صفحه 51 از 59 نخستنخست ... 41424344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

با سلام و عرض ادب
    لطفا راهنمایی بفرمائید مدرک ECSA چقدر طول میکشه تا آماده بشه؟

Junior Member

سلام دوستان...من قصد مهاجرت به افریقای جنوبی رو دارم، اما رشته م مدیریت بازرگانی هست، شدیدا به کسی نیاز دارم که با رشته ی مشابه اونجا کار گیر آورده باشه که یه سری اطلاعات ازش بگیرم، خواهش میکنم اگه کسی میشناسید کمکم کنید! ممنون

سلام
    از زمانی که مدارک رو تحویل میدید تا زمانی که به مصاحبه دعوت بشوید معمولا بین 2 الی 4 ماه طول میکشه که البته پیگیری مستمر این فرآیند رو خیلی تسریع میکنه. وقتی مصاحبه تون تموم بشه به شما طی یک ایمیل نتیجه رو اعلام میکنند. در صورتی که در مصاحبه قبول شده باشید میتونید برای دریافت مدرک اقدام کنید. از زمانی که مدارک رو به انجمن تحویل میدید تا زمانی که لینک مدرک رو برای شما بفرستند حدود 2 ماه طول میکشه و باید همواره در تمام مراحل از انجمن مهندسی پیگیر باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil75 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    لطفا راهنمایی بفرمائید مدرک ECSA چقدر طول میکشه تا آماده بشه؟

Junior Member

سلام دوستان-یه جیزیو من ندیدم توی مباحث اینکه مدرک زبان در کل نیازه یا نه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Uniquer نمایش پست ها
    سلام دوستان-یه جیزیو من ندیدم توی مباحث اینکه مدرک زبان در کل نیازه یا نه؟؟؟
    خير نياز نيست
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

دوستان عزیز سلام
    برای medical report و radiology report پزشک معتمد دارن تو تهران؟ مرکز یا کلینیک خاصی باید برم؟
    هرچی گشتم چیزی در این مورد پیدا نکردم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    از دوستان کسی در مورد بازار کار رشته مهندسی برق قدرت مخصوصا تولید برق یا نیروگاه در آفریقای جنوبی اطلاعاتی داره ؟
    دوستان اگر وکیل خوب و مطمئن سراغ دارید لطفا به من اطلاع رسانی کنید

با درود به همه دوستان. من تازه عضو فروم شدم. همه صفحات رو تقریبا کامل خوندم. خیلی خوشحال شدم که هنوز ایرانیانی هستند که پس از مهاجرت خودشون رو گم نمیکنند و حاضرند تجربیاتشون رو در اختیار کسانی بگذارند که اصلا نمی شناسند. من یه سوال دارم ممنون میشم از دوستان کسی بتونه پاسخ بده. در ضمینه برنامه نویسی در کشور آفریقای جنوبی چه نرم افزار هایی بیشتر کاربرد داره؟ خانم من میخواد با مدرک لیسانس نرم افزار اقدام کنه و در صورت موفقیت به دریافت ویزا باید بدونه چه تخصصی در این ضمینه فرصت کار بیشتری داره که از الان به دنبال یادگیری و افزایش تجربه و تخصص در ایران باشه. با سپاس از همه

با درود دوباره. چندتا پرسش دیگه هم دارم. لطف میکنید اگه بتونید پاسخ بدید:
    1-ویزای همراه چقدر پس از ویزای اصلی داده میشه؟
    2-همراه اجازه کار قانونی فول تایم داره؟
    3-آیا شده کسی با ویزای کار بیاد و پس از مثلا 6 ماه نتونه کار گیر بیاره و برگرده؟
    4-معمولا افراد پس از چند ماه میرن سر کار؟ درسته به خود شخص و کمی شانس بستگی داره ولی شاید بشه گفت مثلا حدود دو ماه یا شش ماه زمان میبره!! این واسه برنامه ریزی هزینه ها و پولی که شخص باید همراه داشته باشه خیلی مهمه
    با سپاس بسیار

Junior Member

با سلام و درود مجدد
    از کجا بفهمیم مدرک ECSA آماده تحویله؟ حقیقت اینه که یک ایمیل به من زده شده که باید حق عضویت نظام مهندسی رو پرداخت کنم . ایا این به معنی اماده بودن مدرک ECSA هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)