صفحه 21 از 59 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام دوستان. بنده ارشد مالي از دانشگاه دولتي ٣٤ ساله با ٦ سال سابقه بيمه در مورد رشته ام، متاهل داراي بچه و شغل همسرم هم آرايشگر مي باشد، آيلتس اورال ٦. چند تا سوال خدمت دوستان داشتم: ١. آيا بنده شرايط مهاجرت كاري به آفريقاي جنوبي را دارم؟ ٢. به چه صورت اقدام كنم ( وكيل بگيرم، از مشاور استفاده كنم يا خودم شخصا اقدام كنم)؟ ٣٠ فرايند به طور متوسط چقدر طول مي كشد؟ ٠٤ ميانگين چه مقدار سرمايه اوليه در بدو ورود نياز مي باشد؟ ٣. براي رشته هاي مالي آيا مي توان اميدوار به پيدا كردن كار بود؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_mh نمایش پست ها
    سلام دوستان الان جواب ساکوا برای من اومد اما متاسفانه اشتباه کردن و مدرک لیسانس من که برای دانشگاه ازاده و کاردانی من برای غیر انتفاعیه به اشتباه نوشتن که مدرک کاردانی من برای دانشگاه ازاده و اونو ارزیابی کردن به جای لیسانسو واقعا دیگه مووندم چیکار کنم
    سلام دوست عزیز ،براتون در پیام خصوصی هم نوشتم ، زمان ارسال مدارک تا جواب ساکا چقدر طول کشیده ؟ من الان 4 ماه میشه مدارک رو ارسال کردم ولی جوابی نیومده !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr1870 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ،براتون در پیام خصوصی هم نوشتم ، زمان ارسال مدارک تا جواب ساکا چقدر طول کشیده ؟ من الان 4 ماه میشه مدارک رو ارسال کردم ولی جوابی نیومده !!!!
    دوستان ساکا معمولا 2 ماه جواب میده اگر طول کشیده حتما مشکلی برای پرونده شما هست.
    یکی از راه ها مراجعه جضوری میباشد.

Junior Member

[QUOTE=mehr1870;2432958]سلام دوست عزیز ،براتون در پیام خصوصی هم نوشتم ، زمان ارسال مدارک تا جواب ساکا چقدر طول کشیده ؟ من الان 4 ماه میشه مدارک رو ارسال کردم ولی جوابی نیومده !!!![/QUOTسلام برای من 1 ماهه اومد الان دوباره بهشون ایمیل زدم و گفتم اشتباه کردین اونام قبول کردن و مدرک اصلاحیم برام فرستادن

Junior Member

سلام
    دوستان محترم قصد دارم مبلغ 140 رند برای MIE واریز کنم. پیشنهاد شما برای بهترین و کم هزینه ترین راه چیست؟ خیلی متشکرم.

Junior Member

سلام
    دوستان برای رشته برق و کار برق قدرت هم اطلاعات میزارید؟
    بنده لیسانس برق قدرت و 10 سال سابقه نگه داری تجهیزات برقی اجرا پست برق

بهترین راه ارسال از طریق دوستان در خارج از کشوره . یک مبلغ کلی براشون بفرست . بعدش اونها خرد خرد برای mie , saqa , ecsa یا هر جای دیگه واریز کنه برات . چون اینجوری یکبار فرانشیز میدی . در غیر اینصورت بیشتر از هزینه اصلی ازت بیشتر فرانشیز میگرن صرافی ها . از من بابت سوئیفت کردن فقط 50 دلار حدود 70 - 80 دلار کارمزد میخواستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahador2 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده ارشد مالي از دانشگاه دولتي ٣٤ ساله با ٦ سال سابقه بيمه در مورد رشته ام، متاهل داراي بچه و شغل همسرم هم آرايشگر مي باشد، آيلتس اورال ٦. چند تا سوال خدمت دوستان داشتم: ١. آيا بنده شرايط مهاجرت كاري به آفريقاي جنوبي را دارم؟ ٢. به چه صورت اقدام كنم ( وكيل بگيرم، از مشاور استفاده كنم يا خودم شخصا اقدام كنم)؟ ٣٠ فرايند به طور متوسط چقدر طول مي كشد؟ ٠٤ ميانگين چه مقدار سرمايه اوليه در بدو ورود نياز مي باشد؟ ٣. براي رشته هاي مالي آيا مي توان اميدوار به پيدا كردن كار بود؟ ممنون
    سلام بهادر جان

1- یه لیست مشاغل هست که کریم حدادی عزیز زحمت کشیده و چند تا صفحه قبل به اشتراک گذاشته . اونو چک کن ببین اگه توی لیست هستی یا نه . مدرک زبان لازم نداره و سابقه ی کار بیمه ای خیلی ملاک نیست برای آفریقای جنوبی. به عبارت ساده تر اگه توی لیست هستی یعنی اینکه میتونی اقدام کنی .

2- من قبلا هم گفتم ، به نظر من خودت مستقیم اقدام کن . تحقیق کن ببین چه مدارکی لازم داری و چه کارایی رو باید انجام بدی. با بچه های اینجا مشورت کن و جواب سوالاتو بگیر . اگه زبانت قوی نیست در حدی که بتونی توی سایت ها بچرخی و اطلاعات کسب کنی ، به موازات کارای ویزا و جمع آوری مدارکت ، واسه زبان اقدام کن .

3- من با سیستم بچه ها ی مالی خیلی آشنا نیستم ولی بعنوان مثال برای بچه های عمران بین 6 تا 12 ماه طول میکشه . اگه همه چی مرتب باشه ممکنه کمتر هم بشه ، اگه اشتباهات ارگان های آفریقای جنوبی به پستت زیاد بخوره ممکنه از 12 ماه بیشتر هم بشه .

4- بستگی به شهر محل زندگی و محله ای که انتخاب میکنی میتونه از ماهی 1200 تا 2000 دلار هزینه داشته باشه برات بدون مدرسه ی بچه چون اونو نمیدونم. فک میکنم حداقل برای 4 تا 6 ماه سرمایه اولیه لازم داشته باشی . اینم بستگی به زبانت داره که چقدر بتونی پروسه ی پیدا کردن کار رو کوتاه کنی.

3- فک میکنم بهترین منبع برای زمینه ی کاریه شما مراجعه به سایت های کاریابی باشه. یه سر بزن ببین چقدر درخواست کار وجود داره با title کاریه خودت .

موفق باشی

با سلام واحترام
    من بيشتر گفتگوها را خواندم من رشته تحصيلي مهندسي فناوري اطلاعات مقطع ليسانس و همسرم فوق ليسانس فيزيولوژي داره تصميم گرفتم براي ويزاي كاري اقدام كنم . يكسري سوال برام پيش آمده لطف كنيد جواب بدين .
    1- به نظر تون من اقدام كنم يا همسرم ؟
    2-دوم متوجه شدم وقتي تو سايت ساكا ثبت نام انلاين انجام دادم بايد پرينت بگيرم و مدارك را همراه با ان بفرستم :به غير از مدارك تحصيلي چه مداركي هويتي را بايد ترجمه بكنم و ارسال كنم ؟
    3- به غير از سايت ساكا بايد سايت ديگر ثبت نام كنيم؟
    مچكرم راهنمايي بفرمايين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdehghani نمایش پست ها
    با سلام واحترام
    من بيشتر گفتگوها را خواندم من رشته تحصيلي مهندسي فناوري اطلاعات مقطع ليسانس و همسرم فوق ليسانس فيزيولوژي داره تصميم گرفتم براي ويزاي كاري اقدام كنم . يكسري سوال برام پيش آمده لطف كنيد جواب بدين .
    1- به نظر تون من اقدام كنم يا همسرم ؟
    2-دوم متوجه شدم وقتي تو سايت ساكا ثبت نام انلاين انجام دادم بايد پرينت بگيرم و مدارك را همراه با ان بفرستم :به غير از مدارك تحصيلي چه مداركي هويتي را بايد ترجمه بكنم و ارسال كنم ؟
    3- به غير از سايت ساكا بايد سايت ديگر ثبت نام كنيم؟
    مچكرم راهنمايي بفرمايين
    درود
    شما بایستی فهرست critical skills رو نگاه کنید و ببینید آیا رشته درسی شما درونش هست یا نه
    گمان می کنم رشته شما و همسرتون هر دو درونش باشه
    از دیدگاه بنده رشته شما بیشتر خواهان داشته باشه و اگر بخواید نخست تنها برید و سپس خانواده بیان این جوری براتون آسونتر هم هست که خودتون برید
    ساکا تنها گواهینامه دانشگاه رو بررسی می کنه و نیازی به دیگر گواهینامه ها نیست
    شما بایستی تو وبگاه سازمان مهندسی professional body رشته خودتون نامنویسی کنید و membership دریافت کنید. سازمان مهندسیتون رو از تو سایت ساکا می تونید پیدا کنید
    سفارت این دو گواهینامه رو می خوان ساکا و professional body
    اگر دوباره نیاز به کمک باشه بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)