صفحه 38 از 59 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

با سلام خدمت دوستان عزیز. لطفا راهنمایی بفرمائید که در سایت SAQA مربوط به ورژن 2018 دقیقا چه مدارکی باید ارسال بشه؟ ایا مدرک دیپلم و یا مدارک دببیرستان را هم باید ارسال کنیم؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه..ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری آزاد قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط minay68 نمایش پست ها
    سلام.از دوستان کسی توی رشته معماری هست؟ممنون میشم اگر کسی هست جواب بدن
    بله من رشتم معماریه و چند وقتیه دارم تحقیق میکنم برای مهاجرت به آفریقا و کار تو رشته معماری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil75 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. لطفا راهنمایی بفرمائید که در سایت SAQA مربوط به ورژن 2018 دقیقا چه مدارکی باید ارسال بشه؟ ایا مدرک دیپلم و یا مدارک دببیرستان را هم باید ارسال کنیم؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه..ممنون میشم
    سلام .پیام های قبلی فروم رو بخونید.به اطلاعات خوبی می رسید.دوستان لطف کردند و اطلاعات خوبی رو توی پیام های گذشته دادند.موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pant نمایش پست ها
    مدرک های مورد نیاز ساکا فقط
    ۱. مدرک تحصیلی غیر از دیپلم
    ۲. ریز نمرات غیر از دیپلم
    ۳. کپی پاسپورت
    ۴. ترجمه شناسنامه

هیچ مدرک دیگری نیاز نیست ارسال شود. ساکا و هیچ ارگان دیگری در آفریقای جنوبی نیاز به سابقه تامین اجتماعی ندارد.
    این پیام رو قبلا کاربر pant زحمت کشیدند ارسال کردند و مدارک مورد نیاز رو نوشتند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط loco نمایش پست ها
    بله من رشتم معماریه و چند وقتیه دارم تحقیق میکنم برای مهاجرت به آفریقا و کار تو رشته معماری
    صندوقتون رو خالی کنید لطفا.پیامم بهتون نمیرسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری آزاد قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط minay68 نمایش پست ها
    صندوقتون رو خالی کنید لطفا.پیامم بهتون نمیرسه
    بله چشم خالی هست

Junior Member

با سلام و احترام
    صمیمانه از دوستان که اطلاعات رو در اختیار تازه واردها قرار میدهند تشکر میکنم.بنده کارشناسی ارشد مهندسی مواد با 4 سال سابقه کار مرتبط با رشته خودم دارم. چند سوال مهم و حیاتی داشتم:
    1- چه نرم افزارهایی نیازه یاد بگیرم تا بتونم راحت تر در کشور افریقا جنوبی کار پیدا کنم؟
    2- مدارک ترجمه شده و تاییده شده من مربوط به سال 96 هست ایا نیازه مجددا تایید بشن؟(ارشد و کارشناسی و ریزنمرات)
    3-عضویت و تایید مهارت از انجمن تخصصی رو از کدوم سایت باید دریافت کنم؟
    4- سایت ECSA چه مدارکی برای تاییده نیاز دارد؟ و با سازمانMIE چه تفاوتی داره؟
    5- ایا کسی هست که بتونه شماره حساب در افریقای جنوبی جهت پر کردن فرم در سایت SAQA در اختیار منم قرار بده تا کارم راه بیوفته؟

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil75 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    صمیمانه از دوستان که اطلاعات رو در اختیار تازه واردها قرار میدهند تشکر میکنم.بنده کارشناسی ارشد مهندسی مواد با 4 سال سابقه کار مرتبط با رشته خودم دارم. چند سوال مهم و حیاتی داشتم:
    1- چه نرم افزارهایی نیازه یاد بگیرم تا بتونم راحت تر در کشور افریقا جنوبی کار پیدا کنم؟
    2- مدارک ترجمه شده و تاییده شده من مربوط به سال 96 هست ایا نیازه مجددا تایید بشن؟(ارشد و کارشناسی و ریزنمرات)
    3-عضویت و تایید مهارت از انجمن تخصصی رو از کدوم سایت باید دریافت کنم؟
    4- سایت ECSA چه مدارکی برای تاییده نیاز دارد؟ و با سازمانMIE چه تفاوتی داره؟
    5- ایا کسی هست که بتونه شماره حساب در افریقای جنوبی جهت پر کردن فرم در سایت SAQA در اختیار منم قرار بده تا کارم راه بیوفته؟
    با سلام
    در مورد سوالاتتون من قبل انچه در فروم خوندم میگم.
    1- میتوانید در سایت های کاریابی نمونه شغل ها را ببینید.متوجه نیازمندی ها میشوید
    2 - من قبلا پرسیدم گفتن 3 یا 6 ماه اعتبار دارد ولی بستگی به جایی داره که میخاید بدهید ازتون قبول کنند یا نه.
    3- در بعضی انجمن ها نیاز به تایید ساکا هست و بعد از اینکه ساکا تایید داد خودشون ادرس انجمن مربووطه بهتون میدهدند.

Junior Member kishikchi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات

با سلام
    خبری شنیدم در مورد افریقا

لغو ویزای توریستی آفریقای جنوبی برای ایرانی‌ها
    چمدان : دولت آفریقای جنوبی اعلام کرد برای رونق هرچه بیشتر صنعت گردشگری در این کشور، در مراحل نهایی کردن رژیم لغو ویزا با برخی کشورها از جمله ایران قرار دارد. بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، وزیر کشور آفریقای جنوبی در این خصوص اظهار کرد: «جذب سالانه بیش از ۱۰ میلیون بازدیدکننده بین‌المللی به کشور که شامل گردشگران، مسافران تجاری، سرمایه‌گذاران و مردم کشورهای همسایه می‌شود، نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد و میلیون‌ها شغل در آفریقای جنوبی با فعالیت اقتصادی حاصل از سفر این مسافران ایجاد و حفظ شده است. جذب بیشتر گردشگران هند و چین در درجه اول اهمیتِ توسعه گردشگری در آفریقای جنوبی قرار دارند و این دو کشور از ماه آینده می‌توانند از تسهیلات جدید برای سفر به آفریقای جنوبی شامل امکان درخواست برای دریافت ویزای ۵ ساله چندبار ورود استفاده کنند.» وی تصریح کرد: «مذاکرات لغو ویزا برای ایران، عربستان سعودی، مصر، قطر و امارات نیز در مراحل نهایی خود قرار دارد.»
    منبع

ایرانیان بدون ویزا به آفریقای جنوبی می‌روند
    خبرگزاری ایرنا‌: «مالوسی گیگابا » وزیر کشور آفریقای جنوبی اعلام کرد: به زودی اقداماتی جهت تسهیل و ورود اتباع خارجی و از جمله ایرانیان انجام می شود تا آن ها به راحتی و بدون روادید بتوانند وارد آفریقای جنوبی شوند.
    وزارت کشور آفریقای جنوبی در بیانیه ای به نقل از گیگابا اعلام کرد: بر اساس توصیه های وزارت گردشگری و وزارت کشور و مصوبه شورای وزیران به زودی تغییراتی درخصوص صدور روادید داده می شود تا گردشگران، بازرگانان و همچنین دانشگاهیان خارجی راحت تر بتوانند وارد کشور شوند.
    براساس اعلام وزارت کشور آفریقای جنوبی، مقام های این کشور درحال انجام مذاکرات نهایی برای لغو روادید شهروندان برخی کشورهای واقع در آفریقا و خاورمیانه و از جمله ایران ، الجزایر ، مصر و مغرب هستند.
    مقام های آفریقای جنوبی اعلام کرده اند : سالانه 10 میلیون نفر از این کشور دیدار می کنند و باید شرایط به گونه ای شود که این شمار افزایش یابد زیرا با ورود گردشگران شغل های زیادی ایجاد می شود.
    «سریل راموفوزا» رئیس جمهوری آفریقای جنوبی نیز پیش از این گفته بود در شرایط رکود اقتصادی، قصد داریم آفریقای جنوبی را به یکی از توسعه ‌یافته‌ترین کشورها تبدیل کنیم.
    منبع

Junior Member

بسیار ممنون و سپاسگزار.
    در خصوص شماره حساب بانکی در افریقای جنوبی کسی میتونه کمک کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)