صفحه 37 از 59 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz1976 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم در مورد امکان تغییر ویزای تحصیلی به کاری و یا استخدام افراد با ویزای تحصیلی و سپس اقدام برای تعویض ویزای تحصیلی به کاری بگید .

و اینکه اگر چنین امکانی باشه ٬ ایا تمام این پروسه تاییدیه ساکا و سازمان مهندسی و MIE رو اجرا میکنن ؟ و یا همون بستن قرارداد کافی هست برای تبدیل ویزای تحصیلی به کاری ؟‌
    درود
    برای ویزای کار یا باید از وزارت کار نامه داشته باشین که نتونستن یک شهروند آفریقای جنوبی برای اون کار پیدا کنن و یا باید مراحل کریایمال رو کامل طی کنین و درخواست ویزای کار نیروی متخصص یا همون کریتیکال بدین

روز خوش

دوستان امروز به نقل از وزير کشور افريقاي جنوبي تو خبرها ديدم که افريقاي جنوبي و ايران لغو ويزا کردن. کسي خبر داره از اين موضوع؟
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

Junior Member

سلام دوستان

الان بی بی سی ی برنامه در مورد افریقای جنوبی پخش کرد که متاسفانه میگفت وضع اقتصادی بسیار خراب و نرخ بیکاری کشور حدود ۲۷ درصد هست و اوضاع کشور دچار فقر و جرم و جنایت زیادی شده .
    دوستانی که در اونجا زندگس میکنن لطفا کمک کنن واقعا اینطوریه ؟‌

از چاله در نیایم بیفتیم تو چاه

Junior Member

بله
    ویزای توریستی بر داشته شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz1976 نمایش پست ها
    سلام دوستان

الان بی بی سی ی برنامه در مورد افریقای جنوبی پخش کرد که متاسفانه میگفت وضع اقتصادی بسیار خراب و نرخ بیکاری کشور حدود ۲۷ درصد هست و اوضاع کشور دچار فقر و جرم و جنایت زیادی شده .
    دوستانی که در اونجا زندگس میکنن لطفا کمک کنن واقعا اینطوریه ؟‌

از چاله در نیایم بیفتیم تو چاه
    شاید چیزی که میگم منطقی نباشه ولی یک محاسبه سر انگشتی با هم میکنیم
    این اعداد رو از خبرگزاری های خود ایران گرفتم
    کل دانشجویان سال 96، بدون دکتری = 3.084.406
    کل دانشگاه های ایران=2.640 بگیم 2.000 تا (بدون دانشگاه های پزشکی)
    حالا در مورد آفریقای جنوبی تا اونجایی که من تحقیق کردم
    تعداد کل دانشگاههای آفریقای جنوبی = 23 تا
    کل دانشجوهای کیپ تاون = 22.500 بگیم 25.000 تا
    چون بقیه دانشگاه ها رو نمیتونیم دقیق بگیم و کیپ تاون بهترین دانشگاه آفریقای جنوبی هستش، همین تعداد رو ضربدر تعداد دانشگاه هاش میکنیم میشه: 575.000 تا که این تعداد تقریبی هستش و دست بالا گرفتم

حالا من نتیجه ای که گرفتم: اگه تو رشته تحصیلی خودت داری الان کار میکنی و تو این بی عدالتی که تو جامعه وجود داره و پارتی بازی که وجود داره تونستی دووم بیاری، به نظرم تو S.A هم می تونی
    در کل در حال حاضر من و امسال من با افکاری که ما ها داریم، ایران نمیتونیم به هیچ جایی برسیم (ملاک این جمله افکار خودم بود و نتیجه گرفتنم از این بایت بود که همه تو این پیج میخوان مهاجرت کنن)
    به شخصه نه پارتی داشتم و نه تجربه ولی تو بی عدالت ترین جای دنیا یعنی تهران، کار پیدا کردم

نتیجه ای که میخوام بگیرم: هر چیزی اگه آسون بود خوب دیگران هم انجامش میدادن، قرار نیست بری S.A پاتو بندازی رو پات و پول بیاد سمتت

قصد توهین به کسی نداشتم فقط هدفم این بود که خودتون رو برای بدترین حالت آماده کنید و یک مقایسه تقریبی از وضعیت اونجا داشته باشیم
    چیزی که خیلی من ازش مطمئنم اینه که ایران بدترین جای دنیا برای زندگیست... خودتونو الان با 6 ماه قبل یعنی اول فروردین مقایسه کنید، تقریبی میتونم بگم 3 برابر فقیرتر شدیم، الان که دلار نزدیک 20 تومن هستش حتی رفتن هم خیلی سخت شده، هیچ جای دنیا اینقدر سریع مردمش فقیر نمیشن، قضاوت نهایی با خودتون
    ارادتمند شما...
    ویرایش توسط B3MH : September 27th, 2018 در ساعت 11:51 AM

Junior Member

با سلام

برای چه کاری می خوایید برید آ،ریقا

سلام دوستان کسی هست که کارهای مهاجرت رو خودش انجام داده باشه؟ میتونم بپرسم از کدوم سایت باید اطلاعات بگیرم؟سایت اداره مهاجرت چیه؟

Junior Member

سلام.از دوستان کسی توی رشته معماری هست؟ممنون میشم اگر کسی هست جواب بدن

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. لطفا راهنمایی بفرمائید که در سایت SAQA مربوط به ورژن 2018 دقیقا چه مدارکی باید ارسال بشه؟ ایا مدرک دیپلم و یا مدارک دببیرستان را هم باید ارسال کنیم؟

Junior Member

سلام.از دوستان کسی میدونه انجمن مربوط به رشته مون رو از کجا باید پیدا کنیم؟انجمن رشته معماری رو میخوام.میخوام مطمین شم اکسا هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)