نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما جزو کدام دسته هستید ؟

رأی دهندگان
87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قصد شروع بیزنس شخصی خود را دارم.

56 64.37%
  • تصمیم به خرید بیزنس یا فرانچایز را دارم.

12 13.79%
  • دارای شرکت و بیزنس مستقل هستم.

7 8.05%
  • هیچکدام

12 13.79%
صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 169

موضوع: همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrrrnosh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه آیا با ویزای توریستی تو مدتی که کانادا هستیم آیا میشه شرکت ثبت کنیم ؟ و دقیقا برای ثبت شرکت چه مدارکی لازمه ؟
    https://www.canada.ca/en/services/business/start.html

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد بیزنس،ثبت شرکت،امور حقوقی،کارآفرینی،کمک های دولتی به بیزنس ها و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrrrnosh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه آیا با ویزای توریستی تو مدتی که کانادا هستیم آیا میشه شرکت ثبت کنیم ؟ و دقیقا برای ثبت شرکت چه مدارکی لازمه ؟
    حداقل يك كانادايي يا مقيم دائم كانادا بايد جزو ديركتور هاي شركت باشد . درغيراينصورت ممكم نيست

Junior Member

با تشکر از مطالب خوبتون. بنده میخواستم یک شرکت بسته بندی حبوبات و ادویه و زعفران و آجیل و... بزنم. اول اینکه چقد سرمایه اولیه نیاز دارم بنظرتون؟ بعد کدوم نوع شرکت برای این منظور مناسبه؟ سوم اینکه در مورد مالیات شنیدم که اگه درآمدت بالا باشه تقریبا ۴۰ درصد پولت میره مالیات فدرال ۱۰ تا ۲۰ درصدش میره برا مالیات ایالتی و اگه مالیات شرکتی و... بیمه و... اینارو هم کم کنی که تهش هیچی واس خودت نمیمونه. میخواستم ببینم حقیقته یا من بد فهمیدم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan066 نمایش پست ها
    با تشکر از مطالب خوبتون. بنده میخواستم یک شرکت بسته بندی حبوبات و ادویه و زعفران و آجیل و... بزنم. اول اینکه چقد سرمایه اولیه نیاز دارم بنظرتون؟ بعد کدوم نوع شرکت برای این منظور مناسبه؟ سوم اینکه در مورد مالیات شنیدم که اگه درآمدت بالا باشه تقریبا ۴۰ درصد پولت میره مالیات فدرال ۱۰ تا ۲۰ درصدش میره برا مالیات ایالتی و اگه مالیات شرکتی و... بیمه و... اینارو هم کم کنی که تهش هیچی واس خودت نمیمونه. میخواستم ببینم حقیقته یا من بد فهمیدم
    مالیات درآمد شخصی با درآمد شرکت فرق می کنه و انقدر جزییات داره که نمی شه به این سادگی عدد گفت ولی در مجموع حاشیه سود کسب و کسب ها در کانادا به دلیل شفافیت بانکی و مالیاتی بسیار پایین تر از اون چیزی است که در ایران باهاش آشنایی دارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan066 نمایش پست ها
    اگر ایران هستید باید ابتدا به کانادا مهاجرت کنید و برای تازه واردان مدتی طول می‌کشه تا با وضعیت بانکی و اقتصاد و تجارت اینجا آشنا بشید.

اگر کانادا هستید سوال شما خیلی کلی هست چون هر استان شرایطش مالیاتیش متفاوت هست،هزینه ها هم بستگی به استان و محل و نوع تجهیزات و تعداد پرسنل داره، و اینکه چقدر بتونید برای سرمایه گذاریتون وام بگیرید، اگر قرار بود دولت همه درآمد تولیدی ها را به عنوان مالیات ازشون بگیره هیچ تولیدی و صنعتی در کانادا فعال نبود و همه تا حالا ورشکسته شده بودن.
    برای اطلاعات بیشتر این وبسایت رو ببینید:

https://www.canadastartups.org/manufacturing-industry/

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزا مولتی کانادا رو دارم وفعالیت اصلیم توی بازار بورس هست(خرید و فروش سهام) سطح زبانم ایلیس 6 هست و با گذراندن دورهای بانرم افزارهای خرید سهام در امریکا و کانادا تسلط کامل روی این کار رو دارم
    سئوال من از شما عزیزان
    اگر من دربازار کانادا برای خرید سهام در بورس اقدام کنم آیا با این کار میشه برای گرفتن اقامت اقدام کرد
    اگر مدت پروسه طولانی بشه برام مهم نیست
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    روزتان سرشار از امید و بهروزی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزا مولتی کانادا رو دارم وفعالیت اصلیم توی بازار بورس هست(خرید و فروش سهام) سطح زبانم ایلیس 6 هست و با گذراندن دورهای بانرم افزارهای خرید سهام در امریکا و کانادا تسلط کامل روی این کار رو دارم
    سئوال من از شما عزیزان
    اگر من دربازار کانادا برای خرید سهام در بورس اقدام کنم آیا با این کار میشه برای گرفتن اقامت اقدام کرد
    اگر مدت پروسه طولانی بشه برام مهم نیست
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    روزتان سرشار از امید و بهروزی
    شما با ویزای توریستی اصلا اجازه این کار را ندارید. برای خرید و فروش سهام باید در بانک‌ها یا کارگزاری ها حساب معاملاتی باز کنید و اولین چیزی که از شما میخوان شماره شناسایی مالیاتی مخصوص مقیم ها و اتباع کانادایی است.

Junior Member

ممنون از راهنمایی
    با شرکتی تو این زمینه صحبت کردم میگفت
    ما(شرکت)از طرف شما وکیل میشیم که برای شما با هماهنگی و اجازه کتبی طی نامه که ارسال میکنی سهام خرید و فروش کنیم آیا این کار از نظر قانونی امکان داره یا اینکه مشکل ساز میشه خدای نکرده

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شما با ویزای توریستی اصلا اجازه این کار را ندارید. برای خرید و فروش سهام باید در بانک‌ها یا کارگزاری ها حساب معاملاتی باز کنید و اولین چیزی که از شما میخوان شماره شناسایی مالیاتی مخصوص مقیم ها و اتباع کانادایی است.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behruoz نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی
    با شرکتی تو این زمینه صحبت کردم میگفت
    ما(شرکت)از طرف شما وکیل میشیم که برای شما با هماهنگی و اجازه کتبی طی نامه که ارسال میکنی سهام خرید و فروش کنیم آیا این کار از نظر قانونی امکان داره یا اینکه مشکل ساز میشه خدای نکرده

سپاس
    خیر مگر اینکه کلا نشانی از شما در حساب ها و دفاترشون نباشه و اصلا حساب به نام شما نباشه که خب این مصداق پولشویی است. البته متاسفانه این موارد رواج داره. با شرکتی در تورنتو صحبت می کردم که یک شرکت وکالت امور املاک است و بسیار مشهور و معتبر. ایشان گفتند برای مشتریان در ایران سرویس ویژه ای دارند به این صورت که پول را به ریال در ایران دریافت می کنند و با آن پول برای این اشخاص در کانادا به نام افراد کانادایی ملک خریداری می کنند که با مالیات اضافی مواجه نشوند. به این افراد کانادایی پول داده می شود و در عوض وکالت بلاعزل بابت آن ملک می دهند. هر چند وقت یکبار تعدادی از اینها را دستگیر می کنند که مورد اخیرش گروه ده بیست نفره از صرافان ایرانی بود و روزی نیست که نشنویم حساب های بانکی ایرانی ها را در بانک های مختلف می بندند.

Junior Member

با عرض سلام و تشکر از مطالب عالی شما
    می خواستم بپرسم که آیا من می تونم از ایران بصورت آنلاین در کانادا شرکت ثبت کنم و پس از ثبت شرکت، جهت راه اندازی و فعال کردن این شرکت، اقدام به اخذ ویزای کانادا کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)