صفحه 29 از 59 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام
    شهر های ژوهانسبورگ - کیپ تاون و Durban شهر های خوبی هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz1976 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که در افریقای جنوبی زندگی میکنن میشه لطفا بگید که کدوم شهرهای افریقای جنوبی غیر از کیپ توان و ژوهانسبرگ برای زندگی مناسبن ؟
    چون دارم برای کار اقدام میکنم میخوام ببینم کجاها دنبال کار بگردم که برای زندگی مناسبن
    ممنون ازتون

Junior Member

ممنون ازتون
    اطلاع دارید برای نظام مهندسی اونجا بعد از ساکا چطوری میشه فهمید برای کدام قسمت باید مدارک فرستاد ؟
    رشته من لیسانسم کشتی سازی هست و زیر شاخه مکانیک حساب میشه

و ایا رزومه ای که میفرستم براشون باید در حوزه رشته ام باشه ؟‌چون من در زمینه کشتی سازی اون اوایل کاریم حدود ۱۵ سال پیش کار کردم و بعدش به نفت و گاز سوییچ کردم

ممنون
    ویرایش توسط mahnaz1976 : August 25th, 2018 در ساعت 03:49 PM

Junior Member

دوستان سلام .
    کسی میدونه مناسبترین حقوق در افریقای جنوبی چقدره که ی جای امن و خوب بتونی خونه اجاره کنی و علاوه بر خرجهای مربوطه بتونی مقداری هم برای تفریح و مسافرت پرداخت کنی و همچنین قسمتی رو هم برای خرید خونه قسط بانک پرداخت کنی ؟‌
    فکر میکنید ۲۵۰۰۰ رند در ماه خوب باشه ؟‌

سلام
    وقت بخیر
    حانواده شما چند نفره است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz1976 نمایش پست ها
    دوستان سلام .
    کسی میدونه مناسبترین حقوق در افریقای جنوبی چقدره که ی جای امن و خوب بتونی خونه اجاره کنی و علاوه بر خرجهای مربوطه بتونی مقداری هم برای تفریح و مسافرت پرداخت کنی و همچنین قسمتی رو هم برای خرید خونه قسط بانک پرداخت کنی ؟‌
    فکر میکنید ۲۵۰۰۰ رند در ماه خوب باشه ؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط karimhaddadi نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    حانواده شما چند نفره است؟
    سلام دوست عزیز
    من تقریبا مطالبو از اول بحث خوندم ولی گفتم شاید الان شرایط فرق کرده باشه.
    من قصد دارم افریقای جنوبی اقدام کنم. مدارکم رو قبلا اماده کردم چون میخواستم برای استرالیا اقدام کنم ولی متاسفانه به علت این وضعیت ارز به دلیل هزینه ی خیلی بالای اقدام استرالیا مجبورم اینجا اقدام کنم. البته خودم افریقا رو خیلی دوست دارم. فقط ایا دیپلم هم باید ترجمه بشه؟ دیپلم رو هیچ جا نمیخوان آخه و این ترجمه ها برای ساکا مهر دادگستریم میخوان؟
    ببخشید من متاهل هستم و کارشناسی فناوری اطلاعات از دانشگاه دولتی دارم و ایلتس 7 و 5 سالم سابقه کار خوب دارم و ترسی از کار ندارم.
    من میخواستم اول اقدام کنم ایا همسرم رو هم همزمان میتونم بیارم با خودم؟ و اینکه ایشون هم حق کار دارند؟ انگار توی چنتا پست ها شما و جناب pant گفته بودید همسر اجازه کار نداره و بعد از چند سال اقامتمون دائم میشه؟
    کلا من از الان شروع کنم پروسمو چند وقت طول میکشه بیام؟
    ممنون میشم این هارو پاسخ بدید

سلام

کسی اطلاع داره برای گرفتن مدرک ECSA و همچنین ویزا
    critical skill worker
    آیا لازم هست اصل دانشنامه ها رو ارائه بدیم یا با ترجمه دانشنامه موقت هم امکان پذیر هست.
    ممنون میشم کسی اگه اطلاع داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    تو این تاپیک که خیلی جاها تو پیامهایی که دوستان گذاشته بودن بهم کمک کرد
    ولی متأسفانه به صورت خیلی کلی و تیتر وار مطالب مهاجرت رو بیان میکنن
    سوالات بنده:
    1- کسایی در صفحات قبل این سوالات رو مطرح کردن و به صورت پراکنده و کلی جواب داده شده
    فرض کنید کسی هستید که فارغ التحصیل با ۲ سال سابقه هستید
    باید برای اقدام به مهاجرت دقیقا چیکار کرد؟
    حالا جزییات بیشتر کمکی زیادی میکنه به من و امثال من
    مثلا: باید کل مدارک تحصیلی بالاتر از دیپلم (به جز دیپلم) رو ترجمه بدیم
    حالا دارالترجمه یا ناتی؟ آخه متوجه شدم ناتی رو هم سفارت قبول میکنه، و ناتی هم ارزونتر و هم سریعتر هستش
    حالا هر جوری که راهنمایی کرد و جزئیات هم مطرح بشه
    2- سوال دومم با مدارک ترجمه شده باید چیکار کنم؟ تا اونجایی که فهیدم باید تو سایت ساکا آپلود کنیم، حالا دوستان راهنمایی کنن مراحل ثبت نام و آپلود مدارک چجوری باید انجام بشه
    آیا باید رزومه کاری شخص متقاضی حتما رو سایت ساکا آپلود بشه؟ منظورم اینه که مدارک مربوط به شغل متقاضی و نامه از شرکتی که کار کردیم رو بدیم برای ترجمه و تو سایت ساکا آپلود کنیم؟ تامین اجتماعی رو چطور بگیرم؟
    چون قراره با همین رزومه ای که میدیم جستجو کار انجام بدیم و همینطور مبلغی که سفارت برای بررسی مدارک میگیره چقدره؟ مبلغی که ساکا میگیره چقدره؟ آیا هزینه های ساکا با هزینه سفارت جداست؟
    3- تو ژوهانسبورگ چند منطقه هستش که نباید خونه بگیریم، میخوام بدونم منطقه برای خونه گرفتن بهتره هم از لحاظ منطقه و هم برای جستجوی شغل و هم مبلغ ... در مورد شغل به صورت کلی میگم کار دفتری یا همون اداری مد نظرم هستش
    اون مناطقی که نباید خونه بگیریم هم معرفی کنید ممنون میشم
    4- وضعیت قیمتهای خوابگاه چطوره و مکانهاشون، کسایی که رفتن اونجا خونه گرفتن یا اول خوابگاه گرفتن بعد دنبال خونه گشتن؟
    برنامه خودم اینه که اول خوابگاه بگیرم بعدش دنبال ماشین باشم و در نهایت دنبال خونه برم به نظرتون منطقیه یا خیر؟
    از اینکه پیام من رو مطالعه میکنید و خالصانه پاسخ میدید، صمیمانه سپاسگذارم

سلام ببخشيد كسي كه هنوز توي ايرانه خب قاعدتا نه ادرسي داره نه ادرس بانكي نه شماره حسابي پس چكار بايد كرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط B3MH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو این تاپیک که خیلی جاها تو پیامهایی که دوستان گذاشته بودن بهم کمک کرد
    ولی متأسفانه به صورت خیلی کلی و تیتر وار مطالب مهاجرت رو بیان میکنن
    سوالات بنده:
    1- کسایی در صفحات قبل این سوالات رو مطرح کردن و به صورت پراکنده و کلی جواب داده شده
    فرض کنید کسی هستید که فارغ التحصیل با ۲ سال سابقه هستید
    باید برای اقدام به مهاجرت دقیقا چیکار کرد؟
    حالا جزییات بیشتر کمکی زیادی میکنه به من و امثال من
    مثلا: باید کل مدارک تحصیلی بالاتر از دیپلم (به جز دیپلم) رو ترجمه بدیم
    حالا دارالترجمه یا ناتی؟ آخه متوجه شدم ناتی رو هم سفارت قبول میکنه، و ناتی هم ارزونتر و هم سریعتر هستش
    حالا هر جوری که راهنمایی کرد و جزئیات هم مطرح بشه
    2- سوال دومم با مدارک ترجمه شده باید چیکار کنم؟ تا اونجایی که فهیدم باید تو سایت ساکا آپلود کنیم، حالا دوستان راهنمایی کنن مراحل ثبت نام و آپلود مدارک چجوری باید انجام بشه
    آیا باید رزومه کاری شخص متقاضی حتما رو سایت ساکا آپلود بشه؟ منظورم اینه که مدارک مربوط به شغل متقاضی و نامه از شرکتی که کار کردیم رو بدیم برای ترجمه و تو سایت ساکا آپلود کنیم؟ تامین اجتماعی رو چطور بگیرم؟
    چون قراره با همین رزومه ای که میدیم جستجو کار انجام بدیم و همینطور مبلغی که سفارت برای بررسی مدارک میگیره چقدره؟ مبلغی که ساکا میگیره چقدره؟ آیا هزینه های ساکا با هزینه سفارت جداست؟
    3- تو ژوهانسبورگ چند منطقه هستش که نباید خونه بگیریم، میخوام بدونم منطقه برای خونه گرفتن بهتره هم از لحاظ منطقه و هم برای جستجوی شغل و هم مبلغ ... در مورد شغل به صورت کلی میگم کار دفتری یا همون اداری مد نظرم هستش
    اون مناطقی که نباید خونه بگیریم هم معرفی کنید ممنون میشم
    4- وضعیت قیمتهای خوابگاه چطوره و مکانهاشون، کسایی که رفتن اونجا خونه گرفتن یا اول خوابگاه گرفتن بعد دنبال خونه گشتن؟
    برنامه خودم اینه که اول خوابگاه بگیرم بعدش دنبال ماشین باشم و در نهایت دنبال خونه برم به نظرتون منطقیه یا خیر؟
    از اینکه پیام من رو مطالعه میکنید و خالصانه پاسخ میدید، صمیمانه سپاسگذارم
    لطفا دوستان تو همین تاپیک پاسخ بدن، لازم نیست برای کسی پیام خصوصی بفرستید
    پیشاپیش از همگی سپاسگذارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia74558593 نمایش پست ها
    سلام ببخشيد كسي كه هنوز توي ايرانه خب قاعدتا نه ادرسي داره نه ادرس بانكي نه شماره حسابي پس چكار بايد كرد؟
    سلام نادیا
    خوشبختانه تو این تاپیک بعضی دوستان خیلی خالصانه جواب میدن که تو پستهای قبلی میتونید اون آدمها رو شناسایی کنید
    ولی متاسفانه بعضی دوستان هم خیلی کلی گویی میکنن
    اگه مشکلی نیست تو این مسیر چالشهایی که براتون پیش میاد رو تو تاپیک اعلام کنید تا بقیه هم استفاده کنن، خصوصا موقعی که اون مشکلتون رو به یک شکلی حل کردید هم به اشتراک بزارید واقعا ممنون میشم
    تو این مسیر من هم همه مراحل رو اعلام میکنم فقط من منتظر مدارک دانشگاهیم هستم تا پروسه مهاجرت رو شروع کنم
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)