صفحه 48 از 59 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

سلام دوستان.کسی میدونه وقتی وضعیت ساکا به حالت تکمیل شده میرسد. معنایش اینست که تایید شده یا نه؟جواب تاییدش رو چطوری میدن؟ ایمیل نمی کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria20 نمایش پست ها
    سلام دوستان.کسی میدونه وقتی وضعیت ساکا به حالت تکمیل شده میرسد. معنایش اینست که تایید شده یا نه؟جواب تاییدش رو چطوری میدن؟ ایمیل نمی کنن؟
    سلام. وقتی وضعیت complete میشه یعنی کار evaluate تموم شده و روز کاری بعدی ایمیلی دریافت می کنین و توی ایمیل ادرس یه سایت رو می دن که می تونین نتیجه و مدرک الکترونیکی تون رو تو سایت ببینین. صبر کنین تا دوشنبه تا ایمیلش براتون بیاد. تو مدرک الکترونیکی تون هم مقدار nqf level رو زدن که مشخص می کنه مدرک شما معادل چه مدرکی از آفریقای جنوبیه

نقل قول نوشته اصلی توسط gelarehaka نمایش پست ها
    سلام
    یک وکیل مهاجرت و یا دفتر مهاجرت خوب و مورد اطمینان به من معرفی می کنید.

ممنون
    سلام رشتتون چیه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria20 نمایش پست ها
    یعنی کارتون با درستی به پایان رسیده و براتون پست میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shamimaf نمایش پست ها
    کسانی که دارن برای ساکا اقدام می کنن و وکیل ندارن، یه نکته خیلی خیلی مهم هست که الان برای خود من کمی مشکل ساز شده.
    مدرک انلاین ساکا من ماه گذشته اماده شد و ساکا گفت اصل مدرک ساکا رو برام پست می کنه ولی متاسفانه به خاطر اینکه ایران تحریم پست هست مدرکم برگشت ساکا و یه سری مشکل پیش اومد
    اگر کسی داره تازه اقدام می کنه قبل از اقدام یه راه دیگه به جز پست پیدا کنه. مثلا ادرس یه اشنا خارج از کشور و تا جای ممکن ادرس ایران رو ندید.
    من برام پست شد مشکلی نداشتم . الته پارسال بود الانو نمیدونم

با سلام به همگی

کسانی که رشتشون حسابداری هست به من پیغام بدن
    ممنون

سلام دوستان
    میشه لطفا راهنمایی از کجا باید شروع کرد؟ شرایط و امتیازها و مشاغل را از کجا میشه گرفت؟
    جدول امتیاز بندی داره و یا اصلا سیستمش متفاوته؟
    با تشکر

سلام
    دوستانی که مدارکشون رو میخواهند برای ساکا ارسال کنند و نیاز به آدرس برای دریافت نتیجه دارند میتونند با من در تماس باشند. در جریان باشید که نتیجه ای ساکا به خاطر تحریم ها به داخل ایران ارسال نمیشود.
    افرادی که برای ساکا اقدام کرده اند و دانشگاهشون ایمیل درخواست تاییده مدارک رو دریافت نکزده و پرونده اشون بیشتر از یک ماه در ساکا مانده برای تسریع و گرفتن پاسخ سریع با بنده در تماس باشند.

سلام وقت بخیر
    در صورت تمایل برای پرداخت پیام خصوصی ارسال کنید

سلام دوستان. کسی می دونه هزینه iitpsa رو چطوری می تونیم واریز کنیم؟ یه حساب بانکی دادن و باید رسید واریز هم براشون بفرستیم. پرداخت انلاین ندارن. کسی می دونه چطور میشه از ایران این کار رو کرد؟

ترجمه ای ناتی مورد قبول است.
    ارزونتر از ترجمه ای رسمی می باشد و نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه نیست
    مدرکهاتون باید توسط دارالترجمه رسمی ترجمه بشن و اونا خودشون برابر اصل می کنن قبل از ترجمه. در مورد تاییدیه ها من به ساکا ایمیل زدم و گفت نیازی نیست. (البته من خودم هر دو تاییدیه رو گرفتم که خیالم راحت باشه) تاییدیه ها رو خود دارالترجمه انجام میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)