نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

با سلام و خسته نباشید
    من ارشد حقوق تجارت بین الملل دارم و در ایران وکیل هستم. میخواستم بدونم برای اینکه در کانادا هم وکیل بشم و بتونم وکالت کنم باید چه کاری انجام بدم؟

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

من اگر بخوام در کانادا برق کشی ساختمان انجام بدم و در یک شرکت با این موضوع کار کنم تا اونجایی که میدونم باید حتما لایسنس این کار را داشته باشم و حتی سابقه کار
    حالا اگه بخوام یک شرکت با موضوع برقکشی ساختمان تاسیس کنم هم باید لایسنس داشته باشم؟؟؟؟ یا تاسیس شرکت یا راه اندازی هرگونه کسب و کار مثل مغازه نیازی به آموزش،لایسنس،سابقه کار و ... نداره؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید، میخوام سعی کنم قبل از ورود به کانادا پلان کاری داشته باشم و حتی الامکان برای خودم کار کنم

سلام دوستان
    آیا برای مغازه مثلا فروش غذای حیوانات خانگی هم نیاز به لایسنس خاص و یا سابقه کار هست؟
    یک تازه وارد می تونه یک مغازه راه بندازه البته اجاره کنه؟
    برای خرید مواد اولیه مغازه وام هم میدهن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sankam نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من ارشد حقوق تجارت بین الملل دارم و در ایران وکیل هستم. میخواستم بدونم برای اینکه در کانادا هم وکیل بشم و بتونم وکالت کنم باید چه کاری انجام بدم؟
    برای وکالت تا 25000 دلار میتونین با مدرک پارالگال این کار را ادامه دهید و تنها بایستی مدتی کالج برید تا مدرک رو کسب کنین.
    برای وکالت بایستی ابتدا در آزمون LSAT قبول بشید تا برای فوق و دکترای وکالت در دانشگاه پذیرش بگیرید و بتونین در زمینه وکالت فعالیت نمایید.

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jazini_vahid نمایش پست ها
    من اگر بخوام در کانادا برق کشی ساختمان انجام بدم و در یک شرکت با این موضوع کار کنم تا اونجایی که میدونم باید حتما لایسنس این کار را داشته باشم و حتی سابقه کار
    حالا اگه بخوام یک شرکت با موضوع برقکشی ساختمان تاسیس کنم هم باید لایسنس داشته باشم؟؟؟؟ یا تاسیس شرکت یا راه اندازی هرگونه کسب و کار مثل مغازه نیازی به آموزش،لایسنس،سابقه کار و ... نداره؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید، میخوام سعی کنم قبل از ورود به کانادا پلان کاری داشته باشم و حتی الامکان برای خودم کار کنم
    شرکت برقی نیاز به داشتن لایسنس مستر الکتریشن داره تا بتونین لایسنس پیمانکاری رو بگیرید .

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mnaeem نمایش پست ها
    با سلام،
    1- من اخیرا شرکت Sole ثبت کردم و جایی که کار میکنم، حقوقم رو در قبال invoice پرداخت میکنه و قاعدتا pay stub ندارم. مشکلی که برام ایجاد شده اینه که برای کارهایی مثل اجاره خونه، ماشین و کلا گرفتن وام، نامه از محل کار و پی استاب میخوان که من ندارم. میخواستم بپرسم چه راه حلی برای این مساله وجود داره؟
    2- اگر من بعد از چند سال به این نتیجه برسم که میخوام در جایی استخدام بشم، چطور میتونم برای مدتی که به عنوان self employed کار کردم، سابقه کار کانادایی ارائه بدم؟
    3- شخصی که در استخدام یک شرکت هست، هزینه هایی بابت بیمه، بازنشستگی و ... ماهیانه از حقوقش کم میشه اما شخصی که self employed هست طبیعتا خودش باید این مبالغ رو بپردازه، آیا بیمه بیکاری مفهوم پیدا میکنه در این مورد؟ غیر از بیمه و بازنشستگی آیا هزینه های دیگه ای هم هستن که باید در نظر گرفت؟
    4- تا جایی که متوجه شدم ثبت شرکت corporation هزینه آنچنانی نداره، یک نفره میشه ثبت کرد، نیاز به آفیس و سرمایه اولیه نداره و مالیات پرداختیش هم کمتره. با این حساب آیا بهتر نیست که بجای فعالیت تحت عنوان شرکت sole، شرکت (corporation) ثبت کنم و مالیات پرداختیم رو کاهش بدم؟ توضیح اینکه کار من ارائه خدمات مهندسی هست.
    مطمینا داشتن کورپوریشن مزیت های بیشتری هم از لحاظ مالیاتی و هم از لحاظ اعتباری خواهد داشت . بعد از ثبت شرکت بایستی با CRA تماس بگیرید و درخواست HST نامبر کنین . همچنین بایستی حساب Payroll رو هم از طریق CRA فعال نمایید تا بتونین حقوق و مزایا و همچنین مالیات بر حقوق رو تو سیستم شرکت تعریف و پرداخت کنین . با اینکار میتونین برای خودتون T4 یا T4a صادر کنین و بعنوان سابقه کار کانادایی ارائه بدید هرجا خواستید
    موفق باشید

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

با سلام و ممنون از توضیحات ارزنده شما دوستان که بی دریغ به بقیه منتثل میکنید...
    سوالی داشتم اینکه آیا همچنان انجام امور بازرگانی بین ایران و کانادا تحت تحریم قرار داره؟
    ممنون
    اینطور که من از این توضیحات متوجه شدم اگه کالاهای ارسالی از کانادا به ایران مرتبط به صنایع هسته ای و آب سنگین نباشن مشکلی نداره.
    ینی مثلا خوراکی یا مواد آرایشی و یا لباس و قطعات صنعتی منعی نداره...

prohibitions on the export to Iran of:
    • items, materials, equipment, goods and technology related to uranium enrichment, reprocessing or heavy water-related activities, or to the development of nuclear weapon delivery systems (products listed in the International Atomic Energy Agency's Information Circulars INFCIRC/254/Rev.12/Part 1 and INFCIRC/254/Rev.9/Part 2 and UN Security Council document S/2015/254, as well as to a number of goods listed in Group 1 (Dual-Use List) and Group 2 (Munitions List) in A Guide to Canada's Export Controls;
    • items, material, equipment, goods and technology related to goods listed in the Missile Technology Control Regime (2015/254);
    • battle tanks, armored combat vehicles, large caliber artillery systems, combat aircrafts, attack helicopters, warships, missiles or missile systems as defined in the United Nations Registry of Conventional Weapons;

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره شیر کنه...
    ویرایش توسط Azumi : October 27th, 2016 در ساعت 10:32 PM
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3ein نمایش پست ها
    شرکت برقی نیاز به داشتن لایسنس مستر الکتریشن داره تا بتونین لایسنس پیمانکاری رو بگیرید .
    آیا برای مغازه مثلا فروش غذای حیوانات خانگی هم نیاز به لایسنس خاص و یا سابقه کار هست؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jazini_vahid نمایش پست ها
    به این مسئله توجه داشته باشید که الگوی "کاسبی" به اون مفهوم رایج در ایران و اینکه یک "مغازه" بزنیم در اینجا موفق نیست و محکوم به شکسته در اکثر مواقع. چرا؟ انقدر فروشگاه زنجیره ای با زنجیره تأمین عالی و قیمت مناسب هست که شما نه از لحاظ قیمت می تونید باهاشون رقابت کنید و نه خدمات. حتی رستوران ها و کافی شاپ های تاسیس اول در بانک ها خیلی با اقبال روبرو نمی شن برای وام چون درصد شکست شون بسیار بالاست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    به این مسئله توجه داشته باشید که الگوی "کاسبی" به اون مفهوم رایج در ایران و اینکه یک "مغازه" بزنیم در اینجا موفق نیست و محکوم به شکسته در اکثر مواقع. چرا؟ انقدر فروشگاه زنجیره ای با زنجیره تأمین عالی و قیمت مناسب هست که شما نه از لحاظ قیمت می تونید باهاشون رقابت کنید و نه خدمات. حتی رستوران ها و کافی شاپ های تاسیس اول در بانک ها خیلی با اقبال روبرو نمی شن برای وام چون درصد شکست شون بسیار بالاست.
    درست میفرمایید ولی به هر حال خرید از مغازه های کوچک هم همچنان در هر جامعه ای جاری است
    و خرده فروشان وجود دارند و فروش در حد خودشون
    من کانادا زندگی نکردم ولی مغازه های کوچک هم حتما وجود دارن
    شما اطلاعاتی در رابطه با نحوه راه اندازی و اقداماتش ندارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)