صفحه 31 از 59 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط kishikchi نمایش پست ها
    لطفا پیام های خود را خالی کنید.
    سلام میشه همینجا پاسخ بدید
    من هم شروع کنم به همین مشکل بر خواهم خورد، همینجا بگید تا بقیه هم استفاده کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia74558593 نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام وبا ارزوي موفقيت بيشتر براي دوست عزيز - جسارتا ميشه راهنمايي بفرماييد در خصوص موارد مورد نياز اعم از ادرس محل سكونت شعبه بانك و شماره حساب چجوري اقدام كرديد.
    من ار یکی از دوستان سوال کردم
    گفتش برای من پیش نیومد چون کارشو داده بود یکی دیگه انجام بده، ولی گفتش تو بخوای یا نخوای باید یک بار سفارت بری، وقتی رفتی این دست مشکلات رو سوال کن

نقل قول نوشته اصلی توسط B3MH نمایش پست ها
    من ار یکی از دوستان سوال کردم
    گفتش برای من پیش نیومد چون کارشو داده بود یکی دیگه انجام بده، ولی گفتش تو بخوای یا نخوای باید یک بار سفارت بری، وقتی رفتی این دست مشکلات رو سوال کن
    سلام من VFSسفارت رفتم و فرمهاي مربوطه رو گرفتم در خصوص ساخت پروفايل ساکا کمکي نميتونن بکنن
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    سلام من VFSسفارت رفتم و فرمهاي مربوطه رو گرفتم در خصوص ساخت پروفايل ساکا کمکي نميتونن بکنن
    لطفا ما در جریان مراحل کار بگذارید؟

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia74558593 نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام وبا ارزوي موفقيت بيشتر براي دوست عزيز - جسارتا ميشه راهنمايي بفرماييد در خصوص موارد مورد نياز اعم از ادرس محل سكونت شعبه بانك و شماره حساب چجوري اقدام كرديد.
    دوستانی در همین انجمن ساکن هستند که اعلام امادگی کردند.

Junior Member

واقعا ممنون میشم اگه مراحلی که رفتی جلو رو با بچه های این انجمن به اشتراک بزاری
    هر چیز کوچیکی که فکر میکنی بی اهمیت هستش هم بگو، شاید مسکل گشا باشه
    شخصا منتظر مدرک دانشگاهی هستم وگرنه خودم انجام میدادم و بقیه بچه های انجمنو راهنمایی میکردم

Smile پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط B3MH نمایش پست ها
    واقعا ممنون میشم اگه مراحلی که رفتی جلو رو با بچه های این انجمن به اشتراک بزاری
    هر چیز کوچیکی که فکر میکنی بی اهمیت هستش هم بگو، شاید مسکل گشا باشه
    شخصا منتظر مدرک دانشگاهی هستم وگرنه خودم انجام میدادم و بقیه بچه های انجمنو راهنمایی میکردم
    اول باید در ساکا بروفایل بسازین بعد مدارک را برای ارزش یابی بفرستین البته همزمان برای انجمن های حرفه ای مربوط به رشتتتون اقدام کنین بعد که مدارک تایید شد و نامه تاییدیه به دستتون رسید به همراه مدارک بزشکی و چند فرم دیگه که وی اف اس بهتون میده به سفارت مراجعه میکنینو احتمالا یک مصاحبه هم اونجا دارین . البته من خودم چون هنوز کسیو اونجا بیدا نکردم برای اطلاعات حساب بانکی تو مرحله اول گیر کردم
    مراحلی که گفتم تو صفحات قبلی با جزییات و ترتیب بهتری توضیح داده شده کامل بخونین اونم
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان و ممنون از توضیحات خوبتون
    من و همسرم ارشد معماری از دانشگاه آزاد هستیم.ایشون بیشتر از 5 سال سابقه کاری دارن و من از سال 94 ولی بیمه برام رد نشده
    سوال اولم اینه که من اگر از شرکت نامه بگیرم میتونم برای نیروی ماهر اقدام کنم یا فقط همسرم می تونن؟
    ما میتونم همزمان هم تنهایی برای ویزای کار اقدام کنیم و هم به عنوان همراه دیگری؟چون می ترسم ویزای کاری درست نشه و از طرفی همراه ایشون هم نتونم برم
    و سوال آخر که مهم ترینه اینه مه دوستان خیلی توضیحات کلی دادن ولی من هرچی سایت ساکا رو نگاه میکنم نمیدونم کجا باید ثبت نام کنم و مدارک رو ارسال کنم!!! و اصلا بعد از اون کجا باید چیکار کنم!!به هر وکیلی هم زنگ میزنم کمک زیادی نمیکنه و فقط میخواد وکالت قبول کنه که ما واقعا پولش رو نداریم...
    خواهش میکنم ازتون راهنمایی کنین...

Junior Member

اول باید در ساکا بروفایل بسازین بعد مدارک را برای ارزش یابی بفرستین البته همزمان برای انجمن های حرفه ای مربوط به رشتتتون اقدام کنین بعد که مدارک تایید شد و نامه تاییدیه به دستتون رسید به همراه مدارک بزشکی و چند فرم دیگه که وی اف اس بهتون میده به سفارت مراجعه میکنینو احتمالا یک مصاحبه هم اونجا دارین . البته من خودم چون هنوز کسیو اونجا بیدا نکردم برای اطلاعات حساب بانکی تو مرحله اول گیر کردم
    مراحلی که گفتم تو صفحات قبلی با جزییات و ترتیب بهتری توضیح داده شده کامل بخونین اونم

دقت داشته باشین که برای برخی انجمن ها بدون داشتن تایید ساکا نمی شود اقدام کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minay68 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و ممنون از توضیحات خوبتون
    من و همسرم ارشد معماری از دانشگاه آزاد هستیم.ایشون بیشتر از 5 سال سابقه کاری دارن و من از سال 94 ولی بیمه برام رد نشده
    سوال اولم اینه که من اگر از شرکت نامه بگیرم میتونم برای نیروی ماهر اقدام کنم یا فقط همسرم می تونن؟
    ما میتونم همزمان هم تنهایی برای ویزای کار اقدام کنیم و هم به عنوان همراه دیگری؟چون می ترسم ویزای کاری درست نشه و از طرفی همراه ایشون هم نتونم برم
    و سوال آخر که مهم ترینه اینه مه دوستان خیلی توضیحات کلی دادن ولی من هرچی سایت ساکا رو نگاه میکنم نمیدونم کجا باید ثبت نام کنم و مدارک رو ارسال کنم!!! و اصلا بعد از اون کجا باید چیکار کنم!!به هر وکیلی هم زنگ میزنم کمک زیادی نمیکنه و فقط میخواد وکالت قبول کنه که ما واقعا پولش رو نداریم...
    خواهش میکنم ازتون راهنمایی کنین...

درود بر شما
    برای اقدام جهت نیروی کار متخصص داشتن ۲ سال سابقه کار کافی است و آفریقای جنوبی نیازی به سابقه بیمه ندارد. تنها داشتن نامه از طرف شرکت به منظور تایید سابقه کار کافی است.
    می تونین به تنهایی اقدام کنین و هر کدام ویزا گرفتین٬ دیگری برای ویزای کار اقدام کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)