نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

با عرض سلام و درود دوباره
    ببخشید بازم سوال میکنم و زحمتتون میدم
    من ایران زندگی میکنم و طرح های تولید خوبی دارم. از اطلاعات خوبتون استفاده کردم و در سایتی که معرفی فرمودید و مختص مبادلات تجاری کانادا بود متوجه شدم که سالانه قسمت اعظم واردات کانادا مربوط به قطعات Motor vehicles and parts میشه
    https://www150.statcan.gc.ca/n1/dail.../t002b-eng.htm
    میخواستم بدونم اگر بخوام اسپانسر بگیرم برای طرح تجاریم و اولویتهای تولیدی مدنظرشون باید از کجا اطلاعات بگیرم چطور میتونم با سرمایه گذارها و انجمن قطعه سازانشون ارتباط برقرار کنم.
    بازم از شما و دیگر دست اندرکارهای این سایت خوب بسیار سپاسگذارم.

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

سلام دوستان
    من میخوام برای Startup visa اقدام کنم اما طول زمان بررسی رو 12-16 ماه زده که خیلی زیاده. ولی کنارش یه آپشن گذاشته به نام work permit که گفته درخواست های این قسمت 2 هفته ای بررسی میشن و کسایی که میخوان SUV بگیرن و یکسال منتظر نمونن، میتونن از این طریق اقدام کنن که زودتر وارد کانادا بشن. میخواستم ببینم تاحالا کسی از این طریق اقدام کرده؟ این designated organizations کدومشون توی این قضیه فعاله؟ من به 2-3 تا از لیست که پیام زدم گویا خیلی توی باغ نبودن و حرف از همون 12 ماه برای ویزای اصلی میزدن!

من اینجا تو ایران شرکت دانش بنیان دارم و محصولم اوکی هست از نظر چندتا accelerator که پیام زدم. اما توی جواب دادن به ویزا گیج میزنن و درست جواب نمیدن!

درود
    خیلی ممنون بابت این موضوع و اطلاعات مفیدتون
    تمامی صفحات رو خوندم و به جواب چندین سوال نرسیدم
    ۱. اول اینکه در پست هایی مربوط به سال ۲۰۱۵ گفته شده که هر گونه تجارت با ایران ممنوع هستش. آیا این موضوع کماکان برقرار هستش یا بعد از برجام شدت مسئله کمتر شد؟ اگه شرکتی که قرار هستش ثبت بشه خدمات مالی ارایه بده، به چه صورت خواهد بود؟ صرافی ایرانی در کانادا به فراوانی پیدا میشه و واریز به حساب هم انجام میشه حتی (اگر چه حواله ها مستقیماً از ایران نیست)
    ۲. ظاهراْ شرکت سهامی بهترین گزینه می باشد. برای شخصی مثل من که هیچ آشنایی در کانادا ندارم و خودم هم اقامت دائم ندارم (این طور که در یکی از پست ها دیدم، برای ثبت شرکت استانی در کبک نیازی نیست اعضا مقیم باشن) و اعضا هم هیچ گونه حقی برای درخواست اقامت دائم نخواهند داشت، چه تفاوتی خواهد داشت اگر به عنوان مثال شرکت را به نام خودم و یک نفر دیگر از ایران با حالتی که به نام خودم و سه نفر دیگر از ایران ثبت کنم؟ آیا تک تک اعضایی که در ایران زندگی میکنن، ملزم به پر کردن فرم مالیاتی (همون طور که در یکی از پست ها آمده بود، باید برای اون شماره معادل SIN Number درخواست بدن) و اعلام درآمد خود در ایران می باشند؟
    ۳. قانونی در کانادا وجود داره به این ترتیب که اگه نصف بشتر سال رو خارج از کانادا باشین، مالیات های پرداختی شما بر خواهد گشت. با این توصیف، اگه کل اعضا خارج از کانادا زندگی کنن، سیستم پرداخت مالیات به چه صورت خواهد بود؟
    بسیار ممنون از شما
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    درود
    ۱. اول اینکه در پست هایی مربوط به سال ۲۰۱۵ گفته شده که هر گونه تجارت با ایران ممنوع هستش. آیا این موضوع کماکان برقرار هستش یا بعد از برجام شدت مسئله کمتر شد؟ اگه شرکتی که قرار هستش ثبت بشه خدمات مالی ارایه بده، به چه صورت خواهد بود؟ صرافی ایرانی در کانادا به فراوانی پیدا میشه و واریز به حساب هم انجام میشه حتی (اگر چه حواله ها مستقیماً از ایران نیست)
    ۲. ظاهراْ شرکت سهامی بهترین گزینه می باشد. برای شخصی مثل من که هیچ آشنایی در کانادا ندارم و خودم هم اقامت دائم ندارم (این طور که در یکی از پست ها دیدم، برای ثبت شرکت استانی در کبک نیازی نیست اعضا مقیم باشن) و اعضا هم هیچ گونه حقی برای درخواست اقامت دائم نخواهند داشت، چه تفاوتی خواهد داشت اگر به عنوان مثال شرکت را به نام خودم و یک نفر دیگر از ایران با حالتی که به نام خودم و سه نفر دیگر از ایران ثبت کنم؟ آیا تک تک اعضایی که در ایران زندگی میکنن، ملزم به پر کردن فرم مالیاتی (همون طور که در یکی از پست ها آمده بود، باید برای اون شماره معادل SIN Number درخواست بدن) و اعلام درآمد خود در ایران می باشند؟
    ۳. قانونی در کانادا وجود داره به این ترتیب که اگه نصف بشتر سال رو خارج از کانادا باشین، مالیات های پرداختی شما بر خواهد گشت. با این توصیف، اگه کل اعضا خارج از کانادا زندگی کنن، سیستم پرداخت مالیات به چه صورت خواهد بود؟
    بسیار ممنون از شما
    سوال شما خیلی برای من مفهوم نیست ، کسی که خارج از کانادا زندگی می‌کنه و اقامت کانادا نداره نمیتونه SIN داشته باشه، برای پرداخت مالیات شخص باید اقامت معتبر کانادا داشته باشه ، کسی یا شرکتی که خارج از کانادا هست و با کانادا بیزینس می‌کنه مالیاتی بهش تعلق نمیگیره، مالیات برای سیستمی هست که در کانادا بیزینس انجام میده یا برای شهروندی که در داخل یا خارج کانادا درآمد داره.خلاصه مطلب اینکه قبل از اینکه نوع فعالیت شما مهم باشه مهم اینه که افراد چه وضعیت اقامتی یا شهروندی دارند صرف نظر از محل زندگیشان در داخل یا خارج کانادا، کسی که فقط تابعیت ایرانی داره چرا باید به دولت کانادا مالیات بده؟
    ویرایش توسط alikanosala : October 20th, 2018 در ساعت 11:06 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سوال شما خیلی برای من مفهوم نیست ، کسی که خارج از کانادا زندگی می‌کنه و اقامت کانادا نداره نمیتونه SIN داشته باشه، برای پرداخت مالیات شخص باید اقامت معتبر کانادا داشته باشه ، کسی یا شرکتی که خارج از کانادا هست و با کانادا بیزینس می‌کنه مالیاتی بهش تعلق نمیگیره، مالیات برای سیستمی هست که در کانادا بیزینس انجام میده یا برای شهروندی که در داخل یا خارج کانادا درآمد داره.خلاصه مطلب اینکه قبل از اینکه نوع فعالیت شما مهم باشه مهم اینه که افراد چه وضعیت اقامتی یا شهروندی دارند صرف نظر از محل زندگیشان در داخل یا خارج کانادا، کسی که فقط تابعیت ایرانی داره چرا باید به دولت کانادا مالیات بده؟
    به این سادگی هم نیست. افراد غیرمقیم بجای SIN یک چیزی دارند به اسم ITN که برای محاسبه مالیات ناشی از فعالیت های مالی و تجاری شون در کانادا ازش استفاده می شه. چیزی که برای من روشن نیست اینه که قصد ایشون از تاسیس شرکت در کانادا چی هست و چه نفع احتمالی درش متصوره؟ اگر پاسخ ولو کلی هم داده بشه بهتر میشه راهنمایی کرد. اما باید توجه داشته باشید که بعلت زیاده روی ها و احتمالا موارد پول شویی متعدد حساسیت نسبت به حساب ایرانی های غیرمقیم بشدت افزایش یافته و بانک ها بصورت انبوه در حال بستن حساب های افراد غیرمقیم هستن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

درود
    نه تحریم کلی تجارت با ایران در سال 2016 برداشته شد. تحریمات مربوط به هسته ای و موشکی و صنایع مربوطه و همینطور افراد و سازمانهای خاص در ایران کماکان پابرجا هستند ولی منع کلی صادرات و واردات و خدمات مالی فعلا وجود ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    به این سادگی هم نیست. افراد غیرمقیم بجای SIN یک چیزی دارند به اسم ITN که برای محاسبه مالیات ناشی از فعالیت های مالی و تجاری شون در کانادا ازش استفاده می شه. چیزی که برای من روشن نیست اینه که قصد ایشون از تاسیس شرکت در کانادا چی هست و چه نفع احتمالی درش متصوره؟ اگر پاسخ ولو کلی هم داده بشه بهتر میشه راهنمایی کرد. اما باید توجه داشته باشید که بعلت زیاده روی ها و احتمالا موارد پول شویی متعدد حساسیت نسبت به حساب ایرانی های غیرمقیم بشدت افزایش یافته و بانک ها بصورت انبوه در حال بستن حساب های افراد غیرمقیم هستن.
    ممنون از پاسخ شما بزرگواران
    هدف از تاسیس شرکت راه اندازی یه کسب و کار برای درآمد زایی هستش.
    در پست های قبل توصیه شده بود که شرکت سهامی ثبت بشه. بعد از اتفاق هایی که اخیرا در زندگی شخصی ام رخ داد، تصمیم گرفتم حداقل برای مدت زمانی به شخصی اعتماد نکنم در کانادا و به همین خاطر تمایل دارم اگه اسم شخص دیگه ای ثبت بشه، از اعضای خانواده باشن که ایران زندگی میکنن.
    خودم هم دو سال و خورده ای هستش که کانادا زندگی می کنم، ولی اقامت دایم ندارم و طول خواهد کشید تا به اون مرحله برسم. مثل همه ی دانشجوهای دیگه، SIN Number دارم
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

ApplyAbroad Superstar

ممنون از پاسخ شما بزرگواران
    هدف از تاسیس شرکت راه اندازی یه کسب و کار برای درآمد زایی هستش.
    در پست های قبل توصیه شده بود که شرکت سهامی ثبت بشه. بعد از اتفاق هایی که اخیرا در زندگی شخصی ام رخ داد، تصمیم گرفتم حداقل برای مدت زمانی به شخصی اعتماد نکنم در کانادا و به همین خاطر تمایل دارم اگه اسم شخص دیگه ای ثبت بشه، از اعضای خانواده باشن که ایران زندگی میکنن.
    خودم هم دو سال و خورده ای هستش که کانادا زندگی می کنم، ولی اقامت دایم ندارم و طول خواهد کشید تا به اون مرحله برسم. مثل همه ی دانشجوهای دیگه، SIN Number دارم

با یک حسابدار رسمی مشورت کنید، با حق الزحمه کمی شرکت را براتون ثبت می کنن و همه چیز درست جلو خواهد رفت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله درسته

اینجا اطلاعات مربوطه رو نوشته :
    https://www.canada.ca/en/revenue-age...true#rsdncstts

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه آیا با ویزای توریستی تو مدتی که کانادا هستیم آیا میشه شرکت ثبت کنیم ؟ و دقیقا برای ثبت شرکت چه مدارکی لازمه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)