صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 108

موضوع: آیا برای I-20 جدید از همان دانشگاه باید مجددا SEVIS Fee پرداخت؟

پیش فرض پاسخ : آیا برای I-20 جدید از همان دانشگاه باید مجددا SEVIS Fee پرداخت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    به دانشگاه بگو برات يك scan از I20 بفرستند (اگه الان تو راه نباشه )
    شايد به دانشگاه بگي بتونن كد و اينا رو برات ايميل كنند ...
    برای اسکن بهشون گفتم،گفتن ما اسکنر نداریم
    در مورد بار کد چون خورده به تعطیلاتشون، هنوز جوابم رو ندادن. چیزی که تو سایت سفارت نوشته اینه:
    A receipt showing that the SEVIS fee has been paid. This fee must be paid BEFORE you come to the Embassy for your interview. You cannot pay the fee at the Embassy or at a bank here in Cyprus. You must pay the fee at www.fmjfee.com and print out the receipt to bring to the Embassy.
    اصلا چیزی در مورد اینکه چند روز قبل باشه نگفته. حالا این سه روز قبل قضیه اش چیه؟

ApplyAbroad Champion

به zohre :

توي فرمي كه براي sevis fee همراه با I20 براي ما فرستاده شده نوشته بايد حداقل 3 روز زودتر پرداخت كرد. چون ظاهرا فرآيندش حداقل 3 روز طول مي كشه.

Junior Member

that 's too bad. i think it is better to contact US embassy. they can help you in a better way.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

Junior Member

ُسلام
    اگه آدرسی که قراره sevis feeبهش پست شه رو ادرس یه جا خارج از ایران نوشته باشیم مشکلی پیش میاد؟
    من ادرس Dubaiهمون صرافی که ازش credit card رو خریدم و اشنامون هست رو نوشتم. آدرس خونمون خیلی طولانی هست و نمیشد تو اون قسمت ادرس جاش داد.
    تو پرینتsevis fee اسمم با اون ادرس Dubai هست. این واسم تو سفارت مشکل ایجاد نمیکنه؟

ممنون

ApplyAbroad Champion

نه، خیلی بعیده که مشکلی داشته باشه.

Junior Member

می خواستم بدونم SEVIS Fee رو میشه با ملی تراست پرداخت کرد؟ اگه می شه Billing Address رو ادرس ایران بدم مشکلی پیش نمیاد؟ کارت به اسم پدرمه که ساکن ایرانه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parvaz2
    می خواستم بدونم SEVIS Fee رو میشه با ملی تراست پرداخت کرد؟ اگه می شه Billing Address رو ادرس ایران بدم مشکلی پیش نمیاد؟ کارت به اسم پدرمه که ساکن ایرانه.
    اگر آدرس ایران هم بدین مشکلی پیش نمیاد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

یه email از international office دانشگاه برام اومده که از 26 اکتبر SEVIS میشه 200$.
    البته کسانی که برا مصاحبه رفتن و 100$ دادن نمیخواد 100 دلار اضافه شده رو پرداخت کنن.(اینو در جواب mail ای که بهشون زدم گفتن) من 27 اکتبر میرم pick up.
    کسی از این موضوع چیزی شنیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad79
    یه email از international office دانشگاه برام اومده که از 26 اکتبر SEVIS میشه 200$.
    البته کسانی که برا مصاحبه رفتن و 100$ دادن نمیخواد 100 دلار اضافه شده رو پرداخت کنن.(اینو در جواب mail ای که بهشون زدم گفتن) من 27 اکتبر میرم pick up.
    کسی از این موضوع چیزی شنیده؟
    سلام
    بله قراره به دویست دلار افزایش پیدا کنه

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

من تاریخ پرداخت اولم 16 اکتبر 2007 بوده و به سفارت گفتم 27 اکتبر برا پیک اپ میام گفت دوباره باید بدی منم 200 دلار بدم باید میخوام فردا پرداخت کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)