صفحه 33 از 59 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط pant نمایش پست ها
    درود
    لطفا صندوق پیامتون رو خالی کنین تا امکان دریافت داشته باشین. همچنین بنده وکیلی داشتم که در حد معقول به صورت رایگان از طریق ایمیل راهنمایی می کرد. اگر تمایل داشتین پیام خصوصی بدین تا معرفی کنم بهتون.

روز خوش
    با سلام
    1- لطفا به من هم معرفی کنید.
    من برنامه نویس وب هستم.
    2- لینک انجمن تخصیصی مربوطه رو می تونید به من بدهید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kishikchi نمایش پست ها
    با سلام
    1- لطفا به من هم معرفی کنید.
    من برنامه نویس وب هستم.
    2- لینک انجمن تخصیصی مربوطه رو می تونید به من بدهید؟
    درود
    لینک انجمن تخصصی کامپیوتر https://www.iitpsa.org.za/ هست.

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

درود
    لینک انجمن تخصصی کامپیوتر https://www.iitpsa.org.za/ هست.
    خیلی ممنون.
    سوال دیگری داشتم.
    با توجه به انکه سفارت برای گرفتن ویزا از ما مدرک زبان نمیخواد.
    ما چه میزان باید زبان بدانیم؟چه قدر باید بلد باشیم که بتوانیم دنبال کار بگردیم(حضوری) ؟ و چقدر از ما انتظار دارند که زبان بلد باشیم؟
    اگر ممکن هست یک سطح و یا میزانی اعلام کنیم که بتوانیم خود را با ان بسنجیم.
    با سپاس بی پایان

Junior Member

درود
    لطفا صندوق پیامتون رو خالی کنین تا امکان دریافت داشته باشین. همچنین بنده وکیلی داشتم که در حد معقول به صورت رایگان از طریق ایمیل راهنمایی می کرد. اگر تمایل داشتین پیام خصوصی بدین تا معرفی کنم بهتون.

روز خوش
    سلام.ممنونم از پاسختون.صندوق من خالیه و فقط یک پیام داخلشه.ولی نه چیزی میتونم ارسال کنم و نه دریافت!!!!
    ارور میده که هر 60 دقیقه میتونین پیام ارسال کنید!!!
    پیام شما رو که زحمت کشیده بودید دریافت کردم آقای pant. ولی جواب نمیتونم بدم!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kishikchi نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    سوال دیگری داشتم.
    با توجه به انکه سفارت برای گرفتن ویزا از ما مدرک زبان نمیخواد.
    ما چه میزان باید زبان بدانیم؟چه قدر باید بلد باشیم که بتوانیم دنبال کار بگردیم(حضوری) ؟ و چقدر از ما انتظار دارند که زبان بلد باشیم؟
    اگر ممکن هست یک سطح و یا میزانی اعلام کنیم که بتوانیم خود را با ان بسنجیم.
    با سپاس بی پایان

درود بر شما
    پس از تحویل مدارک به وی اف اس، سفارت براتون وقت مصاحبه خواهد گذاشت. در حد مکالمه روزمره و صحبت درباره سابقه کارتون باید بلد باشین. به نظر من (کاملا نظر شخصی) در حد ایلتس ۵ باید مکالمه یاد داشته باشید.

Junior Member

سلام کاربر عزیز pant
    دوتا سوال ذهنمو مشغول کرده البته یک خورده شاید زود باشه پرسیدنش ولی جهت اینکه برای دیگران مفید باشه میپرسم
    1. برای مصاحبه شغلی که برامون پیش میاد سوالات تخصصی مربوط به رشته ای که تحصیل کردیم میپرسن؟ چون به نظرم یکم سخت میشه بخوام سوالات تخصصی رو با انگلیسی در سطح آیلتس 5 جواب داد
    2. سوال دومم در مورد حواله از ایران هستش، آیا میشه پول از ایران به رند (ZAR) به آفریقای جنوبی حواله زد؟ اگه شدنی هستش، با چه نرخی؟ با نرخ بانک مرکزی یا بازار آزاد؟
    سوال دومم رو از این نظر پرسیدم که چون رند واحد پول رایجی برای خرید و فروش نیست و بازار آزاد داغی (دارم با دلار و یورو و پوند مقایسه میکنم) نداره، اصلا مشخص نیست با چه مبلغ به ریال حواله میشه زد
    البته من نمیدونم شاید دیگر دوستان در جریان هستن
    ویرایش توسط B3MH : September 10th, 2018 در ساعت 03:46 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط B3MH نمایش پست ها
    سلام کاربر عزیز pant
    دوتا سوال ذهنمو مشغول کرده البته یک خورده شاید زود باشه پرسیدنش ولی جهت اینکه برای دیگران مفید باشه میپرسم
    1. برای مصاحبه شغلی که برامون پیش میاد سوالات تخصصی مربوط به رشته ای که تحصیل کردیم میپرسن؟ چون به نظرم یکم سخت میشه بخوام سوالات تخصصی رو با انگلیسی در سطح آیلتس 5 جواب داد
    2. سوال دومم در مورد حواله از ایران هستش، آیا میشه پول از ایران به رند (ZAR) به آفریقای جنوبی حواله زد؟ اگه شدنی هستش، با چه نرخی؟ با نرخ بانک مرکزی یا بازار آزاد؟
    سوال دومم رو از این نظر پرسیدم که چون رند واحد پول رایجی برای خرید و فروش نیست و بازار آزاد داغی (دارم با دلار و یورو و پوند مقایسه میکنم) نداره، اصلا مشخص نیست با چه مبلغ به ریال حواله میشه زد
    ريت امروز دلار به رند 15.2 هست که البته بايد هزينه انتقال صرافي را هم محاسبه و اضافه کرد. مبناي محاسبه ريال به دلار هم نرخ دلار آزاد هست( 13 الي 14 هزار تومان البته تا اين لحظه)
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط B3MH نمایش پست ها
    سلام کاربر عزیز pant

رود بر شما دوست عزیز
    ۱. بستگی به نوع شرکت البته. ابتدا آزمونی آنلاین بر گزار میشه که اگر حد نساب رو بیارین شما برای مصاحبه دعوت خواهید شد. مصاحبه بر اساس رزومه شما خواهد بود.
    ۲. امکان حواله از ایران وجود دارد. قبلا ریال پرداخت میشد و رند دریافت میشد. ولی بدلیل نوسان نرخ ارز دلار در ایران پرداخت میشه و رند به حساب مورد نظر واریز میشه. بستگی داره از چه طریقی بخواین انتقال بدین. اطلاعات بیشتر خواستین پیام بدین در خدمت هستم

روز خوش

Junior Member

سلام دوستان.من یه سوال دارم.هزینه صفر تا صد ویزای کاری آفریقای جنوبی تقریبا چند رند میشه؟برای برآورد هزینه میپرسم و برای شروع چقدر نیازه؟ممنونم از همه دوستان

Junior Member

رود بر شما دوست عزیز
    ۱. بستگی به نوع شرکت البته. ابتدا آزمونی آنلاین بر گزار میشه که اگر حد نساب رو بیارین شما برای مصاحبه دعوت خواهید شد. مصاحبه بر اساس رزومه شما خواهد بود.
    ۲. امکان حواله از ایران وجود دارد. قبلا ریال پرداخت میشد و رند دریافت میشد. ولی بدلیل نوسان نرخ ارز دلار در ایران پرداخت میشه و رند به حساب مورد نظر واریز میشه. بستگی داره از چه طریقی بخواین انتقال بدین. اطلاعات بیشتر خواستین پیام بدین در خدمت هستم

روز خوش
    در مورد سوال اولم که توضیح دادید، خیلی ممنونم، اما میخوام بدونم وقتی حضور فیزیکی تو آفریقای جنوبی داشته باشی بازم آزمون میگیرن، یا این آزمون آنلاینی که میگی مربوط به کسایی هستش که هنوز تو ایران هستن، ممنون میشم یکم این موضوع رو باز کنی، چون پستهای قبلی شما رو مطالعه کردم نوشته بودید تو ایران دو ماه قبل از رفتنتون رزومه میفرستادید و در نهایت وقتی رسیدید آفریقای جنوبی شما مشغول به کار شدید
    در مورد سوال دومم بی زحمت اطلاعات بیشتر در اختیارمون بزارید، بخاطر قیمت دلار فکر میکنم باید مستقیم ریال رو به رند تبدیل کنیم، برای همین سوال کردم که شدنی هست یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)