صفحه 46 از 59 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط Bhkh نمایش پست ها
    سلام. دوستان عزیزی که اقدام کردید برای SAQA قسمت شماره حساب رو چی وارد کردید؟ من با چندتا شرکت صحبت کردم حاضر نبودن شماره حساب بدن! میشه حساب استرالیا داد؟
    سلام.حساب حتما باید برای افریقای جنوبی باشه!!!!
    هرچند اگر حسابی حتی حساب اشتباهی یا هرچیز دیگه ای وارد کنید توی مراحل پر کردن فرم به مشکل نمیخورین ولی اگر به هر دلیلی انجمن ها بخوان پول رو برگردونن باید حتما حساب آفریقای جنوبی باشه وگرنه پولتون سوخت میشه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

لطفا هر عزیزی که اطلاعات در خصوص نحوه ثبت نام در ساکا را دارد به بنده و دیگر دوستان کمک و راهنمایی کنه لطفا

من در همون صفحه اول در قسمت حساب بانکی گیر افتادم و مسلما خیلی از عزیزان مثل بنده نه آشنایی خارج از کشور دارند و نه از ایران کسی اطلاعات حسابش رو تحت اختیار ما نمیزاره (منظورم صرافی هاست) که البته حق دارند

خواهشا عزیزانی که ویزای کریتیکال اسکیل وورک رو از ایران اقدام کردند و گرفتند لطفا راهنمایی بفرمایند

Junior Member

سلام دوست عزیز
    بنده هم دقیقا مشکل شما رو دارم، تو رو خدا اگه جوابی یا راهنمایی مفیدی به شما شد بنده حقیر رو هم د رجریان بزارید ممنون میشم واقعا به طبع اگر منم جوابی پیدا کردم یا راه حلی بهتون اطلاع میدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amzr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بنده هم دقیقا مشکل شما رو دارم، تو رو خدا اگه جوابی یا راهنمایی مفیدی به شما شد بنده حقیر رو هم د رجریان بزارید ممنون میشم واقعا به طبع اگر منم جوابی پیدا کردم یا راه حلی بهتون اطلاع میدم
    من در مورد شماره حساب نمیتونم کمک کنم چون توی پروسه ی مهاجرت هستم. ولی در مورد ثبت نام در ساکا سوالی دارین میتونم تا حدودی راهنمایی کنم.تا حدودی که بدونم
    موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام
    برای پرداخت هزیه های ساکا زمانی که میخوام اطلاعان کارت رو وارد کنیم یه قسمتی هست به اسم budget period. چی باید بزنیم اون رو؟چی هست اصلا؟
    ممنونم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minay68 نمایش پست ها
    من در مورد شماره حساب نمیتونم کمک کنم چون توی پروسه ی مهاجرت هستم. ولی در مورد ثبت نام در ساکا سوالی دارین میتونم تا حدودی راهنمایی کنم.تا حدودی که بدونم
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز،
    با توجه به اینکه توی پروسه مهاجرت هستین، و احتمالا مرحله ساکا رو رد کردین، چند تا پرسش دارم.
    من توی صفحات گذشته مطالبی دیدم که واسم ایجاد ابهام کرده. دوستان از سه تا مفهوم برای مدارک استفاده کردن که در موردشون پرسش دارم:

1. کپی برابر اصل
    2. تائید وزارت امور خارجه
    3. مهر دادگستری

می خوام بدونم شما واسه مدارکنون و فرم های دانلود شده از ساکا؛ کدوم یکی از این 3 کار رو انجام دادین؟ خودتون انجام دادین یا دارلترجمه؟ اگه خودتون انجام دادین، چطور . کجا؟
    میشه بگین دقیقا در چه مرحله ای هستین تا بتونیم بیشتر از تجربیاتتون استفاده کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Amzr نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

لطفا هر عزیزی که اطلاعات در خصوص نحوه ثبت نام در ساکا را دارد به بنده و دیگر دوستان کمک و راهنمایی کنه لطفا

من در همون صفحه اول در قسمت حساب بانکی گیر افتادم و مسلما خیلی از عزیزان مثل بنده نه آشنایی خارج از کشور دارند و نه از ایران کسی اطلاعات حسابش رو تحت اختیار ما نمیزاره (منظورم صرافی هاست) که البته حق دارند

خواهشا عزیزانی که ویزای کریتیکال اسکیل وورک رو از ایران اقدام کردند و گرفتند لطفا راهنمایی بفرمایند
    دوست عزیز
    اول اینکه این فیلد قابل ویرایش هست و می تونین یه چیزی پر کنین تا یه شماذه حساب پیدا کنین
    دوم. این شماره حساب بابت اینه که اگر ریجکت شدین مبلغی رو بهتون برگردونن که حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلاره.
    سوم. تو صفحات قبل برخی دوستان هستند که گفتن اگر کسی شماره حساب خواست می تونه به اونها پیام بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Siroos295 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    با توجه به اینکه توی پروسه مهاجرت هستین، و احتمالا مرحله ساکا رو رد کردین، چند تا پرسش دارم.
    من توی صفحات گذشته مطالبی دیدم که واسم ایجاد ابهام کرده. دوستان از سه تا مفهوم برای مدارک استفاده کردن که در موردشون پرسش دارم:

1. کپی برابر اصل
    2. تائید وزارت امور خارجه
    3. مهر دادگستری

می خوام بدونم شما واسه مدارکنون و فرم های دانلود شده از ساکا؛ کدوم یکی از این 3 کار رو انجام دادین؟ خودتون انجام دادین یا دارلترجمه؟ اگه خودتون انجام دادین، چطور . کجا؟
    میشه بگین دقیقا در چه مرحله ای هستین تا بتونیم بیشتر از تجربیاتتون استفاده کنیم.
    مدرکهاتون باید توسط دارالترجمه رسمی ترجمه بشن و اونا خودشون برابر اصل می کنن قبل از ترجمه. در مورد تاییدیه ها من به ساکا ایمیل زدم و گفت نیازی نیست. (البته من خودم هر دو تاییدیه رو گرفتم که خیالم راحت باشه) تاییدیه ها رو خود دارالترجمه انجام میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

کسانی که دارن برای ساکا اقدام می کنن و وکیل ندارن، یه نکته خیلی خیلی مهم هست که الان برای خود من کمی مشکل ساز شده.
    مدرک انلاین ساکا من ماه گذشته اماده شد و ساکا گفت اصل مدرک ساکا رو برام پست می کنه ولی متاسفانه به خاطر اینکه ایران تحریم پست هست مدرکم برگشت ساکا و یه سری مشکل پیش اومد
    اگر کسی داره تازه اقدام می کنه قبل از اقدام یه راه دیگه به جز پست پیدا کنه. مثلا ادرس یه اشنا خارج از کشور و تا جای ممکن ادرس ایران رو ندید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pant نمایش پست ها
    سلام دوستان - من با همین ویزا چند ماهی هست که در ژوهانسبرگ مشغول به کار هستم
    مراحل به شرح زیر هست
    ۱. ارسال مدرک تحصیلی برای ارزشیابی http://saqa.org.za
    ۲. ارسال سابقه کاری و تاییدیه مدرک تحصیلی به ارگان مربوطه برای تایید و گرفتن نامه رسمی تایید مهارت های مورد نیاز
    ۳. مراجعه به سفارت برای دریافت فرم ها و لیست مدارک مورد نیاز ( چیزهای معمولی مثل ترجمه شناسنامه و ...)
    ۴. پس از تهیه مدارک - مراجعه به سفارت برای پرداخت هزینه ویزا و تحویل مدارک

برای دریافت نتیجه تاییده ها ترجیحا خودتون برای پیکاپ هماهنگ کنین - دریافت تاییده مدرک من ۵۰ روز طول کشید چون سرعت پست معمولی شون وحشتناک هست.

امیدوارم که موفق باشید. سوالی داشتین خوشحال میشم به هموطن های عزیز کمک کنم.
    سلام pant عزیز،
    امیدوارم همچنان شما رو در کار خیر پاسحگویی به مشکلات متقاضیان ویزای آفریقای جنوبی فعال ببینیم. ظاهرا اخیرا دوستان برای دریافت مدرکشون از ساکا دچار مشکل شدن، با توجه به توضیه شما، چطور میتونیم خودمون واسه پیکاپ هماهنگ کنیم؟
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)