صفحه 7 از 59 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 585

موضوع: مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

با سلام
    راه حل چی هست .اصالت مدرک رو چجوری باید ثابت کرد . چون مدارک ترجمه و مهر وزارت خارجه دارن .کار دیگه ای میشه کرد؟

همونطور که پیام گفت مدارک تماما توسط وزارت امور خارجه تایید شده بود.
    /* لازم به ذکر هست همونطور که در پست های قبلی اشاره کردم دقیقا همین مشکل هم برای من ایجاد شد و بعد از یکسال که منتظر پاسخ از طرف ساکوآ موندم مجبور شدم با پرداخت هزینه مجدد از طریق دیگه دوباره اقدام کنم......(این که خیلی بده.) حالا باید چیکار کنم؟!!
    تا کی باید منتظر بمونم؟
    شما چی پیشنهاد میدین؟
    اگه از اینجا به بعد کارمو به وکیل بسپارم اون هزینه هایی که کردم پا برجاست؟
    یا باید دوباره هزینه کنم؟

و اما دلیل و محتوای نامه:
    چون ساکوآ نتونسته اصالت و محتوای مدارک ارسال شده رو تایید کنه برای همین اصالت موسسه / دانشگاه / مرکزی که مدرک توسط اون صادر شده و یا خود مدرک نیاز به استعلام و تایید داره و اگر هزینه ای بابت تایید مدرک ارسالی شما بشه برای شما فاکتور صادر میشه و باید پرداخت کنین. بنابراین تا زمانی که پاسخی دریافت نکنن روی پرونده شما هیچ کاری انجام نخواهد شد و مسکوت باقی می مونه. مدارک ارسالی شما در پرونده برای بررسی بیشتر بایگانی میشه.

/* لازم به ذکر هست همونطور که در پست های قبلی اشاره کردم دقیقا همین مشکل هم برای من ایجاد شد و بعد از یکسال که منتظر پاسخ از طرف ساکوآ موندم مجبور شدم با پرداخت هزینه مجدد از طریق دیگه دوباره اقدام کنم. */

روز خوش[/QUOTE]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_00 نمایش پست ها
    با سلام
    راه حل چی هست .اصالت مدرک رو چجوری باید ثابت کرد . چون مدارک ترجمه و مهر وزارت خارجه دارن .کار دیگه ای میشه کرد؟
    سلام

متاسفانه باید روال اداریشون طی بشه و عملا کاری از طرف شما نمیشه انجام داد.

همچنین اگر پاسخ بنده رو کامل می خوندین عرض کردم که فقط بحث مدرک نیست. ممکنه دانشگاه یا موسسه ای که تحصیل کردین رو ازش سابقه ای نداشته باشن و ...

به هرحال عرایض بنده هم مستند به متنی هست که برای شما و من ارسال شده و توضیحی که در اون زمان از وکیلم شنیدم.
    ذکر این نکته لازم هست که رشته - دانشگاه و شرایط هر شخص با دیگری فرق میکنه و نمیشه تجربیات بنده رو تعمیم داد.

روز خوش

Junior Member

۱. سایت های کاریابی رو قبلا تو همین فروم معرفی کردم ( pnet - careerjunction)
    ۲. واسه منزل خیلی نمیشه رو آنلاین حساب باز کرد.چون شما با محله ها آشنا نسیتین حتما باید از نزدیک ببینین. به نظرم اسکان موقت بگیرین و بعد قرارداد خونه ببندین بهتره. ( property24 )
    ۳. واسه خرید ماشین نو می خواین یا دست دو. واسه ماشین هم حضوری برین خیلی بهتر هست. منطقه ای هست که بورس ماشین محسوب میشه ( )
    ۴. Sandton - Fourways - Lonehill - Suninghill - Woodmead - Paulshof - kingfisher
    ویرایش توسط dariush81 : March 20th, 2017 در ساعت 01:36 AM

Junior Member

سلام دوست عزیز و سپاس که برای ما وقت میگذارید.
    آیا این صحت دارد که گوشیهای همراه ایران در آفریقای جنوبی کار نمیکنند. یا به اصطلاح register نمیشوند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط visheh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و سپاس که برای ما وقت میگذارید.
    آیا این صحت دارد که گوشیهای همراه ایران در آفریقای جنوبی کار نمیکنند. یا به اصطلاح register نمیشوند؟
    سلام - خیر صحت ندارد

سلام ..خسته نباشید.دوستان مهندس فناوری اطلاعات یا آیتی برای ecsa به چه صورت میشه؟professional engineer رو باید انتخاب کنیم؟؟
    بعدم من سایت رو مطالعه کردم درست متوجه نشدم مدارک رو..آیا تاییدیه saqa رو میخواد یا نه..و اینکه انگار معرف لازم داره..ممنون میشم راهنمایی کنن دوستان عزیز

Junior Member

با سلام
    مدت ویزای کار آفریقای جنوبی چند سال می باشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pant نمایش پست ها
    سلام - خیر صحت ندارد
    با سلام و احترام
    اگر ممکن هست ایمیل خود را برای من ارسال کنید زیرا من برای آفریقای جنوبی اقدام کرده ام و سوالاتی از شما داشتن.
    با تشکر و احترام

Junior Member

با سلام
    ویزای شما چند ماه پس از ارسال مدارکتون به ساکوا آمد؟ و مدت ویزای شما چند ماه است؟
    با تشکر
    ویرایش توسط dariush81 : March 23rd, 2017 در ساعت 10:09 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)