نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآف

سلام بر دوستان
    احیانا کسی در کانادا بخصوص در ایالت هایی که حوزه نفتی فعال هستند می داند که هزنیه احداث کارخانه تولید قیر چقدر است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

سلام دوستان

من فوق کارآفرینی می خونم میخواستم ببینم برای دکترا در کانادا یا آمریکا موقعیت آکادمیک هست برای این رشته؟(آیا کسی پذیرش گرفته؟ ) چوم تاپیکی راجب این رشته نبود من سوالمو اینجا مطرح کردم.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryahg نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فوق کارآفرینی می خونم میخواستم ببینم برای دکترا در کانادا یا آمریکا موقعیت آکادمیک هست برای این رشته؟(آیا کسی پذیرش گرفته؟ ) چوم تاپیکی راجب این رشته نبود من سوالمو اینجا مطرح کردم.
    ممنون
    معمولا باید در دانشکده های بیزینس دنبال این گرایش بگردید. اینجا سوالتان را بپرسید:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...A7%D8%AF%D8%A7

Junior Member

سلام
    با توجه به مطالبی که خوندم این گفته درسته که اگر بخوام برای استان کبک شرکت coperation ثبت کنم نیازی به اینکه سهام دارها شهروند کانادا باشند نیست؟

Junior Member

عرض ادب سلام و خسته نباشيد
    يه سوال از دوستان دارم
    آيا آر طريق خريد يه كار مثلا رستوران ، فروشگاه و يا غيره با هر مبلغي ميشه به كانادا مهاجرت كرد و به ما اقامت كانادا را ميدند

ممنونزميشم راهنمايي كنين

ببخشید دوستان من بعد از تحصیل ایا میتونم شرکتی تاسیس کنم؟ ظاهرا که میشه اما سولا اصلیم اینه که ایا این شرکتی که تاسیس میکنم میتونه سابقه کار باشه برای اکسپرس اینتری یا روشی برای اقامت کانادا؟ ایا خیلی سخته شرکتی تاسیس کنی و کار کنی توش مثلا کار ساختمانی؟ یعنی در واقع به جای اینکه دنبال کار بگردم برم یک شرکت تاسیس کنم و کارفرما بشم، سرمایه هم دارم یه مقداری در حد 1 میلیون دلار

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pastoo نمایش پست ها
    عرض ادب سلام و خسته نباشيد
    يه سوال از دوستان دارم
    آيا آر طريق خريد يه كار مثلا رستوران ، فروشگاه و يا غيره با هر مبلغي ميشه به كانادا مهاجرت كرد و به ما اقامت كانادا را ميدند

ممنونزميشم راهنمايي كنين

به این شکل نه ولی یک روش مهاجرت با سرمایه گذاری هست که بسته به استان و برنامه باید مبلغ خاصی را در کانادا سرمایه گذاری کنید و کارآفرینی کنید (مثلا کسب و کار بخرید) و به شما اقامت می دن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    ببخشید دوستان من بعد از تحصیل ایا میتونم شرکتی تاسیس کنم؟ ظاهرا که میشه اما سولا اصلیم اینه که ایا این شرکتی که تاسیس میکنم میتونه سابقه کار باشه برای اکسپرس اینتری یا روشی برای اقامت کانادا؟ ایا خیلی سخته شرکتی تاسیس کنی و کار کنی توش مثلا کار ساختمانی؟ یعنی در واقع به جای اینکه دنبال کار بگردم برم یک شرکت تاسیس کنم و کارفرما بشم، سرمایه هم دارم یه مقداری در حد 1 میلیون دلار
    شما با یک میلیون دلار ممکنه بتونید اقامت استانی در بعضی استانها بگیرید. تاپیکهای اقامت استانی را چک کنید.

با سلام و عرض ادب و احترام
    اول بگم واقعا خدا خیرتون بده
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    اگر یک نفر از اعضای شرکت سهامی خارج از کانادا باشند و اقامت نداشته باشند مثلا تو ایران باشند
    1- چطور مالیات میدن
    2- چطور سود میگیرن
    3- اگه بخوان بیان کانادا به امورات شرکت برسند چه ویزایی باید بگیرند
    کلا نحوه عملکردش چطور میشه؟ بازم بسیار سپاسگزارم از اطلاعات مفیدتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mardcanada نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام
    اول بگم واقعا خدا خیرتون بده
    چند تا سوال داشتم ممنون م
    یشم راهنمایی بفرمایید:
    اگر یک نفر از اعضای شرکت سهامی خارج از کانادا باشند و اقامت نداشته باشند مثلا تو ایران باشند
    1- چطور مالیات میدن
    2- چطور سود میگیرن
    3- اگه بخوان بیان کانادا به امورات شرکت برسند چه ویزایی باید بگیرند
    کلا نحوه عملکردش چطور میشه؟ بازم بسیار سپاسگزارم از اطلاعات مفیدتون
    در ایران اقامت داشته باشند بعنوان یک کانادایی یا غیرکانادایی؟ اینها با هم متفاوته.
    چند تا موضوع هست. مالیات بر درآمد شرکت را شرکت به طرق مختلف پرداخت می کنه، مالیات بر ارزش افزوده، سورس دیداکشن ..... و شما هم بسته به سهم شراکت تون در پرداخت این مالیات از محل درآمد شرکت شریک هستید.
    اگر حقوق می گیرید از شرکت باید سر سال فرم اظهارنامه مالیاتی تسلیم کنید و مالیات اون رو جداگانه بپردازید.
    سود (dividend) هم اگر داشته باشید مالیاتش مشخصه و از اون کسر می شه.
    اگر غیرکانادایی باشید باید برای گرفتن شماره ITN اقدام کنید که شماره شناسایی شما در اداره مالیات هست و معادل شماره SIN مقیم های کانادا به حساب می آد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)