نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Educational Administration

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

سلام خدمت دوستان

یه سوال کلی دارم و اونم در مورد باز کردن کافی شاپ هست!
    اینجور که دیدم میشه بیزینس رو خرید اما خب معمولا هزینه اجاره ها بالاست!
    سوالی که دارم اینه که مراحل راه اندازی به چه صورته؟؟ و هزینه ها؟! و همینطور خرید یه مکان برای راه انداختنش برای یه شهر مثل ونکوور یا مونترئال

Junior Member

Post پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

سلام آیا مهارت در ساخت زیور آلات دست ساز زمینه کاری خوبی در کانادا بویژه مونترال هست یا نه ؟ یعنی میخوام بدونم آیا میشه یه بیزینس کوچیک باهاش راه بندازم ، مثلا جائی برای ارائه و فروش هست یا مثلا غرقه ای یا مغازه ای براش اجاره کنم ؟
    آیا اجازه دارم در منزل اینکارو انجام بدم و به بیرون عرضه کنم
    آیا دولت حمایتی بر اینگونه مشاغل دارد ؟

Junior Member salomon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

سلام
    راه اندازی یک وبسایت و کسب در آمد ازون هم حتما باید در قالب شرکت رسمی باشه ؟
    اگر بدون ثبت شرکت سایتی راه اندازی کنیم و ازش درآمدی کسب بشه (به صورت نقدی یا واریز به حساب بانکی در کانادا) اون در آمد شامل مالیات میشه؟ و اگر متوجه بشن برخورد و جریمه میکنن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salomon نمایش پست ها
    سلام
    راه اندازی یک وبسایت و کسب در آمد ازون هم حتما باید در قالب شرکت رسمی باشه ؟
    اگر بدون ثبت شرکت سایتی راه اندازی کنیم و ازش درآمدی کسب بشه (به صورت نقدی یا واریز به حساب بانکی در کانادا) اون در آمد شامل مالیات میشه؟ و اگر متوجه بشن برخورد و جریمه میکنن؟
    لازم نیست در قالب شرکت رسمی باشه ولی هر درآمدی بهر نحو داشته باشید باید در پایان سال به اداره مالیات اعلام کنید و مالیاتش را بدهید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لازم نیست در قالب شرکت رسمی باشه ولی هر درآمدی بهر نحو داشته باشید باید در پایان سال به اداره مالیات اعلام کنید و مالیاتش را بدهید.
    خیلی ها هستند تومونترال که سایت هم دارند مثل ارایشگاه خانگی ،جابجایی بار ، درست کردن کیک یا غذا ، درامدشون هم پول نقد ، این ها باید اعلام کنند ؟ درست کردن کیک و غذا قانونی ؟ چون هیچ مجوزی ندارند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    خیلی ها هستند تومونترال که سایت هم دارند مثل ارایشگاه خانگی ،جابجایی بار ، درست کردن کیک یا غذا ، درامدشون هم پول نقد ، این ها باید اعلام کنند ؟ درست کردن کیک و غذا قانونی ؟ چون هیچ مجوزی ندارند
    ببینید قانونش اینه که هر درآمدی را باید اعلام کنید. حالا اینکه خیلی ها همه یا بخشی از درآمدشون رو اعلام نمیکنند (به اصطلاح درآمد زیرمیزی) کار غیرقانونی است ولی بهر حال رواج دارد.

ApplyAbroad Superstar

اینکه می فرمایید همه یا بخشیش را اعلام نمی کنند، آیا پول هائی که به حساب شون واریز میشه را هم اعلام نمی کنند؟ یا فقط برای درآمدهای نقدی این حالت رو میشه متصور شد؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اینکه می فرمایید همه یا بخشیش را اعلام نمی کنند، آیا پول هائی که به حساب شون واریز میشه را هم اعلام نمی کنند؟ یا فقط برای درآمدهای نقدی این حالت رو میشه متصور شد؟
    معمولا نقدی. مثلا حتما دیدید تعمیرکار میاد خونه شما میگه اگر نقد بدی (بجای چک یا کردیت کارت) پول تکسش رو نمیگیرم. علتش اینه که خودش هم اعلام نمیکنه و HST رو به دولت نمیده.
    برای افراد شخصی که گاهگاهی پول به حساب بگذارند خیلی ممکنه مساله ای نباشه ولی اگر بیزینس ثبت شده داشته باشید و پول بحسابش بره باید حساب و کتابش مشخص باشه.

با سلام خدمت امیرحسین عزیز
    واقعا از ارائه اطلاعات کامل شما لذت بردم.
    سوالی داشتم، در مورد شرکت های نوع Partnership. شرایط اقامتی موسسین (شزکا) این شرکت ها به چه صورت باید باشد؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

با سلام خدمت امیرحسین جان و سپاس از زحمتی که تقبل میکنی میشه لطفاً فرق مخففهای Ltd, Inc, Corp و LLC رو برای یک شرکت corporation مهندسی و بازرگانی بفرمایید و اینکه موقع انتخاب نام شرکت در nauns اجازه استفاده از اینها رو در پارت سوم نام هم نمیده پس کی و کجا باید یکی از این مخففها رو در نام شرکت گنجاند؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)