صفحه 6 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط visheh نمایش پست ها
    سلام مجدد .... سوالهای من تمامی ندارد.... چطور میتوانم قبل از ورودم حساب بانکی افتتاح کنم و پول نقد همراه خود نیاورم یعنی پولم را به اون حساب واریز کنم بعد بیام ؟
    سلام دوست عزیز.

متاسفانه امکان باز کردن حساب بدون حضورتون وجود نداره. اینجا واسه تقریبا هر کاری نیاز به مدارک اقامتی و تایید آدرس دارین. در ضمن باز کردن حساب هم براحتی مقدور نیست و علاوه بر مدرک اقامت - معرفی نامه محل کار یا تحصیل هم لازم دارین. برای انتقال پول بجای پول نقد زیاد می تونین از روش های دیگه استفاده کنین که البته حواله بانکی اصلا مقرون به صرفه نیست. تمایل داشتین پیام خصوصی بدین توضیح بدم. تاریخ اومدنتون مشخص شده؟

وقت خوش

Junior Member

سلام
    ممنون از راهنماییتون. نه هنوز مشخص نیست کی بیام.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    قوانین رانندگی آفریقای جنوبی مانند ایران هست؟ یعنی اینکه فرمان خودرو مانند ایران سمت چپ هست یا نه برعکس هست یعنی سمت راست و طبق آن کل قانون برعکس میشود؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    قوانین رانندگی آفریقای جنوبی مانند ایران هست؟ یعنی اینکه فرمان خودرو مانند ایران سمت چپ هست یا نه برعکس هست یعنی سمت راست و طبق آن کل قانون برعکس میشود؟
    سلام
    اینجا ماشین ها فرمان راست هستند هماهنند انگلستان و استرالیا. قوانین راهنمایی رانندگی بین المللی است مثل همه جای دیگه و یکسان غیر از سمت حرکت ماشین ها.
    ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی اینجا اعتبار داره. البته می تونین گواهینامه رانندگی تون رو بین المللی کنین با هزینه اندکی.

روز خوش

Junior Member

سلام ممنون بابت همه ای جوابها
    سلام
    خواهش میکنم دوست عزیز. واسه نگهداری پول بستگی به محل اقامتتون داره. اگر اقامت موقت مثل هتل یا متل باشه معمولا داخل اتاق بخشی برای اشیاء قیمتی تعبیه شده. صندوق پستی شما پر است و پیام های بنده نمیرسه. لطفا آدرس ایمیل برام بفرستین اگر سوال خاص داشتین.

روز خوش

Junior Member

سلام
    می شه با ویزای توریستی اومد بعد برای اسکیل ورک اقدام کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira80 نمایش پست ها
    سلام
    می شه با ویزای توریستی اومد بعد برای اسکیل ورک اقدام کرد ؟
    سلام
    ویزای توریستی جالب نیست که بخواین بیان و ازینجا اقدام کنین. چون تا جایی که می دونم امکان تغییر ویزا از اینجا نیست و باید حتما از خود ایران اقدام کنین. دوم اینکه درخواست هر گونه ویزا داخل کشور حدود ۱۰ ماه طول میکشه غیر از پروسه های قبلش و سوم اینکه اقامت اینجا خیلی پر هزینه خواهد بود. صندوق پستی شما پر است و پاسخ بنده براتون ارسال نشد.
    روز خوش

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ممکنه در مورد وسایلی که من نیاز دارم از ایران همراه خود بیارم کمی توضیح بدهید مانند وسایل خواب و آشپزخانه و ..... ممنونم

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ممکنه در مورد وسایلی که من نیاز دارم از ایران همراه خود بیارم کمی توضیح بدهید مانند وسایل خواب و آشپزخانه و ..... ممنونم
    سلام
    به نظر من بجای آوردن وسایل همه رو با قیمت نزدیک به ایران میشه ازینجا خرید. واسه خواب هم بستگی به محل اقامت داره.

روز خوش

Junior Member

سلام و روز خوش
    یکی از دوستان از طریق پیام خصوصی این مطلب رو فرستاده بود. چون ظریفیت صندوق ایشون تکلمیل بود و همچنین دو تا دیگه از دوستان هم سوال مشابه داشتن با اجازه ایشون من اینجا مطلب رو میزارم و پیام خصوصی نمیدم.

من مدارکمو برای saqa فرستادم بعد از حدود 60 روز یه همچین نامه ای برای من با پست اومده.
    منظورشون دقیقا چیه؟

As per saqa procedures set out in the application form (declaration section) which you signed, further information is being sought regarding the authenticity of the submitted qualifications.
    You will be notified of the outcome as soon as saqa has received a response.
    Meanwhile, kindly note the following:
    While saqa understands that applications are urgent and makes every effort to accommodate client needs and expedite processes, saqa has no control over the response time of third party institutions.
    Until the requested information has been received, no further action will be taken on the file. This includes, but is not limited to, consideration of other qualification submitted and requests for cancellation.
    Any fees charged by the institution from which verification has been sought will be for the account of the applicant, to be settled independently from the provision of information to saqa.if the need for further payment arises, you will be informed to that effect.
    Saqa is commited to safeguarding and promoting the value of authentic qualifications through zero tolerance towards fraud in any and all forms.
    Payment of 1300 is acknowledged with thanks.
    The documents submitted are kept on file.
    و اما دلیل و محتوای نامه:
    چون ساکوآ نتونسته اصالت و محتوای مدارک ارسال شده رو تایید کنه برای همین اصالت موسسه / دانشگاه / مرکزی که مدرک توسط اون صادر شده و یا خود مدرک نیاز به استعلام و تایید داره و اگر هزینه ای بابت تایید مدرک ارسالی شما بشه برای شما فاکتور صادر میشه و باید پرداخت کنین. بنابراین تا زمانی که پاسخی دریافت نکنن روی پرونده شما هیچ کاری انجام نخواهد شد و مسکوت باقی می مونه. مدارک ارسالی شما در پرونده برای بررسی بیشتر بایگانی میشه.

/* لازم به ذکر هست همونطور که در پست های قبلی اشاره کردم دقیقا همین مشکل هم برای من ایجاد شد و بعد از یکسال که منتظر پاسخ از طرف ساکوآ موندم مجبور شدم با پرداخت هزینه مجدد از طریق دیگه دوباره اقدام کنم. */

روز خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)