفرستیم یا فقط اصل ترجمه کافیه؟
    سلام
    شما وقتی مدارک فارسی رو میدید دارلترجمه برای ترجمه خودش فارسی رو برابر اصل میکنه و پیوست میکنه.
    شما همون مدارکی رو دالترجمه میده بهت بفرست مدارک فارسی اضافه نمیخواد بزاری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام دوست عزیز
    ساکوآ که فقط مدرک معادل میده و براش فرق نمیکنه شما چه مدرکی داری واسه تایید میفرستی.
    ارگان مورد نظر هم فقط سابقه کارتو تایید میکنه بر اساس مدرک ساکوآ بنابراین به نظر من از ارگان مورد نظر بپرس ببین با مدرک کاردانی و حالا عنوان و مدت سابقه کارت بهت نامه میده یا نه. بعد می تونی برای اطمینان با سفارت هماهنگ کنی.

روز خوش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan80 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    فرم رادیولوژی با مهر و امضای دکتر به همراه خود عکس رادیولوژی رو سفارت می خواد.

روز خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)