صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: تعویض دانشگاه در کانادا و مساله های مرتبط به آن

Junior Member

پیش فرض تعویض دانشگاه در کانادا و مساله های مرتبط به آن

سلام بچه ها
    متاسفانه به دلایلی من میخوام دانشگاهمو عوض کنم بی دردسر .خوب هر چند دانشگاه مبدا من مزایایی دارد اما من فکرمیکنم دانشگاه مقصد برایم بهتر است.نمیدونم طبق قوانین برای این مساله چه مراحلی را باید طی کنم؟ ممنون میشوم راهنماییم کنید
    چون بعضی از دوستان میگویند که دانشگاهها به هم متصل هستند و میفهمند و زیراب را در دانشگاه مقصد میزنند و موردی بوده که استاد اول اومده زیراب زده و حتی استاد مقصد هم فاند طرف را قطع کرده و این فرد رو هوا مونده است .البته این مورد هر دو استاد در یک دانشگاه بودند.

کلا راه جابجاکردن دانشگاه بی دردسرچیه؟ و آیا باید به دانشگاه مبدا پیش از ثبت نام در دانشگاه مقصد خبر داده بشود یا خیر؟ خیلی محترمانه و بی دردسر میخواهم از گروه کنونیم جدا بشوم.
    برای احتیاط واجب میخواهم اول ثبت نامم انجام بشود و بعد به دانشگاه مبدا اعلام جابجایی نمایم.
    راه بی دردسر جابجا شدن چیه؟ چون واقعا برای این موضوع استرس دارم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تعویض دانشگاه در کانادا و مساله های مرتبط به آن

نقل قول نوشته اصلی توسط moddares1 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    متاسفانه به دلایلی من میخوام دانشگاهمو عوض کنم بی دردسر .خوب هر چند دانشگاه مبدا من مزایایی دارد اما من فکرمیکنم دانشگاه مقصد برایم بهتر است.نمیدونم طبق قوانین برای این مساله چه مراحلی را باید طی کنم؟ ممنون میشوم راهنماییم کنید
    چون بعضی از دوستان میگویند که دانشگاهها به هم متصل هستند و میفهمند و زیراب را در دانشگاه مقصد میزنند و موردی بوده که استاد اول اومده زیراب زده و حتی استاد مقصد هم فاند طرف را قطع کرده و این فرد رو هوا مونده است .البته این مورد هر دو استاد در یک دانشگاه بودند.

کلا راه جابجاکردن دانشگاه بی دردسرچیه؟ و آیا باید به دانشگاه مبدا پیش از ثبت نام در دانشگاه مقصد خبر داده بشود یا خیر؟ خیلی محترمانه و بی دردسر میخواهم از گروه کنونیم جدا بشوم.
    برای احتیاط واجب میخواهم اول ثبت نامم انجام بشود و بعد به دانشگاه مبدا اعلام جابجایی نمایم.
    راه بی دردسر جابجا شدن چیه؟ چون واقعا برای این موضوع استرس دارم
    ویزاتون دانشجویی است؟ سوپروایزر دانشگاه دوم میدونه که شما دارین در دانشگاه اول با کی کار میکنین؟

Junior Member

سلام بله ویزای من دانشجویی است.
    خیر سوپروایزر دوم من اصلا نمیدونه که من این ترم مشغول به تحصیلم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moddares1 نمایش پست ها
    سلام بله ویزای من دانشجویی است.
    خیر سوپروایزر دوم من اصلا نمیدونه که من این ترم مشغول به تحصیلم
    این موضوع ممکنه بیشتر مشکل ساز باشه تا ندانستن سوپروایزر اولی. چون اولی را ممکنه دیگه نبینید ولی دومی که شما تا چند سال باید باهاش کار کنید ممکنه از اینکه در جریان موضوع قرارش ندادید بعدا ناراحت بشه. کار اخلاقی نیست و راه حل خاصی نمیتونم توصیه کنم ولی اگر خودم بودم بدون هماهنگی با سوپروایزر دانشگاه مقصد این کار را نمیکردم. تصمیم با خودتان است.

Junior Member

سلام
    من خودم به اخلاق زیاد پایبندم اما مجبورم عوض کنم. ترجیح میدادم زودتر کار دانشگاه دومم اکی شد بود که به ثبت نام در اولی و جابجایی مجبور نشوم. خوب چطور ممکن است بفهمد که من مشغول به تحصیل بوده ام؟ هرچند من دلایل قانع کننده ای برای او دارم که چرا ثبت نام کردم این ترم در دانشگاه دیگری!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering- High frequency Electronics and Communication circuit

سلام شما اطلاع در زمینه عوض کردن دانشگاه در کانادا دارین؟ من الان کانادا دانشجو هستم و قصد دارم عوض کنم. میدونم باید به سی ای سی اطلاع بدم . اما نمیدونم این فقط در حد اطلاعه یا امکان داره اونا موافقت نکنن؟ بعد اینکه اول باید ازینجایی که هستم انصراف بدم بعد بهشون بگم یا برعکس؟ میترسم انصراف بدم اینجا و اونا با عوض کردن دانشگاه موافقت نکنن. بعد این فاندی که تو این 6 ماه گرفتم اینجا رو که نمیگن بیا پس بده درسته؟

ممنون اگه راهنماییم کنین

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داره بهم کمک کنه
    من سال پیش برای تحصیل به یکی از دانشگاه های کانادا در بریتیش کلمبیا اومدم, متاسفانه علاقه ندارم به رشتم و قصد دارم به یک دانشگاه دیگه در مونترال برم که برای ژانویه ۲۰۱۶ پذیرش گرفتم. اما من نهایتا بتونم تا آخر آگست دانشجو بمونم در این دانشگاه. در نتیجه بین زمانی که از این دانشگاه استفا بدم و زمانی که بخوام در ژانویه در دانشگاهه مقصد شروع کنم ۴ ماه گپ هست که نمیدونم میتونم تو کانادا بمونم یا نه. ترسیدم از اداره مهاجرت بپرسم به این دلیل که ممکنه روی کیسم حساس بشن و استتوسم رو چک کنن چون در حال حاضر به عنوان دانشجو ثبت نام هستم اما از پروگرم اومدم بیرون.

خیلی ممنون میشم اگه نظرتون رو بگین چون خیلی نگرانم

سلام بچه ها. من خوذم پذیرش دارم از یکی از دانشگاههای شهر مونترآل. همسرم تازه میخواد اپلای کنه. به نظرتون اگه توی یه شهر دیگه پذیرش بگیره، میتونه خودشو منتقل کنه به دانشگاه من؟ بعد تکلیف فاندش چی میشه؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neverhood91 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من خوذم پذیرش دارم از یکی از دانشگاههای شهر مونترآل. همسرم تازه میخواد اپلای کنه. به نظرتون اگه توی یه شهر دیگه پذیرش بگیره، میتونه خودشو منتقل کنه به دانشگاه من؟ بعد تکلیف فاندش چی میشه؟
    خیلی ممنون
    باید از دانشگاه شما پذیرش و فاند بگیره. انتقال که همینجوری نمیشه. فاند هم قابل انتقال نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید از دانشگاه شما پذیرش و فاند بگیره. انتقال که همینجوری نمیشه. فاند هم قابل انتقال نیست.
    ممنون. یعنی دوباره باید برای دانشگاه من اپلای کنه؟ پس پذیرشی که قبلا داشته از دانشگاه دیگه ای به درد نمی خوره؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)