نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jazini_vahid نمایش پست ها
    درست میفرمایید ولی به هر حال خرید از مغازه های کوچک هم همچنان در هر جامعه ای جاری است
    و خرده فروشان وجود دارند و فروش در حد خودشون
    من کانادا زندگی نکردم ولی مغازه های کوچک هم حتما وجود دارن
    شما اطلاعاتی در رابطه با نحوه راه اندازی و اقداماتش ندارید؟
    بله خب البته. اطلاعات این لینک شاید بهتون کمک کنه
    http://www.cbo-eco.ca/en/index.cfm/s...re-in-ontario/
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها

سلام دوستان
    سوالی داشتم خواستم بدونم اگر بخوام بیزنسی راه بندازم با سرماییه 110.000$ تو کانادا میتونم یا نه و اگر بشه آیا میتونم اقامت بگیرم یانه (خرید سهام تو بورس هم اگر بشه مشکلی ندارم)
    ضمنا شرایط من
    متاهل 30 سال
    8 سال سابقه بیمه
    مدرک آیلس 6 جنرال
    لیسانس نرم افزار
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم خواستم بدونم اگر بخوام بیزنسی راه بندازم با سرماییه 110.000$ تو کانادا میتونم یا نه و اگر بشه آیا میتونم اقامت بگیرم یانه (خرید سهام تو بورس هم اگر بشه مشکلی ندارم)
    ضمنا شرایط من
    متاهل 30 سال
    8 سال سابقه بیمه
    مدرک آیلس 6 جنرال
    لیسانس نرم افزار
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

این تاپیک را مطالعه کنید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...بك)/page537
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

دوستان برای باز کردن شرکت اون مراحل که دوست عزیزمون گفتن فکر کنم فقط مراحل اولیه باشه درست میگم؟
    مثلا فاکتور رسمی و موارد اینچنینی رو چطور باید بگیریم؟
    چون وقتی شرکت ثبت میشه بعدش کلی دوندگی داره. اینطور که من شنیدم بعضی شرکتها سرتیفیکیت می خواد... میشه اگه اطلاعاتی دارید شیر کنید. ممنونم
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

آیا با ورک پرمیت میتوان یه بیزینس کوچیک راه انداخت؟ درحد راه اندازی برند سفارش و ساخت کارهای دستی.
    و آیا این خوداشتغالی، امتیاز برای پی آر شدن محسوب میشود؟!

من دو ماهه که به عنوان همراه همسر( ایشون دانشجو هستن) اومدم کانادا و متاسفانه در رشته تحصیلیم به دانشجوی اینترنشنال پذیرش داده نمیشه. این قضیه فشار زیادی رو داره بهم تحمیل میکنه و دوست دارم هرچه سریعتر پی آر بشم. مشاور مهاجرت دانشگاه گفته با یک سال سابقه کار کانادایی با NOC خوب، میشه امتیاز رو خیلی بالا برد و ...
    بنابر این هدفم از این شروع این بیزینس سود مالی نیست .

سلام. یه دوستی تو پیج قبلی پرسیده بودن بعد از برجام صادرات و واردات به و از ایران ازاد شده بغیر از مواردی که مربوط به برنامه اتمی ایران هست. درسته این موضوع؟؟؟؟؟ تجارت بین دو کشور ازاد شده یا نه هنوز؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام اقای امیر حسین و بسیار ممنونم از مطالب بسیار مفیدتون. من در گیر ثبت شرکت هستم و با چند سوال مواجه شدم که اصلا نمیدونم چی باید جواب بدم. در مورد restriction ها و سهام شرکاست. میتونم ایمیل شمارو داشته باشم؟ ممنون
    کد رشته 2134/دریافت مدارک در سی آی او 6/11/2013
    دریافت فایل نامبر 17/1/2014 / دریافت نامه از ورشو 4/2/2014
    دریافت مدیکال 3/9/2014

Junior Member

سلام .خسته نباشید .میخواستم ببینم کسی راجع به ثبت شرکت حفاظتی و نگهبانی که در ایران معمولا زیر نظر نیروی انتظامی هست و مانند این طور شرکت ها ندارید اونجا هم زیرمجموعه هستش باید تایید کنه نیروی انتظامی؟مرسی از راهنمایی و فروم بسیار عالیتون

ApplyAbroad Veteran
    amirho3ein آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansory نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشید .میخواستم ببینم کسی راجع به ثبت شرکت حفاظتی و نگهبانی که در ایران معمولا زیر نظر نیروی انتظامی هست و مانند این طور شرکت ها ندارید اونجا هم زیرمجموعه هستش باید تایید کنه نیروی انتظامی؟مرسی از راهنمایی و فروم بسیار عالیتون
    مراحل کار:
    1 - ثبت شرکت (فدرال)
    2-درخواست HST نامبر و payroll از اداره مالیات کانادا
    3-دریافت پرمیت از شهرداری ( پلیس و نهادهای امنیتی زیر نظر شهرداری فعالیت میکند)
    4- اخذ بیمه یا بقول اینجاییها اینشورنس برای بیزنستون با توجه به میزان فعالیتتتون
    5- طراحی سیستم اعم از یونیفرم ها ، وسایل نقلیه ، تجهیزات
    5- اقدام برای اخذ لایسنس security Business
    6-پرداخت هزینه لایسنس سالانه حدود 1500 دلار
    7- بازاریابی و تبلیغات
    8 - جذب مشتری و قرارداد و پول و .....

لینک برای اخذ لایسنس سکوریتی :
    http://www.mcscs.jus.gov.on.ca/engli...SIS_apply.html

موفق باشید
    التماس دعا

سلام دوستان.
    ميخواستم ببينم اگه بخوام توي تورنتو يه شيريني فروشي بزنم چقدر سرمايه ميخواد؟ چه مداركي ميخواد آيا ميتونم مداركش رو از ايران تهيه كنم و دوره هاشو برم؟ و اينكه آيا وام براي اين كار مي دهند؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)